Vanad bussid, osa 3

(16-10-2017, 11:54 AM)Marko Kirjutas:  
(16-10-2017, 08:37 AM)honkomees Kirjutas:  
(15-10-2017, 23:04 PM)linnuke Kirjutas:  
(15-10-2017, 22:11 PM)honkomees Kirjutas:  
(15-10-2017, 15:45 PM)linnuke Kirjutas:  http://meeldib.postimees.ee/2017/10/poia...d-on/...Ja nüüd paistab esimene post. jälle   imelik.
ja mis see iluuisutajatari huumor siia puutub, pilti ju näha pole  Sad

Juba 3 kord "pildistan"honkomees Sinu aparaadil vist mingi viga ,Kuigi jah,Sinu küssa peale ikka vale asi ees.Samas ,postitus 817 asi paigas.
Olen seda pilti üritanud vaadata 4 aparaadiga: isiklik läppar, töö läppar, isiklik nutikas, töö nutikas - ikka sama numbrijada. Aga võib-olla viga selles, et ma pole põhimõtteliselt facebooki jms sotsmeedia kasutaja ega oma kontosid?
Ja nende linnukese ja ka Meelise piltidega on pidevalt see sama, et neid pole näha, vaid failinimed ...

Linnukese lemmikiluuisutaja on ilma Face kontota ilusti nähä. Aga vaata kui vahva, mul õnnestus üks kastike juurde fabritseerida!

No aitan Markol kaste tõsta.

Mis iluuisutajast te räägite. See on jäähalli baar, mehed tellivad konni.
Vasta

(16-10-2017, 12:43 PM)motamees Kirjutas:  
(16-10-2017, 11:54 AM)Marko Kirjutas:  
(16-10-2017, 08:37 AM)honkomees Kirjutas:  
(15-10-2017, 23:04 PM)linnuke Kirjutas:  
(15-10-2017, 22:11 PM)honkomees Kirjutas:  .
.
.
.
.

Sahtliga buss on sahtlitesse kaduma läinud...
Räägiks nüüd ehk bussist, kui sellisest, jälle edasi? Big Grin
Vasta

http://www.daf.com/~/media/images/daf%20...201948.jpg
Vähe suurem pilt samast bussist. Pärit siit: http://www.daf.com/en/about-daf/daf-history #
Peegli all on ajastukohast suunanäitajat näha.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Suurelt pildilt vaadates võib märgata ka vähelevinud lahendust kojameeste osas.
Vasta

Kui nüüd sahtli alla piiluda, siis on seal näha, piki mootorit, üht hammaslatti. Kas sellest võib järeldada, et sahtlit ei peakski normaalolukorras käsitsi välja tirima, vaid seda saab ehk teha el.mootori(te) abiga?

   
Vasta

(17-10-2017, 21:17 PM)samodelkin Kirjutas:  Kui nüüd sahtli alla piiluda, siis on seal näha, piki mootorit, üht hammaslatti. Kas sellest võib järeldada, et sahtlit ei peakski normaalolukorras käsitsi välja tirima, vaid seda saab ehk teha el.mootori(te) abiga?

Ehk mingi nn.kässari taolise asja jaoks (lihtsalt lambist)El .mootor tolle aja kohta vast liigne luksus.Või ehk mingi vintsitaolise asja jaoks(sisse ehk väljekerimiseks)
Vasta

Sulle-mulle saag kaasa võetu... mitte hammaslatt Toungue  Big Grin Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Vabandust, et teemast mööda, kuid küsimus selline, et kuidas PAZ- bussidel mootor maha (välja) käis?

Tervitab Veteran.
Vasta

(18-10-2017, 10:35 AM)Veteran Kirjutas:  Vabandust, et teemast mööda, kuid küsimus selline, et kuidas PAZ- bussidel mootor maha (välja) käis?

Ma olen nagu kuulnud,et tõmbad nagu sahtli välja...
Vasta

Ma mäletan ka, et käis sahtliga eest välja.
Vasta

(18-10-2017, 12:51 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Ma olen nagu kuulnud,et tõmbad nagu sahtli välja..

    Seda minagi!.

Tervitab Veteran.
Vasta

V8 puhul jah aga üks vanem R6 Vigala kolhoosis ei omanud seda varianti. Tassiti salongist sisse.
Vasta

Kas PAZ-il mitte analoogselt TA-ga, musi eest lahti ei käinud, mootor pisut üles ja tõmmati ette välja? var  2, mootor jäi pukkidele ja kere tõmmati tahapoole .
Vasta

No ütleme nii, et saab kolme mehega tõsta salongi sisse ja uksest välja kanda, saab esiklaasi ära võtta ja kraanaga sikutada, aga kui vähegi tavalisem kanaliga kolhoositöökoda lähedal asub, siis tasub mootor alla lasta. Selleks on vaja teha spetsiaalne raam kui seda kolhoositöökojas juba ei ole. Juhul kui on bussitõstuk, siis saab mootori lasta ka tungraudadega põrandale ja bussi pealt ära tõsta. Esiotsast saab ka aga selleks on vaja liigapalju juppe küljest ära kruttida ja samas on ikkagi garaazi kraanat vaja.

Selline vahva asi, et mingi skeemiga sõidab mootor ette välja, on ilmselge liialdus, sest buss on rasketehnika ja seda mootorit läheb tarvis sedamoodi hooldada heal juhul 300 tuhande kilomeetri jooksul, kui siiski. Ja kui tegu on pelgalt õlivahetuseks mootori liigutamisega, siis on samuti tegu ilmselge liialdusega, mida arukad insenerid lahendavad teisiti. Aga noh, vahva ikkagi ja naljakas ka.
Kui selle jutupeale tekkis küsimus, siis RAF 2203 mootor väljub kraanaga parempoolsest reisijauksest.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta

(18-10-2017, 21:36 PM)Väravamehaanik Kirjutas:   RAF 2203 mootor väljub kraanaga parempoolsest reisijauksest.

RAF mootor liigub ka nelja mehega pika toru abil. Esiklaasiaugust on taliga kõige meeldivam aga suur klaas on õrn ja võib puruneda. Igasugu variante on proovitud.

PS kui mlsluik on läheduses, saab rafile mootori peale ka suure salongi uksest süles sisse viies Smile
See veendumus tekkis minus sel hetkel kui ta võttis kuurist 21 mootori ja selle lõdva randmega kärusse viskas.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(18-10-2017, 21:36 PM)Väravamehaanik Kirjutas:  ...Selline vahva asi, et mingi skeemiga sõidab mootor ette välja, on ilmselge liialdus...

Vahvaid asju ikka tehakse. 
https://www.youtube.com/watch?v=CRLe1vtESuY Umbes 1.40 peal on näha, vasakus nurgas, poldiga kinni tõmmatud raam. Polte oli minu mäletamist mööda neli.
https://olxua-ring10.akamaized.net/image...rev014.jpg
Ka see on minu arust Pazi mootor.
Vasta

Ma keevitasin sellise käepärase käru mootori jaoks. [Pilt: DSC_0257.JPG]
Vasta

Facebookis jäi silma selline kuulutus


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Kaugel maal sihukesed bussid  Plastik kerega PAZ. 

   

   

   

   

   

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

(30-01-2018, 23:58 PM)h2rra Kirjutas:  Kaugel maal sihukesed bussid  Plastik kerega PAZ. 
Kaugel maal, aga EST riigitähis puha eksponeeritud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne