Palju õnne!!!
#21

martinmannik Kirjutas:Õnne ja jõudu ka edaspidiseks, Tuve! TV3-s käib praegu projekt "Eestimaa uhkus", mille kandidaat Sa edukalt võiksid olla.

Kandidatuur on juba esitatud....

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#22

Mõnus! Kõik tehakse ette-taha äraBig Grin

Maamees linnast.
Vasta
#23

Õnnitlused Lokuta VTS-i poolt

Igal korralikul maamehel peab olema vähemalt üks Moskvitš.
Vasta
#24

Head sõbrad! Alates eile õhtu kella poole viiest alates on olnud üllatusi ridamisi. Helistati peaministri büroost ja küsiti, kas olen kutse vastuvõtule saanud. Ma polnud midagi kuulnud. Pool tundi hiljem helistas abikaasa, et sulle on HOMSEKS kutse peaministri juurde. Üllatus missugune. Seda enam, et viibisin just Tallinnas IV Kodanikeühiskonna kahepäevasel konverentsil ... Täna lõuna paiku helistas Järva Teataja ja intervjuu andmise järel sain neilt teada, et esitas mind Järva Maavalitsus. Just praegu Tallinnast naasnud ja foorumi lahti võtnud jälle üllatus! Neid kris`i vigureid olen natuke juba tundma õppinud, kuid midagi sellist poleks küll osanud loota. SUURED TÄNUD TEILE KÕIGILE!
Peaminister Andrus Ansip ütles oma tervituskõnes, et ei ole õige väita, et Eesti on väike riik - tema teevad suureks tublid inimesed. Ja meie viimase aja ettevõtmised on tõestanud, et sellise sõbraliku, abivalmis ja kokkuhoidva seltskonnaga on võimalik veel palju korda saata. Inimestevahelistes suhetes pean kõige olulisemaks inimlike suhete väärtust. Ja meie ühiseid püüdlusi, midagi tehnika ajaloost tulevastele põlvedele säilitada, on kroonimas edu. Et seda nüüd kris´i eestvedamisel järjekordselt laiemale publikule teadvustati, on tähelepanuväärne ja olgu tänutäheks meile kõigile.
Suure lugupidamisega, tänulikult Tuve.
Vasta
#25

Õnnesoovidega ühinevad ka Eesti Volga Seltsi seltsimehed.
Vasta
#26

Önne-önne, Tuve! Sitkust ning jõudu.
Vasta
#27

Panen ka omalt poolt õnnesoovid teele.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#28

Õnne ka minu poolt! Varsti äkki kutse presidendi vastuvõtule?Smile

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#29

Õnnitlused Tuvele nii minu, HobiKlubi kui klubi Unic poolt. Ometi sai õige inimene väärilise tunnustuse. Möliseda oskame me kõik, mõni teeb ka asjad ära!
Vasta
#30

Parimad soowid ka minu poolt!Edu edaspidiseks!
Vasta
#31

Õnne nii minu kui Pobiklubi poolt

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#32

Hilinenud õnnitlused ka minu poolt! Selliste aktiivsete inimeste peal see maailm seisab ja arenebki, oleks taolisi aktiivseid kodanikke vaid rohkem Smile Jõudu ja jaksu edaspidiseks!
Vasta
#33

Samuti hilinenud õnnesoovid ka minu poolt!!!
Vasta
#34

Samuti õnnitlused! Nädalavahetusel uudiseid ei loe ja nii olengi "ajast maha" jäänud!
Vasta
#35

Ka minu poolt hilinenud õnnesoovid ja jõudu ning jaksu seda tänuväärt
ettevõtmist vedada.
Vasta
#36

Õnnitlused ka minu poolt ja loodan et see jääb ka edaspidi meeldivaks hobiks, mitte ei muutu tööks.Smile

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta
#37

Hainina (ja vanemate) BMW-de huviliste (elluäratajate) poolt ka õnnitlused!
Jõudu edaspidiseks.

e21.ee foorumlased.

``E23 728 1978a.``
www.e21.ee "Klassikalised BMW'd"
Fiat-i foorum Fiati Sõbrad
Priit Peljo 51 79 063
Vasta
#38

Varsti saab vist jälle õnne soovima hakata?:

http://www.jt.ee/181205/esileht/20002425.php

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#39

Palju önne
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne