Uus foorumi versioon (MyBB PR2)
#21

Opera ja Firefoxiga ei tööta. Mõlema progega sisse logida püüdes viskab sama jura ette:
Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
Request header field is missing ':' separator.



Apache/2.0.49 (Linux/SuSE) Server at allmakes.landrover.ee Port 80

See möla oli mõne aja eest ka Firefoxiga, nüüd siis mõlema normaalse lehitsejaga. Mikroobsovhtiga saan sisse aga toda asja ma ei kasuta meeleldi.
Vasta
#22

Minul igatahes töötab Firefoxiga. Muu browseriga pole proovinudki.
Vasta
#23

Proovi cookie'de kustutamist (ning browserite uusimate versioonide kasutamist, kui juba ei kasuta). Tundub sedalaadi asi olevat. Firefoxi cookie kustutamine käib nii:
1. Tools->Options
2. Avanenud aknast vasakult servast Privacy
3. Paremalt poolelt Cookies
4. Kliki nuppu View Cookies
5. Avanenud aknast otsida üles read forum.automoto.ee (read on tähestiku järjekorras)
6. Kõik sellised read kustutada, klikkides neil korra, niiet rida muutub siniseks ning siis klõpsates nuppu Remove Cookie.
Vasta
#24

Jess, nii käibki!!! Jälle vanainimene targemBig Grin Tnx!!!
Vasta
#25

Jesper Kirjutas:...
5. Avanenud aknast otsida üles read forum.automoto.ee (read on tähestiku järjekorras)
...
Mul tuli kustutada ka "automoto.ee" kohta käivad küpsised, muidu näitas esimesel avamisel foorumit ilma igasuguste kujunduselementideta ja pärast refreshi näitas jälle seda veateadet ning forum.automoto.ee kohta käivad küpsised olid tagasi.
Vasta
#26

Olen seda foorumit oma arvuti taga olles lugenud alati Netscape`ga ja tänaseni on ta sellega ilusti töötanud. Kuid täna päeval lõi sellise veateate ette:
Bad Request
Your browser sent a request that this server could not understand.
Size of a request header field exceeds server limit.
Cookie: mybb[lastactive]=1129818869; collapsed=; m....
Kui keelasin cookie´d ära ja kustutasin vanad cookie´d ära, siis sain jälle lehele ligi, kuid sisse logimiseks peavad cookie´d lubatud olema ja kui ma nad uuesti lubasin, siis lõi sama veateate ette.
Vasta
#27

Uusim Netscape?

Netscape on aja jooksul teinud väga halbu browsereid. Nii halbu, et kõigi teiste halbade asjade suhtes oleks aus Netscape jaoks üldse mingi teine omadussõna välja mõelda.
Vasta
#28

Netscape 7.2, peaks uusim jah olema. Mul ei ole Netscape kohta midagi halba öelda. Üle aasta juba kasutanud ka.
Vasta
#29

No tõenäoliselt seal mingi cookie kamm ikka on, katsun endale selle browseri hankida ja uurida.
Vasta
#30

Minu viga, oli jah cookie`de jama.
Kui kellelgi veel sellist jama tekib Netscape´ga, siis Tools->Cookie Manager->Manage Stored Cookies->Remove All Cookies (või kui ainult forum.automoto.ee cookie kustutada, siis klõpsatada selle peal ja alt vajutada Remove Cookie).
Vasta
#31

Ma sain ka täna foorumi tööle.
Vasta
#32

kirjaviga:
Emotikonide keelamine: postituses ei näidata emotikone.
või olen mina kirjaoskamatu
Vasta
#33

Loen seda lauset umbes 15ndat korda, aga ei saa aru, millele sa vihjad. Emotikon on smiley eesti keeles.

ÕS 1999 Kirjutas:emotikon ‹ 6 -i, -i› arvuti tähemärkidest koostatud piltmärk >>
Vasta
#34

minu viga
pole varem sellist sõna kuulnud.
Vasta
#35

Muide, foorumi serverarvuti kell on täpselt pool tundi ees - http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid104756

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#36

Küsimus, mis on lahti abiinfoga??
Annab vaid teate.

./inc/languages/eesti/helpdocs.lang.php does not exist

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#37

Abiinfo on nüüd korras, kuigi ingliskeelne.

Kellaga läheb veel aega Smile
Vasta
#38

Foorumisse tulles ei näe et oma kasutajanimega sees olen, varem oli et tere nymmik Smile
Vasta
#39

Selle tervitamise kohta ma juba kuskil seletasin ka, see sai ära "ratsitud".

Mulle isiklikult tundub see arvutiprogrammi poolne tervitamine imelik, mõtle kui näiteks keevitusaparaat ütleks sisse lülitamisel "Tere Jesper, mida me täna keevitame?". Või saumikser ja kohvimasin piiksuks mingeid tervitusi, kui ma hommikul kööki loivan Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne