47 eek koonusfilter??
#1

Eile poeskäies joppas silöma selline asi nagu maz filter...(ei tea kas kytte v6i õli) ,välimuselt nagu koonusgi....
ostsin siis sealt ka vee lmingi valamu plasttoru ja siis sai see filter installitud auto kapoti alla (plasttoru läks vahele)
raha kulu oli filter 38 ja toru 9 eeku..
Praegu on filter peal ja kaks ylessanet täidab, et puhastab 6hku ja lisab helieffekti(mis ikka esmatähtis)..
Ainukese asjana tekkis kahtlus ,kas selle filtri läbilaskvus on piisav???
ootan arvamusi sellise aretise kohta!!
Niisiis pildid teen päevapeale ,kui vähe valgemaks läheb....

Pole midagi targemat teha
Vasta
#2

[Pilt: 1.jpg]

Pole midagi targemat teha
Vasta
#3

Kustotsast see filter koonusekujuline onToungue? Õhu läbilaskevõime on piisav kindlasti, küsimus on vaid et kui kauaks.
Vasta
#4

Mosse õlifilter on täpselt samasugune. Aga kuna ma pole kindel kas papist õlifilter tolmu kinni püüab, ma oma auto mootoril küll läbi selle hingata ei lubaks Smile
Vasta
#5

see ei ole PAPP see on samasugune paber kui 6hufiltril , ja see et ta koonusekujuga pole see ei puutu ka asjasse , kuna p6hiasi on ikkagi häältes..

Pole midagi targemat teha
Vasta
#6

Põhiasi on vast ikka filtri õhu puhastamisvõimes ja läbilaskvuses. Jämedat häält võib tegema panna ka autoraadio Big Grin Ka ehtsatele koonusfiltritele pannakse süüks seda, et kõike saasta kinni ei püüa, rääkimata siis aretisest. Noh.... mina sinu asemel mootorit häälele ohvriks ei tooks... aga ju tead ise paremini Big Grin
Vasta
#7

Kas ehtsad koonusfiltrid ei ole mitte mingist riide taolisest materjalist,, ma leidsin kunagi mingisuguse filtri,,ja keerasin ta koonusesse, lõikasin plekist 2 ringi ja panin toru otsa,,praegu volgal peal see, ja võrreldes volga originaal õhufiltriga on ikka vahe sees, see filter ei ole tehtud papist vaid oleks nagu midagi vildi sarnast
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne