Vanad fotod

Mingi Talvesõjajärgse kevade pildike "võidukate" punavägede killavoorist?

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

    Mis aasta jalgrattad,ühel number W911mis asub esiratta võlli küljes
Vasta

Arno on oma FN-ga ka pildil?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(11-12-2017, 14:48 PM)Walter Kirjutas:  Arno on oma FN-ga ka pildil?

Arnot ära ei tunne, kuid ühtegi FN pildilt mina ei leidnud. Velomuuseum dateerib sellised numbrimärgid eelmise sajandi 1920-ndatesse. Samasse ajastusse, kui ainus pildil olev mootoriga ratas DKW ka praktiliselt uus oli. Väga huvitav pilt - selle tegemise aeg oleks küll huvitav teada saada. Arvestades, et rattal on vale kahvel, mis tänagi Arno rattal küljes, siis pakuks, et pilt on sellest sajandist. Sama hästi võiks pilt oma kvaliteedilt ja taustalt olla tehtud ka peaaegu sada aastat tagasi - kui ainult see kahvel ja porilaud nii reetlikud poleks.
Vasta

Selleks et selgust saada millal see esihark vahetati või on 0,01 võimalust et esimesed tulidki selle hargiga paningi selle foto aastast.........
Leitsin et tootmise algus oli üks aasta varem,aga esimesd Eesti vavalt jõutsid,loogiline et see esihark on vale aga miks kohe pandi teine siis vaevalt oli varnast võtta esihargi vahetus aastal näit.22
Vasta

(12-12-2017, 10:36 AM)Armex Kirjutas:  Selleks et selgust saada millal see esihark vahetati või on 0,01 võimalust et esimesed tulidki selle hargiga paningi selle foto aastast.........
Leitsin et tootmise algus oli üks aasta varem,aga esimesd Eesti vavalt jõutsid,loogiline et see esihark on vale aga miks kohe pandi teine siis vaevalt oli varnast võtta esihargi vahetus aastal näit.22
Kui pilt ei ole lavastatud, siis on olukord kahtlemata hoopis teine. Sarnast esiharki kasutati DKW jalgratta abimootori komplektis aastatel 1919 kuni 1923. Arno ratas on DKW ZL, mida raamatute järgi toodeti 1923 kuni 1924. DKW ZL kasutatud esikahvel tuli kasutusele juba 1922. aastal. Seega on minu tagasihoidlikul hinnangul väheusutav, et tehasest tuli ratas sellise kahvliga nagu pildid, kuid remont näiteks liiklusõnnetuse tõttu ei ole välistatud. 

       
Vasta

Vastus vale,leitsin et hakati
tegema aastal 22, kui vaja prndin välja,sest ma ei oska edastata,ma olen ka peaaegu kindel et vale hark aga mingi kahtlus ikka on et.........nagu alati tehti nii ja naa see võimalus on nagu mainisin on 00.01protsent.See pilt tehtu Eetimaal
Vasta

Asi selge,tänu Priidule,esihark on 100 protsenti õige,ehk Priit paneb ka pildi siia
Vasta

(13-12-2017, 04:09 AM)Armex Kirjutas:  ...ehk Priit paneb ka pildi siia

Vaadates viimase aja arenguid siin foorumis, siis tundub, et vaevalt küll!
Vasta

   
Sain ise ka pildid panndud


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta

Wikipedia ütlep et Herman Weber sai 1922 a disaineriks DKW s ja ZL toodeti 1922 kuni 1924 aga arvan et 22aastal palju ei toodetud,üldes toodeti vist paar tuhat ratast.Niisuguse esihargiga toodeti vist algul ja vähe sest fodosid ei leia ,kus kf Kass nad leidis ma ei tea.
Vasta

Kas targad mehed-naised oskavad öelda pildil oleva automobiili margi ja pakkuda aja. 
[Pilt: large_29770471_curB.jpg]
Foto omaniku väitel olla pilt tehtud ca 1900? ja astmelaual seisva heledas ülikonnas mehe nimi on teada.
Vasta

(17-01-2018, 16:47 PM)honkomees Kirjutas:  Kas targad mehed-naised oskavad öelda pildil oleva automobiili margi ja pakkuda aja.

Esimesed rattad on kuidagi imelikud, erinevad tagumistest (vahetatud?).
Pakun Mercedes Simplex 1900+.

[Pilt: 1901-simplex-28-32ps-1b.jpg]
Vasta

(17-01-2018, 20:49 PM)Raivo Kirjutas:  
(17-01-2018, 16:47 PM)honkomees Kirjutas:  Kas targad mehed-naised oskavad öelda pildil oleva automobiili margi ja pakkuda aja.

Esimesed rattad on kuidagi imelikud, erinevad tagumistest (vahetatud?).
Pakun Mercedes Simplex 1900+.

Kõige iseloomulikum detail margipõhiselt eristamiseks peaks tolle aja autodel olema iluvõre. Antud juhul mulle tundub, et otsitava auto oma on Mercedese omast suuresti erinev.
Vasta

Laurin Klement FN 1909-13 oleks minu poolne pakkumine.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Ma jäin nendesse esilaternatesse kinni (tootja sama, mis eelpakutud, kodarad läksid ka paika Smile):
[Pilt: stroj_big_zoom_1597.jpg]
Vasta

https://sakala.postimees.ee/4420415/kuid...amise-aegu

   
Vasta

ksf! Manic tuvastas neis vasakul oleva Opeli ja kaks tsaariarmee Packardit.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Sattus kätte ühe siitilmast lahkunud Viljandist pärit daami album. Kõige muu kõrval on seal ka pilte kaherattalistest.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                               

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Siit veer paar vahvat töist pilti samast albumist.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne