küsimus cz250 kohta
#1

küsimus siis selline et kui palju ma saaks vana tänavasõidu cz 250 eest kui tal raam enam vähem tibens tobens aga oleks vaja putitada ja vahetada siukseid asju nagu: kepsu laagreid, kenekat, juhtme süsteemi (käigukastis ühte hammakat [ei tia mis hammakas un aga igal juhul kõige väiksem] millel üks hammas väljas), uued tihendid ja muud nagu polegi viga. Tean et lollilt küsitud aga ma pole sellel alal eriti kogenud veel ja olen kindel et mõni haruldaste sikklite koguja kindlalt tahaks teda! Rolleyes
Vasta
#2

pane pildid üles kuna ilma nendeta ei oska miskit pakkuda! kirjelduse järgi võiks hind olla vahemiks 1-3K juhul, kui ka dok olemas on(kasvõi vanad vene dok)
Vasta
#3

CZ 250 väga haruldane pole, küll on talle aga raske leida varuosi, sest need on ainulaadsed ja 250 Jawa omadega ei asendu.

Sellisel kujul, nagu Sa teda kirjeldad, tundub ta sobivat vaid doonoriks mõnele õnnelikumale suguvennale.

Kui Sul huvi müüa, siis miski 1,5K on ehk mõistlik. Sõltub sellest, mis olukorras on plekid/paak/rattad. Kui need on roostes/mõlkis, siis on hinnatase rohkem 1K kanti. Eelpool mainitud 3k on selge ülepingutamine.

Kui müügisoov kindel, siis anna märku. Mul enda omale ühte doonorit vaja.
rederev(ät)online.ee

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

noh ma ise arvan et 1k iga ma era ei anna aga 2k iga juba annaks kahjuks dokke pole kuna ta un ammusest ajast maha kantud ja pilte proovin ka panna lähi päevade jooksul

PS: ma sain talle suvel isegi hääled sisse mõneks ajaks
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne