traktor rs-09/122
#1

Otsin traktori rs-09/122 kohta käivat kirjandust või kataloogi. Kas keegi oskab öelda, kust kohast on võimalik seda leida?
Vasta
#2

Vaata raamatukogudesse,meil on küll raamatukogus selline raamat olemas
Vasta
#3

Mul onu omab sellist raamatut. Oli teine vene keeles ja kohe tehase kataloogi nägu. Teises osas oli minu mälju järgi remontimise õpetused. Raamatukogudes kindlasti see olemas. Külastada võid ka antikvariaati.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#4

Eesti keeles on olemas raamat, mille pealkiri oli vist "Ratastraktorid RS 09". Ilmus vist 1968 või 69. Kui kättesaadav see raamat on, ei oska öelda.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#5

Mul olemas raamat "Šassiitraktorid RS 09"; ilmumisaasta vist 1971. Sisaldab nii RS 09-2, RS 09/122 kui ka RS 09/124. See mul küll Tartus ja millal sinna satun, ei oska öelda. Veel olemas konkreetselt RS 09/124 kohta käiv saksakeelne brošüür.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#6

Neid raamatuid on tegelikult kaks üks välja antud 1971 ja teine uuem, olid mul mõlemad aga tuttav küsis lugeda ja nii nad läksid. Uuem oli rohkem RS 09/124 kohta.
Vasta
#7

Venekeelne raamat oleks küll ära anda, kui veel soovi on.
Vasta
#8

Sillu Kirjutas:Mul olemas raamat "Šassiitraktorid RS 09"; ilmumisaasta vist 1971. Sisaldab nii RS 09-2, RS 09/122 kui ka RS 09/124. See mul küll Tartus ja millal sinna satun, ei oska öelda. Veel olemas konkreetselt RS 09/124 kohta käiv saksakeelne brošüür.
Minul olemas 2 raamatut "Šassiitraktorid RS 09" Üks välja antud 1968 (280 lk)ja teine täiendatud trükk 1971 (387 lk). Uuema raamatu leidsin kunagi 20 aastat tagasi raamatukogu makulatuuri hunnikust. Vanema ostsin mõned kuud tagasi kaltsupoest 2 eesti krooni eest
Siinkohal tahaks küsida kas kuskil eestimaal on veel säilinud ka mõni RS09/2
Pildi järgi otsustades siis kabiini torud puuduvad täielikult ja tööriista ja aku kast on mootori taga. Neid toodi siia 63 ja 64 aastal alates 65-st 09/122
Vasta
#9

Minu "hübriid"-il on kasutusel vist RS-09 hüdroõlipaak. Igatahes otsin sellele korki..Smile


Vasta
#10

Kas ta nüüd see teema on?
aga kork on sama mis käigukastilgi, kindlasti neid vedeleb.
Vasta
#11

Tnx, tiit! Ma sain juba alguses aru, et teema pole see, aga ei taht ühe tühise korgi pärast uut teemat tegema hakata. Küllap ma leian, täna vist nägin üht sobivat, pean vaid kaane kaasa võtma, et proovida... Siin igast spetsialiste, kes palja torukaare järgi masina marki teavad, ma siin tühipalja korgiga maadlemasRolleyes Võtsin eile paljast uudishimust sellel paagil kaane maha, ei taht alguses tulla, siis jagasin ära, et enne vaja õlivõtunippel välja keerata... Tahtsin teada, et mis august sel paagil õli välja läheb ja kust tagasi voolab. Nüüd asi selgeSmile
Mis teha, kui pole enne kokkupuudet selle massinaga old.


Vasta
#12

Kuna siin teemas kirjandusest juttu, siis teen pisut häält. Otsin nimelt sobivat kirjandust RS-09/122 (tõenäoliselt siis 122, sest tal 2-sil. mootor) kohta. Täna nimelt satub mu kätte üks selline pisut sammaldunud masin. Aasta märkasin silmanurgast ära- 1970.. Hiljem saab täpsemalt teada. Arvan, et hea oleks omada varuosade kataloogi ja vahest mingit käsiraamatut või remondijuhist. Keel pole väga oluline.


Vasta
#13

Jõudu härrad,
Oleksin isegi väga huvitatud sellisest raamatust nagu "Šassiitraktorid rs 09". Kui seda on kellelgi mõistliku hinnaga müüa siis teeksin hea meelega kaupa. Samas kui keegi on selle sisse skänninud siis oleksin sellegi üle õnnelik.
Tänud ette!
Vasta
#14

Ostas just oli. Eile lõppes oksjon
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne