küljejalg- kuid kelle oma
#1

niisiis

Sattus minu kätte selline küljejalg. SUht imelik teine sooviks teada kellele ta kuulub.
http://www.zone.ee/raivokuusik/listedfil...alg1.JPG?2
[Pilt: jalg1.JPG?2]

pilt
http://www.zone.ee/raivokuusik/listedfil...alg2.JPG?2

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#2

Äkki käib talle teine pool ka külge?

Maamees linnast.
Vasta
#3

andris Kirjutas:Äkki käib talle teine pool ka külge?

täpsusta ei saa aru.
Sellisena ma ta sain. Teie pool on jah masin, kuid mida teha- tahaks ka teada, mille külge käib...

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#4

andris Kirjutas:Äkki käib talle teine pool ka külge?

See ei ole mootorratta tugihark - arvatavasti Sa arvasid, et see on kahest kokkumonteeritavast poolest kokku käiva tugihargi üks pool.

See on mootorratta külgtugi.

Tugihargi ja külgtoe erinevus seisneb selles, et tugihark toetub kahe punktiga maha ning üks mootorratta ratastest on hargile asetatuna õhku tõstetud. Külgtoe korral jäävad mõlemad rattad maha ja ratta raskus nende peale, lihtsalt külgtugi takistab (soolo)ratast küljeli kukkumast.

Mitmetel tsikitel on olemas korraga mõlemad, nii tugihark kui ka külgtugi. Ning sõitja saab valida, kumba ta ratta püstihoidmisel kasutab. Nt IŽ-350-l ja M-72-l on niiviisi.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

ühelgi M-72 mootorrattal pole küljejalga olnud, ainult seisuhark.

kui kellelgi on pilti M-72 külgjalast siis seda ootan põnevusega

militaarmootorrattur
Vasta
#6

Mis ajast M-72le külgjalga tehti?

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#7

Aspelund Kirjutas:Mis ajast M-72le külgjalga tehti?

Ega ma ei välista, et minu isendile on see hiljem ise külge pandud. Pean raami pealt vaatama, kuid see ei saa juhtuma enne, kui ülikrõbe külm on järgi andnud. Sellise ilmaga ma oma laoruumidesse kolama ei lähe.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne