hinnapäring
#1

tere sooviks teada kui palju maksab TUULA TMZ 200

Ja kas kellegil on müüa pärnumaal sellise masina osi?
Kui on võtke ühendust.

Ette tänades.
Vasta
#2

Kuna keegi pöle vastanud, siis ütlen mina klassikalised vastused : kasuta otsingut (tuuladest on juttu olnud, ka ühe 200M hinda on lahatud) ja Valdo on asjade hinna kujunemist väga kenasti lahanud- muidugi komplektsus, olukord, dokumendid, muud lisad (näiteks Karl Vainole kuulunud roller). Veel on rõhutatud pakkumise- nõudluse vahekorda ja seda, et on vajalik osta soovija olemasolu. Hind võib olla küll aga müüa selle eest pole võimalik. Oleneb ka sellest, kas müüd või ostad! Kui tahad müüa, siis ei maksa asjad suurt midagi, kui osta, siis on kuradi väärtuslikud kõik! KOKKUVÕTTEKS -mina küll ei tea , mis T200 maksab a
ga küll teised täiendavad, ehk ka kuskil 5000.- kui enam-vähem? ISE T200M omanik!
Vasta
#3

5000-.ga saad ehk mingi rondi.juurde laod veel julgelt 5000-10000,kuna raha väärtus on tublisti langenud.kui pole arvel,näit vene dok. siis paned veelgi juurde.tänapäeval korralikud värvid maksavad palju.odavaga ei soovita teha.kuigi kroomi on seal vähe,läheb seegi hinnale juurde.lisaks liivaprits,mootoridetailid-eeldades et mootorit vaevalt keegi kohe käiama hakkab,kui muud asjad on viimasepeal värvitud-kroomitud.önneks leidub sellele veel uusi varuosi.mul on värvi peale läinud ligi 3000-.,sealhulgas aluskrunt,lakk.öhukummid u.100-.kolb 200-.,silindri puurimine 300-.,liivaprits 300-.trossid u.100-. tk.neid on seal vist 6 tk.raami värvimine pulbervärviga,lisaks muud detailid-bensupaak,veljed jne 600-.
ei jöua köike yles lugeda.ja asi on ikkagi veel pooleli.
kunagi keegi myys 11000-. ga korralikult taastatud tuulat.vöin öelda oma kogemusest teades kui töömahukas see projekt ikkagi on,et see polegi kallis hind.
aga jah-kuna neid kusagilt juurde tulemas pole ,siis ongi nende hind selline nagu on.ja igayks teab kas vötab selle asja ette vöi ei...
Vasta
#4

Selle hind olenab sellest kui paju omanik just heaks arvab.Kui Sa osta tahad siis pudel aitab peaaegu alati.Ostsin endale muravei nõnda algul taheti 7k aga kätte sain 4k-ga
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne