K: Minski esi- ja tagaharkide sobivus Deltale
#1

Küsimus on siis sellina kas minski esihark ja tagahark sobivad deltale.Probleem nimelt selles,et mul deltal 125cm3 minski mootor ja ma arvan,et minski esihargiga oleks mugavam s6ita ja delta tagahark on nõrk selle mootori jaoks ja hakkab seda väänama.
Vasta
#2

Minuarust oleks mõistlikum Minski mootor Minski raamile tõsta. Minsk ikka tunduvalt suurem ja mugavam kui Delta. Pealegi on minskil tugevamad rattad kui Deltal.
Vasta
#3

Ära hakka muidugi jama sellega, osta parem kohe terve minsk. Säästa aega ja ennast

Cool
Vasta
#4

Ära hakka üldse jamamagi. Osta kohe mõni korralik lääne bike ja asi ants. lambad...




ise sõitsin deltaga millel oli minska moto vahel--->ei saanud aru küll et tagahark sellele kuidagi halvasti arvas. Esihargi võid küll ära vahetada. Ei ole küll kindel aga minska esiharki oleks nagu pandud küll deltale nii, et peaks saama küll.


Vasta
#5

Milleks öelda et osta uus, las ehitab Smile
Vasta
#6

asi on selles,et olen alles 15 ja lube ega värke pole ja delta minski mootoriga on ikka kiirenduste ja lõppkiiruste poolest väga parem kui minsk ja mu delta on väga korralik millel on isegi tehase värv veel peal mis läigib
Vasta
#7

tänan vastuste eest peaks siis endale mingi rimaka voshoodi raami muretsema koos ratastega pakkumisi?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne