Mille laevalgusti?
#1

http://www.pilt.ee/photo/696978/16708623/

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#2

Sellised valgustid olid (on) kasutusel militaar Zil`ide (157; 131) furgoonide valgustamiseks. Samuti on varjupaiga Maz 200 salongi laes kohad, kus nimetatud valgustid asunud, kaks alustki ilma klaasideta ...
Vasta
#3

Tänud eksperthinnangu eest!

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#4

Tänud eberhard`ile valgusti varjupaigale broneerimise ja küllatuleku lubaduse eest!
Vasta
#5

Taolised valgustid olid ka gaz 52 baasil ehitatud põllumajanduses liikuvate töökodade furgooni valgustamiseks.

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta
#6

Kui ma eksi, siis on sarnased valgustid ka ZIS-155 tüübi busside laes.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#7

Mulle meenuvad sellised ZIM -ilikud valgustid või analoogid ka vanemate "kolhoosnikude" (TA-6) laest. Päris algusaegade TA-6 -tel olid ka ees gabariidi/suunalatern  ZIM-ilt pärinev. Vaadake hoolega pilte siit:http://kodu.pri.ee/ta/index.php?action=mudelid&cat=5&ID=4
Eberhard, kas Sinu pildil oleva laevalgusti klaas võib olla sama, mis ZIM-il ees? Või on Zim-i oma sama pikkuse suhtes tiba laiem?
Vasta
#8

taruvaras Kirjutas:Eberhard, kas Sinu pildil oleva laevalgusti klaas võib olla sama, mis ZIM-il ees? Või on Zim-i oma sama pikkuse suhtes tiba laiem?
Vabandust, mul pole pildil mõõtkava juures! ZIM-i suunatule klaas on pildil demonstreeritud laevalgusti, mille mõõdud on 10-15 cm, mitmekordne vähendus, kusjuures Zim-i suunatule klaasil on keskel midagi rihveldatud luubi sarnast, laevalgustil on aga keskmine sõõriosa pealt tasane.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne