jaguar 3 seeria
#21

Mul kusagil peaks vedelema Jaguaride remondi- ja varuosade kataloogid CD plaatidel...
Kas katsun üles otsida ja koopiaid teha....?

Teine asi: mõtlesin järele ja oma autot algosadest kokku pannes, tõepoolest, ma küll ei mäleta, et tal süsteemis mingi lihtlabane rõhuandur oleks olnud...Vähemalt ma ei mäleta sellist. Niiet idee järgi ta "ei tohiks" teada, nagu kõik tänapäeva autod teavad, kas on freoonirõhk või ei ole....
Aga ma tegelen sellega.
Vasta
#22

see cd oleks kohe väga hea!!!
kui see kõik toimub tallinnas,siis sobivusel tuleksin ise sinna ja kui sobib uuriksin veel natuke sinu masinat.kui see tüli ei tee.
Vasta
#23

Mis see täpsemalt oli siis? Jaguar XJ6 series 3?
Katsun üles otsida...
Ja, loomulikult, astu läbi.
50-20986
Hart
Vasta
#24

jaguar xj 6 4,2 kompressor mootoriga.aastast 1986.sveitsi tolli andmetel 150 kw(milles ma kahtlen).huvitav et sveitsi passis võimsust pole.enne ARK-sse minekut tahan veel ise andmeid uurida.
aitäh lahkuse eest,enne tulekut helistan.
Vasta
#25

väike info armatuuri kohta.nüüdseks teada mis spooniga tegu , algul arvasin, et maarjakask aga tegelikult hoopis lõuna-euroopa hele pähkel.kui kellelgi samas autos on midagi muud,või kui keegi teab ,et ta kindlasti pähkel ei ole,siis andku teada.ma veel kindluse mõttes spooni ära ei tellinud.ootan vastulauseid.
Vasta
#26

Vastulauseid ei tule, sest, kõik lootused on Sinu, kui puiduspetsialisti peal...
Anna sis (loomulikult koos pildimaterjaliga) teada, kui mõni asi juba uue spooniga kaetud on...Smile...teab reklaamida ja eneselegi ühte-teist paremaks teha.
Vasta
#27

puidu taastamine juba käib.kinda laeka luugilt vana lakk maas ja õhtuks spoon algupäraseks liimitud.siis üritan katta värviga servad ja laki alla.kui tulemus hea,asun armatuuri kallale,seal muidugi värvimist ei ole.
kõik viitab sellele,et lakile saatuslikuks on saanud uv kiirgus.100% kinnitus peaks saabuma õige pea,kui katse proovi tükiga lõppend.saab teine praegu kõva uv kuuri.kui asi tõesti nii,siis lähen seda teed,et üritan külmlakkidaga saavutada polüestrile ligilähedast tulemust.ärge veel naerma hakake,tean isegi et see suht võimatu üritus,kuid mul on sellesse usku.
mis puutub piltidesse,siis elan arvuti kohapealt ürgajas ja see mul praegu võimatu.katsun suveks ikka ära areneda.
Vasta
#28

armatuur hakkab looma,nii et vana spooni on võimalik taastada küll.ainuke, mis ei ole taastatav on see plekile liimitud maki kohal olev tükk.ja kuna vahepeal pole puidu suhtes targemaks saanud,siis toon spooni ära,ja hakkan seda pähkliga katma.
mis puutub laki paksusesse,siis seda on võimalik kasvatada rahulikult üle 3mm. ainuke asi mida tuleb arvestada,on see et,peale esimesi vahe lihve tuleb ettevaatlikult lahustiga pesta puidu jooned tolmust puhtaks.puhumine ja harjamine head tulemust minul ei andnud.
Vasta
#29

Ütle, parem, millega Sa seda spooni lõikad...?
Kas leiutad mingis pingis mingi lendtera või lased niisama, terava noaga...?

Mul selline mure, et tarvis Capri plastarmatuurile ka spooni peale kleepida, näeks nagu "autom" välja...

Originaal puuimmitatsioon oleks muidu selline:

[Pilt: mk1-0050.l.jpg]

Mis arvad, kas õnnestub?
Vasta
#30

alguses puurin,siis lõikan noaga ja lõpuks lihvin.kõik käib näpu vahel.jaguaril asi lihtne,kõigepealt spoon peale ja siis alles augud sisse.
sellel fordil ma arvan ,et ei ole spoon,vaid paber imitatsioon.kui alus on plastist,siis ei anna seda spooni sinna pressida ka.
Vasta
#31

Aga miks siis plastmassile ei anna spooni kleepida....?
Vasta
#32

annab ikka,aga head tulemust raske saavutada.spooni liimitakse kõva surve all,eriti veel kui tegu mitte siledate pindatega.sinna plastile on ikka mõeldud imitatsioon ja ega see päris puidu panek sulle suurt midagi ju ei anna.enamus inimesi vahet nii kui nii ei tee.meil müüakse ju trükitud paberiga kaetud soomepappigi parketi pähe ja kõik kiidavad et näe kui hea ja odav.
Vasta
#33

väga ülbe värk igatahes
Vasta
#34

Ahsoo, tegelt jah - paberit annaks samuti kleepida....
Spooniga oleks muidugui see värk, et lükkaks selle töö Sinu, kui spetsi kaela, paberit peab ise hakkama liimima....SmileSmileSmile

Vasta
#35

spetsist asi kaugel,liimin spooni esimest korda.teooria on tugev,mis puutub praktikasse,siis kehtib reegel - mis sitasti,see uuesti - kuni asi hea.
Vasta
#36

nüüdseks armatuur paigas tagasi ja selle töö käigus kokku puututud ka elektriga.kuna ligipääs kelladele ja muudele ühendustele oli olemas siis otsustasin sellega natuke tutvuda.räägitakse ju sellest lucase tehnikast igasugu lugusid.siiani ei ole osanud nende juttude suhtes seisukohta võtta,kuid nüüd sai nii mõndagi selgeks.
nimelt minu autol näiteks on armatuuri all peidus pistikühendusi,mis ei käi nö lukku.seega kui mõni karukäega mees on näiteks üritanud makki paigaldada ja pärast seda on lakanud osa tehnikast töötamast,siis see on üks võimalik versioon negatiivsete juttude tekkeks.
teine eripära mille enda jaoks avastasin,on see et massi juhtmed mis on ühendatud armatuuri metall karkassi külge,mille külge omakorda kinnituvad kellad,ei ole mitte massi viimiseks karkassi,vaid selle võtmiseks karkassist.nii et kui armatuur lahtine , ei tööta näidikud korralikult,kui üldse töötavad.kui nüüd kellelgi viga mõne lambi tööga,siis tasuks üle vaadata kõik puute pinnad armatuuri ja kellade vahel,ning ka armatuuri ja kere vahel.
kolmas lugu on minu jaoks veel lahenduseta(vaja näha el skeemi).see puudutab märgutulede tööd.nimelt põleb minul gabariidi töötamist näitav tuli ainult 2W lambiga.4W lambiga ta põlema ei lähe - isegi ei hõõgu.sama lugu suuna näitajaga,aga selle mitte töötamist on juba lihtsam mõista.veel on huvitav et kasutatakse nelja eri tüüpi lampe.seal juures näiteks on erinevad vasak ja parem suuna näitamis lamp - nii suuruselt kui pesa tüübilt(võimsus on sama).kõrvuti seisavad praegu kasutusel olevad ilma metall jalata lambid ja sellised keeratavad nagu olid vene taskulampides.
Vasta
#37

Kõik see kõlab täpselt nagu mu '78 aasta LandRoveri elekter, mis kah Lucase töö... ka LRi foorumid on Lucase-jutte kohe tihedalt täis, on teine ikka üks omajagu müstiline asi Smile
Vasta
#38

Minu saanil selle Lucase üle küll midagi väga kurta ei olnud, juhtmed ja klemmid, nagu vanal masinal ikka.....et siit oksüdeerunud ja säält juhe pragunenud.
Kõik need pisiasjad said korda tehtud ja toimib küll.
Imelik oleks ju 28a vanusel autol oodata kõikide el. asjade veatut töötamist ja kui see nii ei ole, tundub nõme ka Lucast süüdistada....

Pigem, võib kiita hoopis nende vanade asjade järelturgu, ntx siit leheküljelt http://holden.co.uk/ võib igasugu vanu Lucase pudinaid ka tänapäeval edukalt osta.(täitsa ise järgiproovitud)
Vasta
#39

selleks korraks spoonimine lõppenud.üks tükk jäi vigane,kuid praegu jääb ta ümber tegemata.teistele teadmiseks,et liimides õhukest juure-spooni metallile,tuleb spooni tükki eriti hoolikalt valida,et liim ei tuleks läbi puidu liialt pinnale.ja kui kahtlete,et kas remontida vana,või panna uus spoon,siis valige kindlasti teine varjant.
Vasta
#40

peale põhjaliku kuivamist sain veel kord kinnitust,et kogu edu võti seisneb spooni valikus.tuleb hoolikalt valida tihe ja pingeteta tükk,ennetada kohti kuhu võiks tekkida mõrad,sest isegi peale 6-dat lakkimist(iga kord 2-3 kihti)tulevad mõrad esile.viimasena ja kõige paremini valitud tükk sai juba peale 4-dat lakki ilusaks.
moraal-spooni lõigates otsige veatut kohta,isegi kui see tähendab poole spooni tahvli kasutuks muutmist,tükkida mitte säästliku lõikamise tulemusena.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne