Gaz 52 ninaga vene buss WANTED!!!
#1

vot kõige ullem on see, et ma ei tea selle värgelduse nimegi...aga jah möödund suvel vuras ringi selline saku rock\'i reklaamidega buss. sealt sain idee, et võix endale kaa midagi taolist ehitada...diivan ja laud sisse jne...et olex mõnus kasvõi bechile või kusagile järve äärde grillima minna.

kas keegi oscab mulle öelda mingi hinna, noh et palju maxta võib?

ja kindlasti tahax teada ka selle nime...sellex, et ark\'s kysida: kas saax selle ka kuidagi veoauto või elamisvagunina regada?

võibolla oskab kaa siit foorumist keegi sellele viimasele kysimusele vastata, aga jah.

kui keegi teab, kust saada siis öelgu...ohh vääga segane jutt tuli, aga katsuge aru saadaSmile
Vasta
#2

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Xim
ja kindlasti tahax teada ka selle nime...sellex, et ark\'s kysida: kas saax selle ka kuidagi veoauto või elamisvagunina regada?

Püüa küsida:

http://www.ark.ee/atp/
Vasta
#3



Sellist vist mõtled?

KAvZ 685

Ei tohiks mingi haruldus veel olla.
Vasta
#4

täh, ma nyyd tean seda nime ja hakkan asja uurima. ennem ei teadnud ju mida kysidagi...aga kui keegi teab, kus või kellel just selline ninaga buss vedeleb, siis võix siia kribada veic.
Vasta
#5

Ka mina olen mõelnud endale sellisit bussi soetada. Mina aga olen plaanind sinna ka peale diivanite sisse panemisele ka väikse sauna tahaotsa ehitada. Mulle isiklikult meeldib see vana KAvZ 651 rohkem.
[Pilt: kavz651.jpg]
Aga neid pole üldse liikumas kuskil, seega olen mõelnud, et ostaks selle uue ninaga mudeli ja istutaks sinna ise 51 nina külge. Aga hetkel pole pappi, et selliseid asju tegema hakata, kuigi kui silmad lahti hoida, saab ka 5000 enam-vähem bussi kätte
Vasta
#6

vedeleb täica selline endal, kui veel huvi anna teada. täica komplektne.
Vasta
#7

mis maxab??? ma pean sõbra käest kysima, kas on veel huvi. tema tahtis, et ma asja uuriksin. muidu arvel on v? kui ei siis dok-id on v?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne