Mänguautod

Mis rubla kurss on ?
v
Vasta

WWW Kirjutas:Mis rubla kurss on ?
v
Google ütleb, et 1 rubla = 0.467592141 krooni.
Vasta

Sain täna plekist GAZ-52 omanikuks Toungue Vähe armetus seisus ja mittekomplektne on aga pole enne näinud sellist! Kas keegi omab sellist ja võiks pilti üles panna?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta

Pole näinudki ! Väga vinge tükk ! Esikaitseraud on ainult ära kadunud .
Aga seda pole vist eriti keeruline teha .
Tee korda ja siis näita uuesti !
Kui pikk ta on ?

v
Vasta

WWW Kirjutas:Pole näinudki ! Väga vinge tükk ! Esikaitseraud on ainult ära kadunud .
Aga seda pole vist eriti keeruline teha .
Tee korda ja siis näita uuesti !
Kui pikk ta on ?

v
Puudu veel juhiuks ja tagarattad, pikkus 50cm.
Vasta

50senti pikk ! Krt siis on küll vinge . Sel juhul on see uks ka küllalt suur,
et ise teise ukse järgi uus teha .
Kui vaadata selle mehe nikerdamisi " Restauration'i " alt ..... !
http://www.mopar-owners-club.com/f_miniatures.html


v
Vasta

Kummaline lugu aga lisaks eilsele GAZ-le sattus täna mu kätte kallur KAMAZ!
Selle pikkus 46cm. Mõõtkava veidi väiksem GAZ-i omast, sest päris elus ju pole nad praktiliselt ühesuurused.
Puudu kõik rehvid.
Kas keegi veel sellist KAMAZ-i omab?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta

Samuti hea ! Kas keegi on keldreid-pööninguid rookinud ?
head leiud igal juhul !
v
Vasta

sõbral on selline kamaz millel käivad ka uksed lahti, tegu pordega. ja tean et selline kamaz oli ise kallaja, plastikust mõlemad, uksed lahti jne, aga tahtsin omale, kuid ei saanud tehti metsas puruks, siiani tuleb maik suhu

Vana tehnika ja veokite huviline
Vasta

Lahe KAMAЗ, pole sellist varem näinudki! Arvan, et rattad olid sihuksed kõvast plastmassist nagu enamus leludel CCCP ajal. Kuskilt teise kanni pealt võiks ju midagi sobida. Katse-eksitus meetod!

Just a man!
Vasta

See on ju loomulik ,et kõike neid me ei saagi teada ja näinud olla . Venemaa avarustes on ju toodeti kõiksugu huvitavaid asju jubedalt palju ! Aga huvitav on siin jälle midagi uut näha !

v
Vasta

Mul olnd kollase plastkabiini ja rohelise plekkportega Kamza, jäänukid ehk tänini maal alles. Rattad arvan,et on katki või kadund vist. Nood muide polnd kõvast plastist vaid suisa kummist ärakäivate rehvidega.
Ühe pulli asja avastasin hiljuti pööningult- plekist vana UAZi näoga kraana. Üks plastist pisikallur oli ka, ent kaua aknal päikese käes seisnud- lagunes ära kui kätte võtsin Sad

loll on loll olla.
Vasta

mitte küll vene omad, kuid huvitavad siiski
http://www.infoblvd.net/bercross/tin/00-Cov.htm
Vasta

Kolistasin kah vanematekodus natuke ringi ja leidsin üht-teist. Pildid paraku pisut ebateravad, ilmselt on objektid seebikarbiga pildistamiseks liiga väiksed.
Ida-Saksa päritolu konteinerveok ja sama firma paakauto: pilt 1, pilt 2. Kahjuks on kaotsi läinud teine konteiner, mille sai esimesega otsakuti ühendada, siis sai päris pika poolhaagise. Nagu pildilt näha, saab konteinerikäru vedada ka ilma konteinerita. Konteineritel on ühes otsas avatavad uksed - nagu päris. Paakautol pole midagi samaväärset vastu panna, paak vett ei pea. Mõlemad autod inertsmootoriga.
Pilt 3, pilt 4: MAZ (vähemalt nii ma seda nimetasin) on kaotanud katuse juba ammu, see oli vist valge. Ka oli MAZ-il palgiveo poolhaagis, mis samuti väga ammu kadunud. Auto ise kah üsna vana, juba 60-ndatest. Pisike punane kraana on inertsmootoriga, kaotsi on läinud tõstemehhanismi vänt, nöör ja konks. Ka valge-roheline kabriolett on saanud väiksemaid kahjustusi. Plekist piimaauto paagile olen kunagi punase vildikaga kirjutanud БЕНЗИН. Ühest autost on säilinud vaid kabiin ja mitte ei suuda meenutada, mis tal kabiini taga oli.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta

Jätkan. pilt 5: inertsmootoriga ZIM ja sama tehase võidusõiduauto.
Pilt 6: see on kõik, mis järel paljuräägitud 60-nda aasta Cadillacist. Rohelised nupud edasi- ja tagasikäik, valge nupp - stopp. Neljas nupp, mis lülitas tulesid, on kaotsi läinud. Samuti puudub pöördemehhanismi hoob ja tross.
Pilt 7, pilt 8: Normas valmistatud auto Hi-hi.
Pilt 9, pilt 10: elektrijõul liikuv Volga. Tagaotsas on lüliti, auto liigub vaid edaspidi, samal ajal põlevad esilaternad. Esirattaid saab käsitsi pöörata, nii et saab panna põrandal ringe tegema. Kõige tähtsam aga see, et mänguauto on valmistatud Gorki Autotehases Rolleyes
Pilt 11: Ida-Saksa mudelraudtee HO (1:87) mõõtkavas kiirabi-Barkas, mis kahjuks kaotanud kõik rattad. Muidu auto väga täpselt tehtud, isegi kaks valges riides inimest kabiinis. Olid ka samas mõõdus Wartburg 311 De Luxe (kahevärviline: valge-roheline) ja veoauto, vist IFA H6.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta

Kuule smolin, sul on väga head asjad alles! See CCCP Caddy juhtpult tuleks sokutada kellelegi kes restaureerib seda autot, minu arust on selle juhtpuldiga peaaegu võimatu neid leida (oli teistsugune juhtpult ka olemas kus tuled ei põlenud). Samas mäletan hästi seda kabrioletti mis seal MAZ'iga samal pildil. See oli nõuka ajal igati kõvasõna!
Gorki tehase Volga on aga klass omaette! Ma olen varem seda tume hallina kohanud kuskil 70'te lõpul ja rohkem pole ette sattunud. See on vägev masin ja lahe idee et tehas ise tegi seda mänguautot nelja esilaternaga.
Poleks uskunud et taas saab seda näha!!!

Just a man!
Vasta

Smolin ! Väääga vinged autod Sul alles ! Hoia alles ,tee korda !

v
Vasta

Mul oli kunagi puldiga juhitav RAF-2203, ainult et sattus mitme aasta eest prügimäele.
Vasta

Sellise pildi RAF mänguautodega leidsin netist!Huvitav kas need on sellised nagu Regardman mainis?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Just a man!
Vasta

Häämeel on lugeda tunnustavaid sõnu minu materiaalsete lapsepõlvemälestuste kohta. Endale siiski tundub, et kõige väärtuslikumad on ikka need, mida enam pole.
Üks massin veel, mille ma pööningult koli alt välja tirisin. Tegu üsna suure puust veoautoga, mis ilmselt kodumaine toodang. Suuruse näitamiseks panin kasti bensiinipudeli. Auto on komplektne, värv üksjagu kulunud.
Pilt 1, Pilt 2, Pilt 3.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne