Vanad bussid, osa 3
(14-07-2017, 00:05 AM)Mõhk Kirjutas: ...
P.s. Hariliku turismibussi saab ikka 200 euri eest päev ja alla.  Aga meid on oma 10 kuni 12 inimest.

Selline väide lausa nõuab fakte juurde.
10-12 inimest ei vaja "harilikku" turismibussi", piisab istmetega kaubikust (sprinter transit, RAF).
Kui tänasel päeval keegi suudab ettevõtlusena jätkusuutlikult sellise raha eest korraliku sõidukiga (millega julgeks ka Eestist kaugemale sõita), teenust osutada, juhile palka ja riigile makse maksta, siis ma usun, et eelmainitud tingimustest jäävad päris mitu täitmata.
Vasta
(14-07-2017, 00:05 AM)Mõhk Kirjutas: Ettevõtte tuluootused on hoopis teine ooper ja nende kinnimaksmine on täiesti võõras mure, eriti sellise ettevõtte, mille buss aastas 2 x sõidab.

no,aga palun soeta endale soovitud buss,pea seda ülal ja mõne aasta pärast vestleme edasi samal teemal.maksuamet kukil kes loeb iga bensutilga üle jne.teretulemast reaalsusesse.
Vasta
2X aastas sõitev buss on raudselt kahjumis. Seda peaksid kõik aru saama. Mis jutt see on...
Üleliigne kraam vahetusteks ja realiseerimiseks...... http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/298633/

Pakkuda erinevaid veneaegseid kiilrihmasid. Uuri asja!

Üleliigsed veljed ja kummid:
http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/407007/
Vasta
(14-07-2017, 00:05 AM)Mõhk Kirjutas: ...
Hariliku turismibussi saab ikka 200 euri eest päev ja alla.

Palun kontakti säärasele turismibussile (ja mitte linnavagunile!), millel on kehtiv ametlikult läbitud tehnoülevaatus, juht oskab ja tahab inimesi vedada ning hind sisaldab vähemalt 300 km.

Ülejäänu liigitub puhtalt oleksoloogiasse. Kuniks meil ei ole jõukaid tehnikaharrastajaid, kelle omandist sedapalju käibevahendeid sisse voolab, et ühe oma hobisõidukiga mõneks tunniks inimesele aitäh eest headmeelt valmistada, tulebki turuhinnaga rehkendada. Paarikümne aasta pärast võib seis olla teine, kui vahepeal riigikord oluliselt ei muutu.

Tõenäoliselt on achtung.ee pakkumise hinna-kvaliteedi suhe kaunikesti paigas.
Vasta
Elust enesest analoogne näide, sel kevade oli idee, et ühe külastuse raames Ülikooli väliskülaliste sõidutamiseks võiks ka uunikum-bussi tellida, et midagi teistsugust ja massist erinevat vahelduseks. Küsiti, et kes üldse teab vanade busside rentimisest midagi, leidsin ja andsin siis organisaatorile need timeless.ee ja achtung.ee lehed, et näe siin täitsa olemas.
Nüüd hiljuti huvipärast küisin, et mis asjast sai ning tuli välja et telliti ikka tänapäevane kõigi mugavustega buss. Kõik leitud vanade busside omanikud/ettevõtted olevat tahtnud ajuvabalt kõrgelt hinda ja vaat et ratsa rikkaks saada. Isegi kui oleks mõne pakkumise võtnud, siis oleks rahandusest ka kohe kindlasti tulnud järelepärimisi, et kuidas nüüd seekord transport nii kallis on? Ja vana uunikum-bussi seletus võib kontoriinimeste jaoks kõlada pigem rahakantimise kahtlusena kui reaalsusena.

Et normaalsele inimesele on loogika vastane, et vana buss oleks kallim kui tänapäevane kiirem, mugavam ja rohkem mahutavam moodne buss.
Vasta
(14-07-2017, 00:05 AM)Mõhk Kirjutas:   Aga meid on oma 10 kuni 12 inimest.

Siis ju timelessi meeste RAF või TA6-1 sobiks hästi. 
Need vanad on ülihästi kursis, mis bussi taastamine maksab. 

Ja see rendihind, mida nad küsivad, see ongi reaalne hind sellise asja eest.
Kui ei sobi, sõitke oma Toyotadega.

.
Vasta
Kiitus, sm. Mõhk!
Nõukogude bussid on ehitatud Nõukogude rahva veoks ja rahvale peavad need ka kuuluma! Imperialistide katsed okupeeritud bussidega enda heaolu parandada tuleb maha suruda juba eos! Ainult kollektiivselt otsustavalt käitudes on võimalik sellised ennekuulmatute tulu ja kuluootustega mädapaised ühiskonnast välja juurida!
Vasta
(14-07-2017, 13:41 PM)cesium Kirjutas: Nõukogude bussid on ehitatud Nõukogude rahva veoks ja rahvale peavad need ka kuuluma! Imperialistide katsed okupeeritud bussidega enda heaolu parandada tuleb maha suruda juba eos! Ainult kollektiivselt otsustavalt käitudes on võimalik sellised ennekuulmatute tulu ja kuluootustega mädapaised ühiskonnast välja juurida!

Sinu Nõukogude rahavas on lasknud kõik bussid ära mädaneda ja peeneks teha. Kehvad omanikud olete. Big Grin
Ja imerjalistid on selleks teile soodsad tingimused loonud.... Big Grin
Üleliigne kraam vahetusteks ja realiseerimiseks...... http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/298633/

Pakkuda erinevaid veneaegseid kiilrihmasid. Uuri asja!

Üleliigsed veljed ja kummid:
http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/407007/
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne