no kuidas meeldib uus kujundus?
#1

t
e
s
t
Vasta
#2

tegelikult olen mina süüta - loopige Jesperit
Big Grin
Vasta
#3

otshen goluboi võgljadit.
mne ne podhodit - poidu ludshe v garazh s bolgarkoi igrat Wink
Vasta
#4

Suhteliselt kirju Big Grin
Vasta
#5

Tänu nendele uuendustele ei lase IE mind enam sellele leheküljele ligi ja kuvab järgmise teksti:

Bad Request
Your browser sent a request that this server could not understand.
Size of a request header field exceeds server limit.

Milles asi olla võib?

P.S. Mulle meeldis vana kujundus rohkem Rolleyes

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
Vasta
#6

Ärge muretsege, see kujundus ei ole jääv.
Vasta
#7

Mulle meeldis ka vana rohkem. Tähtsamad asjad olid suurelt ja selgelt
esiletoodud (teemade pealkirjad, vajalikumad nupud) .
Vasta
#8

Üpris kirju teine.Kipun samuti varasema kujunduse poole kalduma.Huvitaval kombel ei näe esilehel ka väljalogimise nuppe.
Vasta
#9

eii...
uus kujundus on alati teretulnud
samas olen märganud, et paljudele meeldis vana kujundus rohkem..kuid küsige millepärast?
sellepärast et te olite harjunud vanaga.. inimene harjub kõigegaToungue

Kui tahad rööbastel püsida, siis sõida trammiga number kuuskümmendkuus, sest tal on aknaraamid veel puust.
Vasta
#10

Vahepeal oli eriti vahva (täna lõuna ajal), kui polnudki kujundust, ainult tekst ilma muude elementideta. Ehmatasin kohe ära vahepeal
Vasta
#11

Njah, ma olen ka neid "uusi" kujundusi aja jooksul juba päris mitmeid näinud. Iga kord on nad jubedalt närvidele käind aga enamasti on nonde uuendustega tehniline pool miskitpidi paremaks läind. Eks tuleb siis ära kannatada Smile

loll on loll olla.
Vasta
#12

Kas nüüd käib veel midagi kujunduse juures närvidele? Üritasin üldjoontes vana taastada, visates välja ebavajaliku ja siludes mõned ebakohad.

Probleem on selles, et foorumitarkvara iga uue versiooniga muudetakse kujunduse struktuuri ja paketiga kaasa tulev kujundus tuleb uuesti "automotofitseerida".
Vasta
#13

Mulle täitsa meeldib.
Vasta
#14

Jesper Kirjutas:Kas nüüd käib veel midagi kujunduse juures närvidele? Üritasin üldjoontes vana taastada, visates välja ebavajaliku ja siludes mõned ebakohad.

Probleem on selles, et foorumitarkvara iga uue versiooniga muudetakse kujunduse struktuuri ja paketiga kaasa tulev kujundus tuleb uuesti "automotofitseerida".

Vabandan! Uurisin postitusi ja kirjutasin enne kui uut/vana üldmuljet näinud olin. Tibitobi!! Kuigi, eks ajapikku harjub igasugu imelike asjadega...

loll on loll olla.
Vasta
#15

Pole just palju teistes foorumites käinud, kuid Automotofoorumi kujundus
tundub mõnusalt loogilisena: tähtsad asjad alati nähtavad (teema pealkiri, viimane postitus/postitaja, nupud), vähemtähtsad esitatud väiksematena.
Teine hea asi on suhteliselt suur kiri, kui IE menüüst on valitud medium - ei tapa silmi ega nõua pidevat menüüdes kolamist. Ühte täiustust pakuks siiski veel (ärge pahandage, kui juba olemas, ilmselt pole siis lihtsalt veel leidnud): nupp, mis viib teema viimase postituseni, võiks
leiduda ka peamenüüs, kus praegu teema pealkirja järel (12345...).

Edu moderniseerimisel!
Vasta
#16

Ma ei mõista päris hästi, aga kirjelduse järgi soovid sa seda asja, mille saab, klikkides tulbas "viimane postitus" teema nimele.
Vasta
#17

Mina ka ei saa Exploreriga enam foorumisse sisse, Opera ajab aga õnneks asja ära. Kujundusel muidu pole viga midagi.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#18

Exploreriga peaks ikka saama, proovi äkki automoto cookied korra ära kustutada?

Mina proovisin WinXP koosseisus oleva Exploreriga.
Vasta
#19

Jesper Kirjutas:Exploreriga peaks ikka saama, proovi äkki automoto cookied korra ära kustutada?
Kuidas see toiming käib, ma veidi rumal selle koha pealt?

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#20

Ma koguaeg ainult explorelit kasutan ja praegultki sellega sees, kõik korras. Kujundus pole hullu, küll äraharjub.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne