Superkross
#1

http://www.superkross.ee/ on inf

tuli idee kah osaleda... et teeks siin foorumis oma tiimi ja ehitaks masina või 2 kohe... siis saab korraga 4 inimest sõita

igaüks teeks väikese investeeringu vastavalt võimalustele ja vahenditele ning otsiksime kah mingi sponsori(d) ehk

omalpoolt oleks anda isegi üks masin: seat ibiza ning hulk töötunde ja tehnikat ehitamiseks

Vasta
#2

Mul sõbraga kahepeale hakkab juba midagi valmima Smile
01-st on kõik võimalik välja visatud/ära lõigatud, torud sees (homogleeringuga), mootor kah tehtud jne....
Sildadega oleks vaja midagi ette võtta, muidu kaovad veel sõiduajal ära....
Vasta
#3

sundmüük piirab ju teatud (mitte-)sihtgrupi osavõttu. Sõna otseses mõttes \"igamehe\" üritus. Tore! Samas sealses foorumis \"Svensonile\" just see ostu-idee ei meeldinud...?
muidugi ma ei kujuta eriti hästi ette masina \"ehitamist\", aga on see siis tõesti nii aega-raha nõudev tegevus, et väljub 10k piirest (ülejäänud 5k siis orienteeruv \"tooriku\" väärtus)? Eks targemaks saaks, minnes järgmist krossi uudistama!

vabandust, et ma laisk olen ja ise otsida ei viitsi, aga mis on \"ralli- ja autokrossi ning ringrajasõidu võistlusmäärus\"???

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne