M: Pobeda detailide kataloog
#1

GAZ-20 Pobeda detailide kataloog, osad lehed köitest lahti aga kõik lehed on olemas ja hästi loetavad.
53 444144

militaarmootorrattur
Vasta
#2

zyndapp666 Kirjutas:GAZ-20 Pobeda detailide kataloog, osad lehed köitest lahti aga kõik lehed on olemas ja hästi loetavad.
53 444144

Neid on neli erinevat, olenevalt aastaarvust ja modifikatsioonist. Mis aasta oma Sul on ja mis Sa selle eest tahad saada (kui väga palju ei küsi, olen kindel huviline)?

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

see kataloog on välja antud 1955.a. Moskvas, kohe raamatu alguses on pilt vanema tüübi (tiheda võrega) pobedast. Hindan asja 500-le kroonile, aga vahetan ta ka näiteks mootorratta M-72 detailide kataloogi vastu või mõne muu mind huvitava mootorratta raamatuga.
53444144

militaarmootorrattur
Vasta
#4

zyndapp666 Kirjutas:see kataloog on välja antud 1955.a. Moskvas, kohe raamatu alguses on pilt vanema tüübi (tiheda võrega) pobedast. Hindan asja 500-le kroonile, aga vahetan ta ka näiteks mootorratta M-72 detailide kataloogi vastu või mõne muu mind huvitava mootorratta raamatuga.
53444144

Mul on selle aasta kataloog kvaliteetse koopiana olemas - selle raha eest ma seda ei võtaks. Kui oleks tegu olnud Pobi 3. põlvkonda kajastava 1960. aasta eksemplariga (mida minul olemas ei ole), oleks isegi ehk veidi mõelnud soetamise peale.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

Võibolla on huvitav teada, et näiteks Pobeda 50-da aasta kataloogi trükiarv oli koguni 100 tuhat eksemplari ja varuosakataloog on välja antud tavalises raamatuformaadis!

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne