Privasõnumid ja nende märkamine
#1

Ma ei tea, kas see on minu häda, kuid ma ei märka eid hästi. Kui logid sisse ja on üks sõnum tulnud, siis on jah pisike märge ees. Aga niipea, kui seda tähele ei pane ja klõpsad mingile teemale, kaob see uus sealt ära ja sa pead otsima lugemata alt, et kas on midagi või mitte. KAs ei oleks kuidagi võimalik seda PMi asja vähe aktiivsemaks teha? Praegu tuli mulle selle Talveralliga terve ports sõnumeid ja ma avastasin nad ikka kõva hilinemisega. Näiteks, et Uusi 1 läheks punaseks ja enne nende avamist nad värvi ei muudakski.
Või on see keeruline progemine?

Priit
Vasta
#2

Peab mõtlema. Põhimõtteliselt saad kasutaja seadetest sisse lülitada pop-up akna, mis teatab sisenedes uutest sõnumitest. Aga see punane variant oleks lahe küll.
Vasta
#3

Hinnavaatluse foorumis on kasutusel see.. kui uus sõnum tuleb, siis on seal punane liikuv kiri. Ma ei tea ainult, kui palju need foorumid ülesehituselt erinevad.
Vasta
#4

Jesper Kirjutas:Peab mõtlema. Põhimõtteliselt saad kasutaja seadetest sisse lülitada pop-up akna, mis teatab sisenedes uutest sõnumitest. Aga see punane variant oleks lahe küll.

Mul viskab foorumit avades popup akna lahti. Seda ei saa küll märkamata jätta Smile
Vasta
#5

wax Kirjutas:Mul viskab foorumit avades popup akna lahti. Seda ei saa küll märkamata jätta Smile
see oleneb brauserist. Üldiselt kipuvad nad tänapäeval "algseades" igasugustele popupidele üht teatavat näppu näitama.
praeguse foorumilahenduse korral saab aga popupid kätte nii (Mozillal):
1) Mozilla "ümberseadistamine":
brauseri menüü Edit -> Preferences
seal Web Features all saab sättida "block popup windows" linnukest; samas vaid mõnedel serveritel saab selektiivselt popupe lubada "Allowed sites" loetellu vastava aadressi lisamisega (meie puhul siis forum.automoto.ee)
2) popupide lubamise järel kontrollige, kas teil on ikka oma profiilis:
http://forum.automoto.ee/usercp.php?action=options
"Messaging and Notification"-alajaotuses linnuke vajalikus kastis olemas:
"Alert me with a popup box when I receive a Private Message."

Tõsi, miski punase junni saab ka samas aknas idee järgi siblima panna, aga selle võimalikkust konkreetselt meie foorumis mõistavad juba adminnid uurida. Usun, et see ettevõtmine just kergete killast pole Smile


edit:
IE puhul popupi lubamine:
Tools -> Internet Options -> Privacy -> Settings
sinna panna erandina kirja forum.automoto.ee
Vasta
#6

Mul on seadetes peale pandud "Notify me by email when I recieve a new Private Message." aga ühtegi vastavat kirja pole ma saanud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne