ИЖ-Ю-2К taaskäivitamisel ilmnenud probleemid
#1
Exclamation 

niisiis vahetasin tal mootori kuna eelmine oli suhteliselt hõre ja puudus II käikWink

käivitamisel paar vändalaksu ette, süüde, uuesti vänta(jala lõin väga valusalt ära, siiamaani lonkanSad) ja käisBig Grin, aga jama- vasakust pütast tuli tossu nii mis koleSad(sumpast ja sumpa vahelt, kuna need kohad tihendamata, aga enne tahaks korralikult käima selle saada).

küsimus siish: millest selline hulk suitsu võib tulla?
kas simmer läbi(milline)?- käivitasin nii, et õli mootoris polnud kuna kahtlustasin, et tuleb äkki laiali võtta- mootori sain hiljuti ja polnud seda saanud varem katsetada

rahuliku gaasiga kuidagi hädiselt käis, aga noh asi seegi.
jama selle vasaku pütagaSad

paluks abi,
aitähhSmile
Vasta
#2

Minu enda jup3-l tossab ka aga sel põhjusel ainult, et ei tööta see pütt korralikult. Võibolla peaksid selle püti süüdet reguleerima, sest endal süüdet keerates muutus suitsuhulk. Simmerid võivad ka sul vabalt läbi olla.

Varuosad, mis endal üle/puudu on http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=17396


Vasta
#3

se tossamine on lausa meeletu ja õli pritsib kah silindripea altSad

milline simmer kõike tõenäolisem on? (siduri poolne/hooratta poolne/mõlemad??)
Vasta
#4

õli pritsib kah silindripea alt... loodad saada püti korralikult käima kui silindripea pole hermeetiline??? Pea maha, tihend korda ja siis proovi uuesti.
Vasta
#5

Silindrikaane tihendi saab kodusel moel teha väga lihtsalt tühjaks joodud gin'i/õlle alumiiniumpurgist. Kenasti sirkliga õiged diameetrid peale ja kääridega õiges mõõdus tihend välja lõigata.
Minu Jawal tuleb ka paremast summutist veidi rohkem tossu, aga siiani tundub, et see summ võib lihtsalt hullu paska/õli/tahma täis olla, mis kuumenedes tossama hakkab ning siis sealt väljub. Eriti see toss mind näiteks ei sega, kuivõrd see ju sõiduelamust ei vähenda. Seda enam, et selle tsikliga vaid kõrvalistel teedel salaja sõita võin...

Pots ja postivahe.


Vasta
#6

ma ommikul väga unise peaga kirjutasin eelmist postitust ja nüüd naeranBig Grin
esiteks see, hooratta poolne simmerRolleyes ja siish selle panin kah mööda, et silindripea vahelt tuleb õli(ei tea, mis ma siish mõtlesin kui seda kirjutasin, see õli tuli ikka sealt, kuhu jookseb sumbutaja sisseRolleyes )

plekkpurgist saab jah OK tihendid muiduWink

arvata võib jah siish, et see õli on simmerist mööda pääsenud seal siduriga ühenduses(keti abil) oleva hammasratta taga.

paluks simmeri mõõtu, kui kellegil see peas või käepärast on(ise ei leidnud) !?
ja kas ma saan ka selle kätte ainult sidurikaant maha võttes, või pean pooleks moot. tegema? seal on laager eesSad, aga kas on see võimalik eemaldada sealt siduri poolt?
Vasta
#7

Jupiter 5 on see mansett tihend igastahes mõõtudega 1,2-25х52-1
Ma ei ole kindel, kas vanemal mudelil on sama.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne