ИЖ-Ю-3K -77 orig.
#1

niisiis, mõtlesin kah, et võiks vahetevahel siia midagi kirjutada.

ostsin masina suve lõpul(2005) ja sõitnud oli ta siis alla 6000 kilomeetriBig Grin
kõik peaks tal praegu tip-top korras olema(soovitage midagi juurde teha või muretseda kui arvate, et midagi oleks talle veel vaja)
värvima võibolla hakkan kevadel(kui hakkan)


[aparaati näete siin]
Vasta
#2

masin tundub olevat heas korras ning soovin jõudu tööle..kunagi mul isal oli kah selline aparaat(miilitsa oma)...tõeline põrgumasin....Wink
Vasta
#3

Ilus.

Tuuleklaasid võid juurde orgunnida, samuti ka tuulekaitsed jalgadele.

E.
Vasta
#4

jalgade tuulekaitsed on olemas mudu vist kaa, aga need minuarust ei sobi sinnaSmile
klaasidest niipalju, et kardan neid ära lõhkudaSad
Vasta
#5

Jaaa IZ see on relv.Endal hetkel iz planeta3.Üpriski hea,tulnud kunagi kuskilt musta teed kaudu ja üpriski läbi ruunatud oli teine.Nüüd võtsin lahti ja tegin väikese remondi.Kuna enne seda kui see läbi ruunati olen ma seda näinud siis nüüd teadsin milliseks ta teha ja olen otsustanud et nii kergelt sellest mina loobuda ei taha.IZ on üle kõige pill.Mul on olnud veel palju muid tsikleid aga siiani on IZ-id kõige paremad olnud.Aga noh nagu ikka igal ühel tegelt oma maitse.Kes pooldab jawa-sid kes k750 jne.Minu sõber IZ jäeb minu sõbraks.Ta on truu sõidu vahend suhteliselt lolli kindel peale kaubaBig Grin
Minule on ta vägagi sobilikBig Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne