KÕIK HÄÄLETAMA!
#1

Kutsun kõiki vanatehnika varjupaiga väärtustajaid üles andma oma hääle Järvamaa aastateo valimiseks. Info siin:

http://www.jt.ee/301205/esileht/20002480.php

Lühidalt öeldes on vaja saata meil aadressile arnika@jt.ee, mille sisuks on järvamaa aastateo kandidaat (näiteks vanatehnika varjupaik), oma õige nimi ja kontaktnumber.

Jõudu!

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#2

kris Kirjutas:Kutsun kõiki vanatehnika varjupaiga väärtustajaid üles andma oma hääle Järvamaa aastateo valimiseks. Info siin:

http://www.jt.ee/301205/esileht/20002480.php

Lühidalt öeldes on vaja saata meil aadressile arnika@jt.ee, mille sisuks on järvamaa aastateo kandidaat (näiteks vanatehnika varjupaik), oma õige nimi ja kontaktnumber.

Jõudu!
Hääletatud! Ja võite kolm korda arvata, mille/kelle kasuks minu hääl läks Smile
Ja kui kõik 3134 registreeritud foorumlast täpselt sama teevad, mis minagi, pole ilmselt võitjas kahtlust Toungue
Vasta
#3

Volli Kirjutas:Hääletatud! Ja võite kolm korda arvata, mille/kelle kasuks minu hääl läks Smile

Ega ometi Estonia külmpidamisega vabalaut (või vabapidamisega külmlaut)??????

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#4

Hääletatud,läks samasse kohta kuhu Volli oma hääle andis.
Vasta
#5

kris Kirjutas:
Volli Kirjutas:Hääletatud! Ja võite kolm korda arvata, mille/kelle kasuks minu hääl läks Smile
Ega ometi Estonia külmpidamisega vabalaut (või vabapidamisega külmlaut)??????
Kas nüüd loomapiinamine mingi aastategu, olgu nad siis vaba-, sõna-, kuse-, sõja- või mis iganes pidamisel, aga minu mõistuse järgi vajab loom vahetevahel ikka sooja ka. Seega pole justkui kiiduväärt tegu Sad
Aga kui tõsiselt rääkida, siis veel 10-15 aastat tagasi oleksin sellest valikust esikohale sättinud selle rahvusvahelise Paide triatloni....tol ajal oleksin sellisel pooltriatlonil (1,9+90+21) Eesti tasemel ehk ka väike tegija olnud ja sellise võistluse käimalükkamine oleks minu arvates tunnustust küll väärinud! Aga jah....tänasel päeval teeksin selle pooltriatloni ehk 3 päevaga nii ära, et iga päev üks ala...
Vasta
#6

Hääletatud!!!
Vasta
#7

Olles ise poole jalaga Albu vallas tihti viibiv isik aga samas ka vanatehnikahuviline, ei saa mina näiteks oma valikut teha. Kui aus olla, siis mina annaks kahele teole - kahele naabrile Järvamaal tiitli, mõlemate juured on kaugemal, kui aastas 2005. Need siis Tuve ettevõtmine(sed) Järva-Jaanis ja Albu vald eesotsas vallavanem Kalju Kertsmikuga.
Kui nüüd päris aus olla, siis järvakate, kohalike vallaelanike, eestimaalaste ja meie külaliste jaoks on rohkem ja vägevamalt teinud siiski Kertsmik. Varjupaik ruulib, on meile südamelähedane ja on sealset elu kindlasti edendanud. Kuid ta ei saa vastu Albu mõisale ja ülipopulaarsele Toidutarele, Vargamäele, suvistele teatrietendustele, Mae suusavõistlusele ja Valgehobusemäe suusaradadele. Aga et Albust on esitatud vaid üks asi kogu kompleksist, siis ei anna üldse häält.
Inimlik tegu 2005 Järvamaal on raudselt Muuseumipapa ja tema pere kartulimaa hõivamine vanatehnika poolt. Aasta teo hinde andsid aga Albu kohalikud elanikud juba oktoobris valimistel. Ma ei tea mitmendat korda tegi vallavanem puhta töö, ju siis tema aktiivne tegevus ja ülim positiivsus on midagi väärt.
Need muud asjad on tavalised jurad. Triatlon vääriks vast äramärkimist ehk kolmanda koha nominent, muud on täielik jura, mis üleriiklikul tasemel ei vääri isegi kõneainet.
Vasta
#8

Kodaniku kohus täidetud!
Vasta
#9

Antud ka see hääl
Vasta
#10

Saadetud .

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#11

Saatsin samuti oma eelistuse Wink.
Vasta
#12

Tulem siin:

http://www.jt.ee/010206/esileht/20002643.php

Esimesena esikolmikust välja jääda 10 kandidaadi hulgast polegi nii halb tulem. Ja noorte häältega (eelkõige Koeru kooli näidendi osas) on võimatu võistelda.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#13

Aitüma kõigile, kes meie tegevust sel määral õigeks pidasid, et oma hääle saatsid. See küll vana jutt, et ... tähtis pole võit, vaid osavõtt..., aga isegi osa võtta muidu ei saa kui keegi pole märganud ja esitanud. Ainuüksi esitaminegi on suur tunnustus. Suured tänud veelkord, kris´ile iseäranis!
Vasta
#14

... tähtis pole võit, vaid osavõtt... <<<IGATAHES>>>
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne