Ettepanek uue teema tekitamiseks
#1

Alljärgnev on mõeldud kaasfoorumlastele arvamuse avaldamiseks, arvamuste tulemi põhjal ka ettepanekuna foorumi ülalpidajatele.

Oleme tänu automoto foorumile ja foorumlastele teinud teoks asju, mis alguses tundusid ulmeliste ja uskumatutena. Erinevaid päästeaktsioone on kogunenud kenakesel hulgal ja toimunust ülevaate saamine nõuab üsna põhjalikku otsingut. Vaadates olemasolevaid teemasid ei sobiks aktsioonide korraldamine neist ühegi alla – me ei päästa ainult autosid või mootorrattaid, tehnilise küsimuse alla see ei kuulu ning aktsioonide korraldamine uunikumide teema pole kõige õigem – on seal teemas postitamise eelduseks masin, mis toodetud enne 70. aastat. Aktsioonide “kangelased” pahatihti nooremad. Siit ka ettepanek – teha päästeaktsioonidele oma teema. Teema eesmärk oleks koondada erinevad päästeaktsioonid ja ettepanekud päästeaktsioonide korraldamiseks ühte kohta mitte hajutatult erinevatesse teemadesse. Samuti aitaks see paremini reklaamida toimuvaid aktsioone ja käsi peseks kätt – aktsioonid on meedias piisavalt reklaaminud automoto foorumit ja usun seda tehtavat tulevikuski; foorum saaks reklaamida päästeaktsioone foorumisiseselt.

Võin olla veidi erapoolik, seetõttu ootaksin kaasfoorumlaste ja adminnide arvamust uue teema tekitamiseks. Praeguse seisuga võiks Päästeaktsioonide teemasse kuuluda alljärgnevad postitused:

UUS PÄÄSTEAKTSIOON ! Tramm
TA- \"Vilma\"
Tulge PÄÄSTEAKTSIOONI TRAMM lõpetamisele!
Päästeaktsioonid peale Ikarus 66-t
Sürgavere IK 620 toomine Järva-Jaani varjupaika?
KEVA TA PÄÄSTMINE
Päästeaktsioon: Elva TA-37601
UUS PÄÄSTEAKTSIOON: Sämi TA-6
UUS PÄÄSTEAKTSIOON - TA-3763
TA-6 teel emexisse
UUS PÄÄSTEAKTSIOON - IKARUS-66
Kas TA 6-1 on jõudnud oma uude kodusse?
M Ta 6-1

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#2

Minugipärast võiks teema \"uunikum\" alla tekkida alamteema \"päästeaktsioonid\".

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Mina ka toetan kris`i ettepanekut.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#4

ettepanek on hea ning võetud adminnide/modede poolt päevakorda. edasine informatsioon mõne päeva jooksul.

Tore oleks kui JJ ürituse peasüüdlane Muuseumipapa ka oma arvamuse siin avaldaks.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#5

isandpauk Kirjutas:ettepanek on hea ning võetud adminnide/modede poolt päevakorda. edasine informatsioon mõne päeva jooksul.

Tore oleks kui JJ ürituse peasüüdlane Muuseumipapa ka oma arvamuse siin avaldaks.

Ettepanek asjalik. Pean kohe ka nentima, et aktsioonid nii foorumit kui ka varjupaika tublisti reklaaminud on. Postitustes on heatahtlikult arvamusi avaldatud ja ettepanekuid tehtud. Ilmneb, et ajakirjandus meid ka hoolega jälgib. Seetõttu võiks küll uue teema luua, kus kõik ettevõtmised kronoloogilises järjestuses - tekib seega justkui kroonika. Võib-olla peaks teema pealkirja üle veidi arutlema. Äkki tunnevad need, kelle käest me vana tehnikat soetame, end väheke puudutatuna, et \"päästjad tulid ...\"
Vasta
#6

Muuseumipapa, kas alamfoorumi nimi võiks siis olla lihtsalt \"Järva-Jaani vanatehnika varjupaik\"? Lisaks päästeaktsioonidele toimub ju varjupaigaga seoses muudki huvitavat.
Vasta
#7

Mida teised foorumlased arvavad? Meile oleks see suureks auks. Samas peaks märkima, et pakutud nimi võiks kasutusel olla seni, kuni tekib meile partner, konkurent vms. Sest oleks lausa teretulnud nähtus kui keegi veel sarnase (või veelgi parem - millegi poolest omanäolisema ettevõtmisega) lagedale tuleks.
Vasta
#8

Mina toetan kaasfoorumlaste Jesperi ja Muuseumipapa arvamust.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#9

Õige muidugi, on seegi tegevusharu üsna suureks kasunud. Kuda Kris jaksab, kas sekretäri või raamatupidajat pole juba tarvis palgata? Smile

loll on loll olla.
Vasta
#10

Tore, et selliste asjade peale mõeldakse!
Siis saab seal teha uudiseid-teemasid, et uus liige juures vms ning jms.
Vasta
#11

IIIFFFAR Kirjutas:Õige muidugi, on seegi tegevusharu üsna suureks kasunud. Kuda Kris jaksab, kas sekretäri või raamatupidajat pole juba tarvis palgata? Smile

Hetkel on palgal kolm sekretäri kahes vahetuses.....

... ühe nimi on Exel, teise nimi on Exel ja kolmas, see kõige lollim, on ka Exel.

Saan hakkama ja kui hätta jään, küll abilisi siit leiaks.

Jesperi poolt pakutud nime võiks lühendada lihtsalt \"Varjupaigaks\", kui tulevikus tekib antud alamfoorumisse liiga palju erinevaid postitusi, siis võiks need omakorda teemade järgi ära lahterdada. Ja ma arvan, et Muusemipapal pole mõtet konkurentsi karta - ei tule kellelgi ju mõttesse Eestisse rajama hakata uut jaepanganduse panka.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#12

Ettepanek hea aga seda foorumit loewad ka teised.Ma ei sooviks, et Meie jääme ilma weel mõnest isendist.(nii nagu paraku juhtus tolle 66 ga).Ehk oli too juhtum ainult asjaolude kokkusattumus?
Vasta
#13

Teema olemas.
Vaadake üle ning kui kellelgi on ettepanekuid, postitage siia.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#14

Kuigi teema on end praeguseks ammendanud, siis on mul seoses Petssi postitusega siin teemas ning mõnede teiste postitustega teistes teemades siiski üks küsimus. Mis on kogu selle liikumise eesmärgiks laiemas plaanis? Kas konkreetselt Järva Jaani vanasõidukite kogu täiendamine? Või siiski säilitamist vääriva vanatehnika säilitamine, olenemata (loomulikult kodumaisest) kollektsioonist/omanikust, kuhu see lõpuks satub?

Juhul õige on variant nr 2, siis on see, et see Ikarus sai emexist päästetud (ning minu arusaamise kohaselt ka restaureerimisele määratud) ilma kroonigi \"fondi raha\" kulutamata ju supertulemus, maksimaalne tulemus minimaalse rahakuluga?
Vasta
#15

Minu arusaam:

Aktsioon ei ole eesmärk omaette. Eesmärk on muuta inimeste mõtlemist, et iga asi mis igapäevast kasutamist ei leia on prügi.

Ideaalne oleks olukord, kus ei tuleks korraldada ühtegi aktsiooni ja vanatehnika omanikud oskavad ise väärtustada oma hoovis või katuse all seisvat masinat. Seniks kui on rahaline väärtus kaalub üles emotsionaalset, on vaja korraldada aktsioone ja seninks kuni pole alternatiivi on JJ vanatehnika varjupaik säilituskohaks. Ikarus66 sai tegelikult hea kodu ja selline saatus võiks oodata kõiki vanu masinaid, kuid selliseid taastajaid-entusiaste ei ole just palju.

Väike kõrvalepõige. Nüüd kus uus teema olemas (minu tänusõnad), siis võiks antud teema alla tõsta veel paar postitust järgmiste pealkirjade all:

Järva-Jaani vanaautode varjupaiga üleskutse
Tulge sünnipäevale!

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#16

kris Kirjutas:Väike kõrvalepõige. Nüüd kus uus teema olemas (minu tänusõnad), siis võiks antud teema alla tõsta veel paar postitust järgmiste pealkirjade all:

Järva-Jaani vanaautode varjupaiga üleskutse
Tulge sünnipäevale!

olemas.

kui selliseid teemasid veel leiate, siis olge head postitage lingid. muidu pean neid hakkama otsingu kaudu taga ajama.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne