Uus foorumi versioon (MyBB PR2)
#1

Nagu näha võite, on meil taas uus versioon. Eeliseks vana ees on see, et attachmentide lisamise süsteem on normaalseks tehtud.

Kui leiate vigu, postitage need siia teemasse.
Vasta
#2

Huvitaval kombel ei näe väljalogimise nuppe (aeg-ajalt olen olnud sunnit avalikke arvuteid kasutama).
Teise asjana hetkel puudu või mittenäha lehe hetkeinf (nt kes on onlines,kes on värskeim liige jne).
Vasta
#3

Kus Seaded on ?
Vasta
#4

Üsna toorevõitu jah. Aga ehk kosub veel enne jõule Wink

loll on loll olla.
Vasta
#5

Välja saavad nüüd kõik normaalselt logida? Mina oma nime alt miskipärast ei saa, aga kardetavasti on see suure ringi häkkimise süü.
Vasta
#6

Sisse-Välja logimine korras.Võiks veel see olla jah, et kes hetkel online, aga muidu okei Wink

Me Like It!

Cool
Vasta
#7

"Vaata uusi postitusi" -aknas näeb üldpilt endine (ja selge) välja, aga näiteks "Vaata tänaseid postitusi" -all, veerus "Post" - on asi kirjum/segasem - minu arust ei ole kohe kindlasti vaja sinna postituse paari esimest lauset ära tuua - üldpilt segasem ja ka ruumi võtab selline lähenemine ju tunduvalt rohkem.
Aga usun, et pilt loksub (loksutatakse) aja jooksul paika ja kõik on taas rõemsad nagu jõulupõrssad.
Vasta
#8

Nüüd peaks kõik siin teemas mainitu parandatud olema.
Vasta
#9

Mul õnneks probleeme ei esinenud. Uuem disain meeldib mulle rohkem.
Vasta
#10

Üks pisike bugi leitud: nimelt vajutades "Uue teema" nupule, tuleb pärast avanemist lahti lehekülg, kus kirjas "Uuus teema".
Teise asjana võiks lehe ülanurgas olla tekst,nagu varasemas "Tere tulemast,... (kasutajanimi)".Praegu,eriti kui vaadatakse avalikest arvutitest,võib praegune kujundus olla nõks segiajav.
Muidu vana kujunduse ja uue softi ühendamine on nüüd väga hästi õnnestunud,ainult vast võiks nime taga ka postituste arv olla (nagu mingis teemas tamar99 vist ka mainis).
Vasta
#11

Tere tulemast sai eemaldatud selleks, et väiksemate ekraanidega kasutajatel oleks mugavam foorumit vaadata.

Uuus teema on parandatud.

Ma ei näe mitte mingisugust mõtet ega sisu selle postituste arvu publitseerimisel. See ainult hoogustab kõikvõimalikku läbustamist. Kirjutaja pädevust see ei näita, küll aga on osade kasutajate arvates ilmsvajalik, et nende postituste arv oleks vähemalt kolme-, parem aga kui neljakohaline. Ja siis uputatakse foorum ühesõnaliste postituste tulva alla.
Vasta
#12

Märkasin juhuslikult, et varem otse foorumisse postitatud pildid pole enam nähtavad, kuid ma ei teagi, kas see on viga või näiteks mingitel tehnilist laadi põhjustel oligi nii ette nähtud. Näiteks mitmed pildid minu 31. oktoobril 2004 erinevatesse teemadesse tehtud postitustes. Käesoleval ajal teatavasti sel viisil enam foorumisse pilte üles panna ei saa.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#13

Jesper Kirjutas:Tere tulemast sai eemaldatud selleks, et väiksemate ekraanidega kasutajatel oleks mugavam foorumit vaadata.

Mulle meeldis ka see vanast versioonist, et oli näha, kas olid sisse loginud või ei. Keerasin oma arvuti resolutsiooni 800x600 peale ja mu meelest seal üleval päises on ruumi küll kuhu paigutada infot sisseloginud kasutaja kohta.

Üks koht oleks üleval paremal pool automoto.ee logo kõrval. Sinna mahuks vast kirje "Sisseloginud - <kasutajanimi>" vms.
Teine koht kus võiks kasutajainfo peituda on link "Kasutaja seaded", mida ei pruugiks ilma sisse logimata üldse kuvada ja peale logimist võiks link olla pealkirjaga "Kasutaja <kasutajanimi> seaded".

Tähelepanek veel. 800x600 resolutsiooniga tuleb alla horisontaalne kerimisriba, kuigi IE või Mozilla aknad on "maximize" olekus samas saab kerimisriba nihutada vaid paari mm võrra ja mingit olulist infot sealt juurde ei saa (aga ekraani ruumi sööb küll).

Ise ei oma ettekujutust, kui keeruline ja aeganõudev on selliseid muudatusi sisse viia.
Vasta
#14

Veel paar pisitähelepanekut:
-iga postituse juures võiks üks rida juures olla, praegu postituse jrk. number lõpetab postituse esimese tekstirea seda hakkides ära.
-"Alamfoorumite statistika" lehekülje i.k. tiitel on "Board Satatistics"->üks täht ülearu tulnud.
-varasemast foorumiversioonist ületulnud jutumärkides väljendid on nüüd näha kujul \"...(tekst)...\" (kaldkriips on ülearu).
Vasta
#15

Vanad pildid on taas nähtaval ning sai sisse lülitatud see feature, mille pärast kogu see versiooniuuendus ette võetud sai Wink

Olge siis selle kasutanisel mõistlikud.
Vasta
#16

Jesper Kirjutas:Vanad pildid on taas nähtaval ning sai sisse lülitatud see feature, mille pärast kogu see versiooniuuendus ette võetud sai Wink

Olge siis selle kasutanisel mõistlikud.

Mis see fiitsö siis on nisuke? Kui muidugi valjusti üldse öelda võib? Ega ma tõenäoliselt seda pruukida mõista aga uudishimu on suur! Toungue

loll on loll olla.
Vasta
#17

Postitustele peaks saama jälle attachmente (manuseid) lisada. Kui kuskil foorumiosas see ei õnnestu, siis palun teada anda.
Vasta
#18

Mina tunnen puudust veel sellest "külastasid viimati foorumit kuupäev kellaaeg" tekstist seal üleval.
Vasta
#19

Nupp ,,otsing" võiks olla paremini märgatav, ehk tuleks vähem selliseid ,,uusi" teemasid nagu ,,võrri kiiremaks tegemine/tuunimine" ,
,,Družba mootor võrrile" jne. Et kujundust mitte rikkuda, võiks kasutajaks registreerumisel juba midagi otsingu kasutamise kohta leiduda (andke andeks, kui juba on). Arvatavasti oleks moderaatoritel/administraatoritel ka natuke kergem ja risu (lingid
vastavale teemale, antud teema olemasolust teavitamine) vähem.
Vasta
#20

Isegi kui see otsingunupp teha roosaks ja vilkuvaks, leidub neid, kes teevad uue teema ning seda kasutada ei viitsi. Näiteks Turuplatsi reeglid on suurelt kõige ülemises teemas, aga praktika näitab, et neid lihtsalt ei loeta. Minu hinnang on selline, et foorumit ei pea kujundama kõige lollimate järgi. Kes tahab, leiab selle otsingu üles küll, kes ei taha/oska/viitsi, sellele ei saa ka pulgaga mõistust pähe toppida.

Mis puudutab kõiki neid muid vidinaid, siis sinna üles neid ilmselt enam ei tule. Minu hinnangul peaks veebilehel asjad olema tähtsuse järjekorras, nii palju kui võimalik. Foorumi sisu on tähtsam kui see tervitus jms, seega peaks see paiknema ülevalpool. Kui ma aega saan (ja see üldse võimalik on), siis tekitan need lehe alaserva.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne