Mänguautod

Minu panus:

[Pilt: barkas1vi.th.jpg]

[Pilt: lint7qx.th.jpg]

[Pilt: motikas4xu.th.jpg]

[Pilt: uaz6wg.th.jpg]

Aja jooksul korjatud.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Linttraktor ja mootorratas on vinged !
Neid pole vist eriti alles jäänud !

v
Vasta

Kas see uaz on vedrumootoriga? Näha on et vedru on sees laiali läinud ja seal küljepealses augus käis vist nupp.

Maamees linnast.
Vasta

Umbes selline üleskeeratav plekist motikas oli ka mul kunagi. Sõidul ei olnud kuigi stabiilne ja kippus külili minema.
Tahaks meenutada ühte kodumaise mänguasjatööstuse klassikat, nimelt plastmassist kummiroomikutega linttraktorit. Ei olnud tal mingit ajamit, ise tuli lükata. See-eest oli väga moodsa disainiga. Mul oli selline punane traktor, mis ilmselt ostetud 60-ndate lõpupoole. 80-ndate keskel olid müügil täpselt samasugused kollased traktorid ja ei tundunud üldse vanamoodsena. Kahjuks enda oma pole enam säilinud.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta

osta.ee oksjonil selline müügis: http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=548185

[Pilt: 1155923.jpg]
Vasta

mul ka mõned masinad kodus: http://www.pilt.ee/view/712032/

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta

Veel Ida-Saksa'st midagi !


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta

Smolin kirjutas:

Tsitaat:Tahaks meenutada ühte kodumaise mänguasjatööstuse klassikat, nimelt plastmassist kummiroomikutega linttraktorit. Ei olnud tal mingit ajamit, ise tuli lükata. See-eest oli väga moodsa disainiga. Mul oli selline punane traktor, mis ilmselt ostetud 60-ndate lõpupoole. 80-ndate keskel olid müügil täpselt samasugused kollased traktorid ja ei tundunud üldse vanamoodsena.

Kas mõtled seda, mis nägi välja nagu C-60 ? Koosnes plastmassalusest,
millel plekist kapott ja roomikute külgi katvad osad. Minu oma oli ostetud kuskil 1980 lõpus. Plekkosa värviti halliks, plastmass roheliseks, lindi ratasteks olid mustad plastjublakad.
Vasta

künnimees Kirjutas:Smolin kirjutas:
Tsitaat:Tahaks meenutada ühte kodumaise mänguasjatööstuse klassikat, nimelt plastmassist kummiroomikutega linttraktorit. Ei olnud tal mingit ajamit, ise tuli lükata. See-eest oli väga moodsa disainiga. Mul oli selline punane traktor, mis ilmselt ostetud 60-ndate lõpupoole. 80-ndate keskel olid müügil täpselt samasugused kollased traktorid ja ei tundunud üldse vanamoodsena.

Kas mõtled seda, mis nägi välja nagu C-60 ? Koosnes plastmassalusest,
millel plekist kapott ja roomikute külgi katvad osad. Minu oma oli ostetud kuskil  1980 lõpus. Plekkosa värviti halliks, plastmass roheliseks, lindi ratasteks olid mustad plastjublakad.
Jaa-jaa, mäletan ka seda Smolini kirjeldatud linttrakatsit, oli selline ilus ja tollajal kaasaegse välimusega. Kapot oli lai, tuled olid radiaatorivõre sees, kabiini asendas varikatus. Lükata sai kõva pinna peal, liivakastis olid kummilindid liivaga koos ja lohisesid. Ega see vist liivakasti mõeldud polnudki. Kui me ei eksi siis valmistatud oli see Straumes.

Künnimees,kas kirjeldasid seda mitmeid kordi väiksemat kökatsit


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Näitan siis meie pere kollektsiooni ka ära,mõned pildid küll udused kuid ülevaate peaks saama küll.Pilte nääb-www.pilt.ee-otsitav märksõna on` auto kollektsioon`
Vasta

Mina küll ei nää
Vasta

kolz Kirjutas:..Künnimees,kas kirjeldasid seda mitmeid kordi väiksemat kökatsit...

Seda sama, mul oli plastmass roheline.
Vasta

kasutaja RIBOS kollektsiooni vaata aadressilt http://www.pilt.ee/view/723182/

väga uhke komplekt. lausa üle võlli. kes neilt tolmu pühib? Big Grin
Kas tõesti IZ planeta?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

See on külgkorviga Jupiter. Selline mudel täiesti eksisteeris.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Nüüd kui nägin............paneb püherdama..
Vasta

Aspelund Kirjutas:See on külgkorviga Jupiter. Selline mudel täiesti eksisteeris.

A.

Kusjuures eriti kõva on veel samasugune mudel valge/helesinise värvilahendusega ning Miška logoga(Olümpia variant). Ainuke koht kus olen näinud on sõbra isa kogu.
Vasta

RIBOS !
Väga vinge kogu !

v
Vasta

kuradi vahva kogu!!!!!!
Vasta

kalevpoeg Kirjutas:1:15 Sapakas müügis, Eriline Haruldus!

Olemas täiesti see elukas Smile Kevade poole lähen otsin pööningult üles ja teen pilti +zil130 kraana ja veel mõned semud lapsepõlvest

Edit. Tegin posti, et kevadel ikka need asjad üles otsiks. Ikkagi nagu lubadus antud Smile
Vasta

huvilistele väike müügilink http://starina.info/sale/40/
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne