UAZ 3303 (kastikas)
#1

Terekest

Oleks huvi nimetatud UAZ 3303 vastu, eriti kasti vastu. Galeriis olid toredad pildid antud autost aga kahjuks polnud pildistajast seal mingit märget.

http://www.automoto.ee/galerii/view_albu...me=album12

Oleks huvitatud pildistaja kontaktist, et välja uurida, kus need masinad asuvad ning võimalusel nende masinate omanike kontaktid leida.
Kurb vaadata, kui tarvilik kraam metsaservas vedeleb.
Vasta
#2

tahan ise endale osta UAZ 3303 kastikat
Vasta
#3

Panen ka meie kastika pildi üles nats kehv on,kevadel saab välja aetud siis ka paremad pildid.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#4

Mu äial on üks kastikas pakkuda - dokumentidest ei tea, kuid rooolivarras või miskit sarnast on kinni ja rool käib ülimalt raskelt. Muidu sõidab.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#5

Kas keegi teab, kas Uaz469 ja Uaz 3303 tagumised kardaanid on sama pikad?
Vasta
#6

Kardaanid ei ole ühepikkused, kui Sul on tahtmist uut kardaani soetada, siis võid pöörduda minu poole ja parem oleks, kui vana oleks kaasas, sest neid on erinevaid just pikkuse suhtes, või siis mõõdad küllaltki täpselt ära.Kui minu juttu ei usu, siis vaata UAZ kataloogi.
Vasta
#7

Jama selles ongi, et vana kardaani poleSad
Vasta
#8

a mis on vahet 3303 ja 462 puhul? Rolleyes
Vasta
#9

Ehk tahtsid küsida :mis vahet on 3303 ja 452 mudelitel.Ei vist käiguosal olegi mingit vahet.3303 lihtsalt uuem kus elektrisüsteemid teistmoodi-ohutuled jne.
Vasta
#10

nii ma tahtin vist jahh küsidaRolleyes
kas teised ka on eelmise vastusega pärid?
ja kas need mudelinumbrid tähendavad kastikat või saab selle mudeli all olla ka muid variatsioone?
Tänud ette
Vasta
#11

Viimastel 3303-del lisaks veel pidurivõimendi.

Igal korralikul maamehel peab olema vähemalt üks Moskvitš.
Vasta
#12

mul ka kastikas, kui keegi tahab on müügis 4x4 foorumis margiks on 452D ehk siis nelikveoline kastikas
olemas on ka eesti dokumendid.

Igasugune vanatehnika on teretulnud.
Vasta
#13

lapin ühte vana dokumentideta endale maale sõiduks, kas kellegiloleks uaz ust õigemini uste sisu vastu pakkuda tutikat ust, vist oli vaskpoolne. S.o metall võib olla läbi ja kortsus, kuid ukselink klaasitõstuk ja ehk ka klaasid kuluksid marjaks ära.
Küsimus kas UAZ oli oma esiklaas või ühtis se 21 ja või ERAZ-i omaga
Vasta
#14

kas furgoonil on sama toorik, mis kastikal?
Kui furgoon üleni maha lõigata, siis kokku ei kuku?
Vasta
#15

Uaz 452 või 3303 esiklaas ei ole millegi muu masina esiklaasiga asendatav.
Vasta
#16

pannkook Kirjutas:kas furgoonil on sama toorik, mis kastikal?

Mismõttes "toorik"? Esiosa (klaas, nina, uksed) jah, sama profiiliga

pannkook Kirjutas:Kui furgoon üleni maha lõigata, siis kokku ei kuku?

Ühelgi kandevkerega asjal ei tohi Sa keret pealt maha lõigata, ilma, et Sa alaosa tugevalt ringi ei ehitaks...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#17

pannkook Kirjutas:kas furgoonil on sama toorik, mis kastikal?
Kui furgoon üleni maha lõigata, siis kokku ei kuku?

Saan aru,et tahad nagu kastikat furgoonist ehitada? Ei kuku kokku kui tagumise seina kabiinile korralikult üles ehitad.
Raam eestpoolt sama ka kabiini padja kinnituskohad olemas vaid erinevus tagavararatta kinnituses- furgooni variandil ratas raami all viidud.
Vasta
#18

uaz furgoon on minu teada täis raami peal auto ja neil on furgoone maha ka lõigatud, tean isegi ühte ja ei kuku ta kuhugi väga tugev töömasin on
Vasta
#19

Tõesti, sedasorti UAZ on "raami peal auto" ja kandevkerega autoks teda pidada ei saa. Kui tehti üks modifikatsioon e. kastikas nii, et tal raam kõik koormused vastu võtab, siis küllap teeb seda ka furgooni raam. http://www.uazbuka.info/?model=66&group=4
Vasta
#20

valdo Kirjutas:Ühelgi kandevkerega asjal ei tohi Sa keret pealt maha lõigata, ilma, et Sa alaosa tugevalt ringi ei ehitaks...


vant Kirjutas:... sedasorti UAZ on "raami peal auto" ja kandevkerega autoks teda pidada ei saa. Kui tehti üks modifikatsioon e. kastikas nii, et tal raam kõik koormused vastu võtab, siis küllap teeb seda ka furgooni raam.

Uurisin detailsemalt asja. Võtan oma sõnad tagasi.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne