chopper powered by zaz
#21

ma ise kah ei saa aru, miks ta mu jutu niimoodi ära solkis
Vasta
#22

Aga äkkitsi on hoopis Dnepri hooratas ikka ZAZ-i külge poogitud!!! sest kuidas sa paned ZAZ-i siduri tööle kui Dnepril käib siduri tõukus läbi käimakasti.(nii teeks mina vähemalt)
Vasta
#23

tegelt teema selline, et saab panna ka dnepri käigukasti sapperi mootori hooratta külge.... ainult et mingi hooratta peab vahele aretama...Cool
Vasta
#24

sry, sassi läks, tegelt on mingit vaheplaati vaja, ja siis pidi sobima....
Vasta
#25

Avinurmes Ida-Virumaal on ühel mehel selline Dnepr-ZAZ valmis ehitataud ja täitsa sõidab ka,paar korda olen teda Jõgevatreffil näinud selle aparaadiga.Kahjuks ei oska selle mehe nime ega koordinaate anda.Tööd ja vaeva on selle projekti kallal igatahes palju nähtud ja tulemus üsna hea,liigitaksin selle rohkem rotikaks ,kui chopperiks,no päris rotikas ka ei ole.Võibolla siis klassik?
Vasta
#26

Väike näide lätlase tehtud rattast

Kel vene keel selge saab kasulikku infot siit mootorratas zaz 40 Hj kohta.

tac.

Dodge Journey Cool
Vasta
#27

Pildid tehtud sellel aastal Mototreffil:
http://www.highlegrun.com/moto/jogeva%20014.jpg
http://www.highlegrun.com/moto/jogeva%20015.jpg
http://www.highlegrun.com/moto/jogeva%20016.jpg

omanik on sõbra töökaaslane

Trv. Gustavson
-------------------------------------------------
Ostan:
K-750 leegitorud (võiks kasutatud olla), MT-9 tilgakujulse paagi.
Vahetada: kiire reduktor ülikiire vastu
Ise pakun müüa:
Dnepr MT-10 külgkorv. Võib vahetada teatud \"Emmiliste\" juppide vastu.
Vasta
#28

Kes ütles, et asjast asja ei saa!
Seda viimast masinat olen mitmel korral näinud ja ei oska töö kohta midagi halba öelda.ZAZ-i mootori plussideks on see, et teeb piisavalt pöördeid ja vesijahutuse lisavidinad jäävad ära.
Jahtumisest veel nii palju, et minu teada viskas rattaomanik õliradika üldse välja, sest see jahutas mootori liialt maha.Mootor ei kuumene seetõttu, et töötab suhteliselt madalatel pööretel ja õhu juurdepääsuga pole probleeme ning vedada tuleb masinal suhteliselt kerget asja (pange ZAZ-i kaal koos reisjatega kõrvuti tsiklikaaluga ja siis peaks asi selge olema).Neljasilindriline ja eriti veel V4 on võimalik alati paremini tasakaalu panna, kui seda on 2-ne bokser, siit ka sõidumugavust juurde.
Viimastel piltidel nähtud tsikliomanik peaks elama kuskil Kohila kandis.
Vasta
#29

Kaevaks natuke teemat üles uuesti!
Kas keegi teaks midagi täpsemalt rääkida sellest vaheplaadist ja siduri toimima saamisest?
Vasta
#30

Ikka uuriks seda siduri ja hooratta ehitust.
Kuna hetkel on mul veel võimalus korralikult ehitada ja seda ma kasutaks.
Võin ju ise retsida Dnepri hooratta-siduri ZAZi külge ja edasi mingi plaadi või asja vahele...
Aga kel kogemusi võiks olukorda tutvustada kuidas ja kui palju vaja puurida või treida?

Ikkagi automoto foorum juSmile
Vasta
#31

Otsi see Kohila kandi mees ülesse ja saad kindlasti vastused oma küsimustele, eelmise aasta "Motomaania" isearetatud tsiklite võistlusel oli see masin ka vist võitjaks. Olen Eestis ehitatutest näinud veel kahte peale selle. Minu andmetel see ZAZ-i omanik-ehitaja Kohila kandist foorumis ei osale, kuid ehk leiad kedagi sealt kandi mehi, kes teda tunnevad.
Vasta
#32

Tõnisele ja ka teistele teadmiseks, et Türil on pakkuda algusjärgus olev projekt ZAZ 965 mootori ja Dnepri käigukastiga, valatud on uus sidurikoda sõlmede ühendamiseks, mingi K raam ja vist muud pudi. Huvilistel võimalik kontakteeruda minu kaudu PS-iga. Hind on kokkuleppimise teel tulenev, kui huvilisi siit ei leia, siis ilmselt saab seda nähe Kurtnas/Tagadil 04.05.2008
Vasta
#33

Niisiis. Huvilistel võimalik näha pilte minu projekti arengust.
Võimalik ,et vahepeal tuleb ehitusele kerge katkestus ,kuna kolin teise kohta masina ja keevitust ei pruugi kohe võtta olla.

http://www.album.ee/album/30009339/50105313
Vasta
#34

Kas on kellelgi kogemusi selle aretise legaliseerimisel, st. ümberehituse vormistamisel ARK-s?Või on kõik sellised tsiklid valede paberitega?
Vasta
#35

Mina ehitan masinat oma lõbuks ja kogemuse saamiseks.
Isekeevitatud raamiga pole nagu suurt lootust läbi lüüa.Kui just keevitaja pabereid ei ole.
Usun ,et on ikka võimalik arvele võtta. Enne tasub hoolikalt uurida mis on lubatud ja mis mitte-ARK mõttes siis.
Vasta
#36

Tõnis.SS Kirjutas:Mina ehitan masinat oma lõbuks ja kogemuse saamiseks.
Isekeevitatud raamiga pole nagu suurt lootust läbi lüüa.Kui just keevitaja pabereid ei ole.
Usun ,et on ikka võimalik arvele võtta. Enne tasub hoolikalt uurida mis on lubatud ja mis mitte-ARK mõttes siis.

Raam raamiks, aga mina kardan, et selline aretis ei mahu ettentud protsentide - võimsuse, kubatuuri ja/või massi erinevused - sisse. Foorumiotsingut kasutamisel leiad kindlasti arutlusi sellest, millised need protsendid olema peavad...

Iseasi on ümberehitamisest juriidiliselt loobuda ning täiesti uus isend ehitada, st ARKi tehnikaosakonnas uue isendi ehitamisele rõhuda.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#37

Esiteks on mul pakkuda sellisele isendile kiiret tigu ja taldrikut.
Teiseks - masina legaliseerimiseks on vaja see esialgu esitada vannutatud eksperdile, kes annab selle kohta oma arvamuse ja selle põhjal võtab ARK ka ta arvele, eks seal küsita veel kõiksugu pabereid lisaks.
Vasta
#38

veidi samast teemast
http://ziza.ru/2007/09/05/samodelnyjj_mo..._foto.html
Vasta
#39

sass Kirjutas:Avinurmes Ida-Virumaal on ühel mehel selline Dnepr-ZAZ valmis ehitataud ja täitsa sõidab ka,paar korda olen teda Jõgevatreffil näinud selle aparaadiga.Kahjuks ei oska selle mehe nime ega koordinaate anda.

Seda teemat lugedes meenus ka mulle see pill , Millegip:arast pole seda enam mitu aastat enam s6itmas näha olnud...
Vist jäi seisma karpa pärast...tahtis vist kadett c karbussi peale panna , aga see asi jäi katki toona.(vähemalt tolle karbussiga).

Pole midagi targemat teha
Vasta
#40

Minu masina ehitus on hetkel täiesti soiku jäänud.
Mitte selle tõttu ,et ei viitsi vaid ei saa.
Ratas on hetkel maal ja sealsed ehitusvõimalused kaunis primitiivsed (puupakk ja võtmed...).
Tõsine masendus on mõistagi peal aga mis teha ei saa masinat ära tuua.Enamus puhkust lihtsalt kodus passinud päevad läbi ja pidanud plaani kuidas masinat kunagi kui ära saab tuua edasi ehitada(sõidukindlaks-ohutuks).

Vahepeal on huvi tekkinud karburaatorite vastu.
Olen kuulnud ,et mingisuguse Fiati karburaator pidi üks ühele sobima 40 hj mootorile (1.2l) ilmselt siis sarnase kubatuuriga. Aga umbes ostma ei hakkaks.Ehk on kellegil kokkupuuteid Fiati karburaatori paigaldamisega?
Ahjaa see pidavat mõõtmetelt ka väiksem olema! Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne