mure t-25 eelsyyte kyynlaga
#1

nii siis et kas t-25 eelsyyte kyynla märgu tuli hakkab kohe põlema kui keeran syytevõttit 45kraadi võrra või hakkab pärast kui kyynal on kuum
mul on kyynal sisselaske kolektoris
tänan juba ette ära
Vasta
#2

meil on ka t25 kodus sellel hakkab kohe põlema kui paned süüte võtme 45 kraadi
Vasta
#3

ja kas pärast kustub ära jah
mul hakkab aga hõõguma kui keeran syyte võttit
Vasta
#4

onyks Kirjutas:ja kas pärast kustub ära jah
mul hakkab aga hõõguma kui keeran syyte võttit


Hmm vanematel masinatel ongi spiraaliga, Nö seanina põkadel. Mul maal on ka ühel masinal spiraal armatuuris, ´piisavalt võtit hoides hakkab spiraal põlema, sama kiirelt peaks ka õhk soenema kollektoris. Võtit keerates 45Kraadi annad eelsüüteküünlale voolu peale, mispeale hakkab ta soojendama õhku, masina käivitamisel asetseb võti jälle vanas asendis ja eelsüüteküünal voolu ei saa ning kuumaks ei lähe.


Kui on tulega armatuuris, siis peaks tuli koheselt põlema minema, kui ei lähe vaheta pirn armatuuris.Smile Võtit keerates 45kraadi hakkab ka koheselt spiraal soenema õhuvõtu kollektoris.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#5

tuli peab kohe põlema hakkama
Vasta
#6

mul on tuli armaruuris
aga kas seal ikka käin 12 voldine pirn või 6 voldine
enne ei põlenud yltse siis vahetasin ära 12v vastu ja nyyd ainult hõõgub
at äkki käin 6 voldine pirn
Vasta
#7

aga mõtle loogiliselt et terve elektri susteem on ju ehitatud 12 volda peale ja see pirn peab ka ju olema 12 volti kui hakkab õrnalt hõõguma too pirnile lisa mass ja kõikSmile
Vasta
#8

Minu šassiil seda küünalt alguses peal polnud, oli vaid kalts sinna augu ette topitud. Sai siis muretsetud aga mina sellest käivitamisel küll mingit kasu ei saanud. Võtsin juhtme lahti kuna pigem koormab liigselt akut.
Vasta
#9

no ma pakkusin selle selle pärast välja et venelane on igasuguseid aretusi teinud et miks ta ei oleks võinud siin ka yhe sellise teha
no eksm ma proovin seda massi värki kohe kui ilmad vähegi paremaks lähevad (soojemaks)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne