Avataridest
#21

Minu huvi just vastupidine sulle,aga olen vahest ikka sinna ühistransporditeemasse sissepiilunud,et näha,mida uut ja "põrutavat" vahepeal seal toimunud on,aga igakord pettun,sest ikka on seal üks ja seesama vana jura(YESS!Nägin täna seal ja seal vot sellist bussi sõitmas ja vot täna oli ta kuidagi eriline jneBig Grin)Eriline teema on veel see,et keegi ei saa lausa magadagi kohe mingite busside pärast!No andke abi!
Vasta
#22

Aga vaata, Sarvemurdja, sellest sõjast on kasu ka olnud. Su postitus on täitsa loetav, kirjavigu on, aga mitte enam nii palju, et postituse sisu arusaamatuks jääb.
Kui sa suudaks natuke oma egomullist väljapoole näha, tunnistada oma vigu, kuulaksid mida vanemad (vanemad siin foorumis) ja targemad(!) räägivad ja lõpetaksid mõttetu provotseerimise, küllap siis sind pikapeale ka "omaks" võetaks.

Siinkohal tuletaks meelde Valdo poolt tihti välja toodavat kuldreeglit: Enne postitamist loe oma postituse sisu MÕTTEGA läbi ja kaalu, kas see sisaldab konkreetset küsimust, millele sa pole vastust leidnud, või informatsiooni, mis aitaks kellelgi teisel vastuseni jõuda. Selle käigus saad üle vaadata ka kirjavead.

Nii lihtne see ongi!

P.S. Loomulikult ei ole kõigil Ühistranspordi alal "norijatel" õigus, aga hakata vastu haukuma 6631-le ja Oxygenile on uue tulija kohta kohatu. Ma ise küll seda numbriloendamist ei mõista, aga kui kuskil kogukonnas on omad reeglid välja kujunenud, siis tuleb uuel tulijal ennast nende reeglitega kohandada, mitte nõuda reeglite kohandamist enda järgi või lihtsalt rikkuda neid.
See pole nii mitte ainult siin foorumis, vaid ka igal pool mujal.
Vasta
#23

Huvitav on see, et viimased kolm korda olen pannud oma tehnikat avatariks.
Ja imekombel on avatar varsti kadunud Rolleyes

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#24

(01-05-2011, 22:23 PM)k2rpman Kirjutas:  Huvitav on see, et viimased kolm korda olen pannud oma tehnikat avatariks.
Ja imekombel on avatar varsti kadunud Rolleyes
no sama teema: et kolm korda proovisin avatari(ka oma tehnikast)üles panna.Samuti kadusSad Nüüd olen loobunud.
Teema ei ole kindlasti selles,et kas kolm korda või oma tehnikast.
ROTID lihtsalt panid avatrikatoloogi pihtaBig Grin
No modede poolt võiks ju vihjegi tulla: et kas ootame vanat katloogi või laeme oma avatarid kusgile mujale üles???

Vasta
#25

(01-05-2011, 22:58 PM)krossifänn Kirjutas:  
(01-05-2011, 22:23 PM)k2rpman Kirjutas:  Huvitav on see, et viimased kolm korda olen pannud oma tehnikat avatariks.
Ja imekombel on avatar varsti kadunud Rolleyes
no sama teema: et kolm korda proovisin avatari(ka oma tehnikast)üles panna.Samuti kadusSad Nüüd olen loobunud.
Teema ei ole kindlasti selles,et kas kolm korda või oma tehnikast.
ROTID lihtsalt panid avatrikatoloogi pihtaBig Grin
No modede poolt võiks ju vihjegi tulla: et kas ootame vanat katloogi või laeme oma avatarid kusgile mujale üles???

See nõiajaht avataril n.ö. võõra tehnika eksponeerijate vastu on minu teada nüüdseks minevik ja, nagu teema avapostitusest lugeda võib, on foorumi reegleid selles osas leevendatud (et avatar võib olla seotud ka oma hobiga vms.).

Seega, küllap on avataride "kadumise" põhjus ikka muus.


Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#26

(01-05-2011, 23:17 PM)Sillu Kirjutas:  Seega, küllap on avataride "kadumise" põhjus ikka muus.


Kui avatariks on mul oma auto, suurus on paigas. Siis tekib küsimus, et kus see viga on siiski Smile

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#27

Soo-soo

Ma mõtlesin esmalt, et mul kuskil seadistustes on avatarid kinni peale seda kolimist, et vahepeal tundus, et polegi kellelgi avatari. Linkisin nüüd selle oma resurssidest külge ja paistab, et on nähtaval. Varsti saab siis teada, kas küsimus oli mingis foorumipoolses apsakas või liigub siin tõesti üliagar avataripolitsei, kes kõiki seadusi pole kõigile tutvustanud.
Vasta
#28

Tõstatan vana teema,selles osas,et avatare enam ei kuvata. Olen proovinud kõik interneti brauserid läbi ja ikka sama seis. Ilmselt on foorumi tarkvara uuendusega midagi nihu läinud?


Vasta
#29

Kui avatar on riputatud kuhugi välisesse allikasse ja lingitud siia foorumisse, siis toimib asi korrektselt. Foorumi enda varamut ei tunnistata.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#30

Aga mina MAZ`i, samuti näiteks ka Soobeli ja Wiki avatari näen, enda ja ilmselt ka paljude teiste kaasfoorumlaste oma aga mitte. Aga üldiselt on see minu jaoks juba ammu selline teema, et kui ta (s.o. avatar) on, siis on hästi, kui pole, siis ei ole ka midagi väga hullu lahti.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#31

Paistab,et probleem on siiski siia süsteemi sisse laetavate avataridega,mis on otse lingitud,ehk mõnese muus serveris, neid näeb. Tundub,et kes avatari tahab,peab selle laadima mõnda muuse asukohta ja siia linkima.


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne