Vanad fotod

(14-02-2017, 15:51 PM)zazik Kirjutas:  
(14-02-2017, 12:48 PM)süsikas Kirjutas:  Tuntud paik. Paljud vanemad mehed tunnevad ära. Foto tehtud kuuekümnendate algusest.

Distantside järgi tundub, et on Vooreküla ristis.

Nii nad vist täna ametlikult nimetavad, kõik tunnevaf seda kohta Liiva ristina, kõrtsi jm vana aja asjade järgi. Ei teaühtegi kohalikku, kes kasutaks Vooreküla nime.
Vasta

(14-02-2017, 19:54 PM)honkomees Kirjutas:  
(14-02-2017, 15:51 PM)zazik Kirjutas:  
(14-02-2017, 12:48 PM)süsikas Kirjutas:  Tuntud paik. Paljud vanemad mehed tunnevad ära. Foto tehtud kuuekümnendate algusest.

Distantside järgi tundub, et on Vooreküla ristis.

Nii nad vist täna ametlikult nimetavad, kõik tunnevaf seda kohta Liiva ristina, kõrtsi jm vana aja asjade järgi. Ei teaühtegi kohalikku, kes kasutaks Vooreküla nime.

Võimalik, ma ei ole kohalik. Kohta tean, nimetust mitte.
Vasta

[Pilt: 2qnqsxv.jpg]

Ükspäev Eesti Antiikautode Galeriid sirvides jäi silma, et minu valduses olevast autost on veel pilte millede päritolu on mulle teadmata. Seetõttu tekkis mul pisike huvi antud foto kohta. Huvitaks just kus pilt on tehtud? Taustal on mingi põnev tornilaadne ehitis? Ja muidugi kõik muu info pildil oleva masina kohta on teretulnud.
Vasta

(02-10-2016, 14:34 PM)mihkelr Kirjutas:  Kolimine. Huvitav kas kannataks rakendada ka terminit haagissuvila  Smile 
[Pilt: t760_Kolimine.jpg]

Miskit sarnast fb-st. Täpsem info kahjuks puudub.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Naaber teemas oli juttu 1914 aasta Albioni taastamisest Eestis  .Üks vana  foto sarnasest veoautost.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

(18-02-2017, 22:24 PM)pontu6 Kirjutas:  [Pilt: 2qnqsxv.jpg]

Ükspäev Eesti Antiikautode Galeriid sirvides jäi silma, et minu valduses olevast autost on veel pilte millede päritolu on mulle teadmata. Seetõttu tekkis mul pisike huvi antud foto kohta. Huvitaks just kus pilt on tehtud? Taustal on mingi põnev tornilaadne ehitis? Ja muidugi kõik muu info pildil oleva masina kohta on teretulnud.

Pilt tundub olevat tehtud Harjumaal Pikavere kaupluse ees. Torn oli omaaegne tuuleturbiin, tootis kunagi elektrit väidetavalt. Pilt tehtud millalgi 80-ndatel vaadates taustal olevat Sapakat. Torn oli veel 90-ndate algul püsti minu mäletamist järgi. Auto kohta ei oska midagi öelda, kui selline oleks meie kandis kohalik olnud oleks kindlasti meelde jäänud.
Vasta

(20-02-2017, 10:44 AM)Sull7 Kirjutas:  Pilt tundub olevat tehtud Harjumaal Pikavere kaupluse ees. Torn oli omaaegne tuuleturbiin, tootis kunagi elektrit väidetavalt. Pilt tehtud millalgi 80-ndatel vaadates taustal olevat Sapakat. Torn oli veel 90-ndate algul püsti minu mäletamist järgi. Auto kohta ei oska midagi öelda, kui selline oleks meie kandis kohalik olnud oleks kindlasti meelde jäänud.

[Pilt: 2uh73nn.png]

Jah, koht on õige. Aga torn on kadunud. Ja ürituseks pakuti 80nendatel toimunud Unicu klubi varuosapäeva.
Vasta

(21-02-2017, 02:08 AM)pontu6 Kirjutas:  Jah, koht on õige. Aga torn on kadunud. Ja ürituseks pakuti 80nendatel toimunud Unicu klubi varuosapäeva.

Pikavere jupilaat toimus minu mäletamist mööda mõisalaadse hoonekompleksi õue peal ja ehitised olid justkui maakividest.
Vasta

(22-02-2017, 00:58 AM)samodelkin Kirjutas:  
(21-02-2017, 02:08 AM)pontu6 Kirjutas:  Jah, koht on õige. Aga torn on kadunud. Ja ürituseks pakuti 80nendatel toimunud Unicu klubi varuosapäeva.

Pikavere jupilaat toimus minu mäletamist mööda mõisalaadse hoonekompleksi õue peal ja ehitised olid justkui maakividest.

Pikavere laat ei olnud autonäitus. EAG-s on kümneid pilte, mis on tehtud Pikavere laada ajal ümbruskonnas pargitud autodest.
Vasta

On selle konkreetse Pontiaciga,millest jutt miskit juhtunud ka tänaseks?


Vasta

(22-02-2017, 20:05 PM)kopraonu Kirjutas:  On selle konkreetse Pontiaciga,millest jutt miskit juhtunud ka tänaseks?

Ootab paremaid aegu.
Vasta

Olen küll originaalsuse pooldaja aga ausalt, selle auto puhul ehk olekski mõtekam säilitada teda ümberehitatult. Piisaks vaid värvikatte ja salongi uuendamisest. Ning rooste ja aukude kaotamisest,sealt kus nad olla ei tohiks.
Vähemalt ma ise läheksin seda teed.
Kui väga originaali soovida tuleks üle lobi tarnida päris palju asju ja see pole odav. Ega sealgi on aeg hõrendanud ridasid.


Vasta

    Mis traktor? Mis töö on käsil? Rool on teisaldatav?
[Pilt: ?ui=2&ik=e7591feef6&view=fimg&th=15ac788...w1366-h635]
Vasta

(12-03-2017, 12:29 PM)Raudpats Kirjutas:  Mis traktor?
Traktor peaks olema ДТ - 20
Vasta

DT 14 ,kahekümnel olid vist laiemad esikummid,sumps ka erinev aga seevõib ka ise tehtud olla
Vasta

Rool oli teisaldatav jah.
https://youtu.be/HAUC-cURxds
siin küll härra püüab ilma rooli ümber tõstmata tagurpidi sõita  Big Grin
Vasta

A huvitav, mis tööd tehakse?
Vasta

Kas tööd tehakse, ei saa aru. Seade traktori küljes on linakitkumise masin.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

Palju autosi.

[Pilt: 42741.jpg]

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Hitlerjugend ratastel

[Pilt: P1020099.jpg]

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne