Hüvasti Shell
#1

Ajakirjanduses öeldi nüüd siis välja, et alates 1. aprillist asenduvad Pärlikarabi jaamad Riigõli omadega.
Ehk siis Shell->Statoli.

Kel veel Shelli punkte kontol, siis viimane aeg laiaks lüüa.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#2

Sellest pisut kahju kuna Shelli teenendus on Statoli omast hulka parem. (isiklik arvamus).
Punktid jah õlleteks vahetama.
Vasta
#3

Vahet pole, minu pärast kadugu või üldse maa pealt ära. Endale Venemaa bensiin maitseb hea. Seda ollust, mida need Statoil ja Shell müüvad on raske üldse bensiinks nimetada, ei tea, mis sodi kokku segavad
Vasta
#4

Head teed tal minna.
Sama eemaletõukav on muidugi ka statoil. Mul üks töökaaslane sõidab nädalavahetusel taksot- kui tuleb jokkis vend sooviga bensukasse joogi järele sõita, minnakse default mõnda statoili- maailma kõige aeglasem teenindus ja mõnusasti tiksuv taksomeeter Smile
Ise käin automaatides, ei mingit jokutamist.
Vasta
#5

Eks need inimsed nutavad,kes seda hirmakallist vormeilikütust tankida armastasid..
Kuna nad võtvad üle eranditult kõik Shelli tanklad, siis Rakveres saab olema maailma väikseim ja naljakaim Statoli jaam :lol:o

Omades IT alaseid kokkupuuteid erinevate tanklate töötjatetega on Shelli teenindusjaamade personal võrreldes teistega ikka suht normaalne.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#6

Käisin täna pool kuus hommikul mustamäe statolis- uks kinni! Teenindamine mingist LUUGIST! Personali turvalisuse huvides, nagu silt teatas. Öötundidel asi kehtib.
Millegi nii lolli peale polegi nagu osanud tulla. Kunagi oli seal mingi gorilla valves, aga vist hakkas rahast kahju.
Mul on tunne, et lähen mingi aeg neid sinna norima, küsin erinevaid toidukaupu näha vms.

Olen õel Toungue
Vasta
#7

Kahju,alati Shelli klient olnud,plusspunkte kah hetkel vähe,pole midagi välja kah võttaSad
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne