Küsimus modedele
#81

Sarnaseid puhastusi on vähemalt kaks korda tehtud, viimati mullu sügisel.
Vasta
#82

41Degree Kirjutas:Mul juba tükimat aega see mõte peas kummitamas, et kui modedel jõudu ja viitsimist ja aega jms on, siis nad võiks ette võtta foorumi kasutajate nimekirja "suurpuhastuse", st kõik kasutajad, kes pole NÄITEKS viimase aasta või kahe jooksul sisse loginud, võiks kustutada. Sest ei tahaks mina hästi uskuda, et tõepoolest sellel foorumil on 3000 aktiivset kasutajat.
Väga vabandan muidugi, kui ma alahindan käesolevat foorumit, lihtsalt üritan seda sisteemi enda jaoks selgemaks teha.

Kui viitsid arhiivis sobrada siis on seal ka kirjas kui mitu korda on seda suurt ja rasket tööd tehtud.

Dad.
Vasta
#83

dad Kirjutas:
41Degree Kirjutas:Mul juba tükimat aega see mõte peas kummitamas, et kui modedel jõudu ja viitsimist ja aega jms on, siis nad võiks ette võtta foorumi kasutajate nimekirja "suurpuhastuse", st kõik kasutajad, kes pole NÄITEKS viimase aasta või kahe jooksul sisse loginud, võiks kustutada. Sest ei tahaks mina hästi uskuda, et tõepoolest sellel foorumil on 3000 aktiivset kasutajat.
Väga vabandan muidugi, kui ma alahindan käesolevat foorumit, lihtsalt üritan seda sisteemi enda jaoks selgemaks teha.

Kui viitsid arhiivis sobrada siis on seal ka kirjas kui mitu korda on seda suurt ja rasket tööd tehtud.

Dad.

mina tean: 2 korda Smile

tõsi, teisel korral sai lubatud kustutada ca 6..7kuud foorumit mittekülastanud, kuid lõpuks jäi maagiliseks piiriks ca 10kuud (01/01/2006). Mõned kasutajad (276tk), kelle kohta foorumisoft vahepealsete versiooniuuenduste tõttu viimast külastust ei tea, on veel alles - aga järgmise puhastusega tuleb ka nende tund...

kokku on kahe aktsiooniga (ning natuke ka jooksvalt) kustutatud ca 3400 kasutajat. Foorumil on praegu 3033 kasutajat - kellest aasta jooksul pole (sisselogituna) foorumit kasutanud 276+249=525 kasutajat.

terv,
teet

muudatus: vabandus vastu võetud Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#84

Kus viga näed laita, seal mine ja laida ehk annan ka mina oma panuse foorumi arendamisse...


Manustatud failid Pilt (pildid)
   
Vasta
#85

Kui on huvi, siis võin teha skripti, mis sellist suurpuhastust kergendaks, näiteks paari hiireklikini Smile
Vasta
#86

session Kirjutas:Kui on huvi, siis võin teha skripti, mis sellist suurpuhastust kergendaks, näiteks paari hiireklikini Smile
tänan pakkumast, aga küllap me omad adminnid mõistavad kah baasipuhastust mehhaniseerida. Paranoilise inimesena olen eelistanud selle tegevuse seni käsitsi ära teha - seda eelkõige seetõttu, et eelnevatel kordadel on vahepealsete versiooniuuenduste tõttu olnud baasi "kasutajatabeli" (ma kahjuks baasi struktuuri ei teagi...) andmekvaliteet väga kahtlane. Ning seda just viimase külastuse välja osas - mis on ju puhastamise "võtmeväli". Teine põhjus on teadmatus selles osas, mida teeb täpselt "appserveri" hiireklõps "kustuta kasutaja" foorumi "baasiga"...

aga jah - ma parem ei targuta teemal, mida ma tehnikatasemel ei valda. Aga usun, et mu põhjendus on mõistetav ning "tuim madala kompetentsi töö" on põhjendatud Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#87

Veel üks huvitav anomaalia avastatud.
Sisselogimata külastajad näevad "Autode" ja "Auto-moto" alamfoorumis AMF logo asemel üleval nurgas MyBB logo.
Ma parandaks ise ära, aga puuduvad vastavad oskused ja ligipääs, nii et ma piirdun tähelepanu juhtimisega...

Joonas


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#88

Kuidas modesid häiris mu MTZ-05 müügi kuulutus? pmst vanatehnika ju..
Vasta
#89

makuke Kirjutas:Kuidas modesid häiris mu MTZ-05 müügi kuulutus? pmst vanatehnika ju..

Häiris ja leidis ka oma otsa ... MTZ-5 on vanatehnika.

Dad.
Vasta
#90

Ma ei saa küll su vastusest aru, aga kui sa tahad sellega öelda, et ma ei müüks seda traktorit, siis ma müün seda kuskil mujal.
Vasta
#91

makuke Kirjutas:Ma ei saa küll su vastusest aru, aga kui sa tahad sellega öelda, et ma ei müüks seda traktorit, siis ma müün seda kuskil mujal.

Aga palun, selliste müükide tarvis on Kuldne Bors ja Soov.

Dad.
Vasta
#92

Tere jälle!

Vaevab mind üks huvitav anomaalia. Nimelt olles foorumis sisselogituna olnud orienteeruvalt 10-15 minutit märgib see aparaatus kõik teemad loetuks. Ja ma ei usu, et ma olen paarikümnel korral "kogemata" avalehe allosas asuvale vastavale nupukesele vajutanud. Suhteliselt jura on pärast kolme teema uute postitustega tutvumist hakata iga kord meelde tuletama, mis kell ma ära läksin viimati, ja siis hakata saadud tulemust võrdlema iga teema viimase postituse ajaga.
Kuram, võib-olla olen tõesti mina saamatu ja ei jaga seda asja, kuid tõesti ei hakanud kasutaja seadetest vastav linnuke silma.

Joonas
Vasta
#93

41Degree Kirjutas:Tere jälle!

Vaevab mind üks huvitav anomaalia. Nimelt olles foorumis sisselogituna olnud orienteeruvalt 10-15 minutit märgib see aparaatus kõik teemad loetuks. Ja ma ei usu, et ma olen paarikümnel korral "kogemata" avalehe allosas asuvale vastavale nupukesele vajutanud. Suhteliselt jura on pärast kolme teema uute postitustega tutvumist hakata iga kord meelde tuletama, mis kell ma ära läksin viimati, ja siis hakata saadud tulemust võrdlema iga teema viimase postituse ajaga.
Kuram, võib-olla olen tõesti mina saamatu ja ei jaga seda asja, kuid tõesti ei hakanud kasutaja seadetest vastav linnuke silma.

Joonas


Tere sullegi.

Hää nipp.
Tuled esilehele. Vaatad, kõik silme eest kirju. Võtad ülevalt nurgast "vaata uusi postitusi." Töötab hästi. Tekib kaks võimalust.
KAS sa avad parema hiirekliki abil soovitud teemad uues aknas või tab'is.
VÕI sa klikid ükshaaval sobivate teemade peale ja kasutad backi. Siis ei kao lugemata teemad ära. Juhul, kui sa seda lehte ei refreshi.

Andres
Vasta
#94

Mh miks ma ei sa Opera brauseriga, siin foorumis käija? Asi vöib olla ka minu arvutis, ei tea olen mitmeid viise proovinud, kuid mitte nagu ei sa pilti ette lehest.

Vabandan, kui keegi on seda ennist küsinud, kuid ma lihtsalt ei leidnud seda.

Ette tänades Automoto Töökat kolektiivi.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#95

Mul küll Operaga näitab, nii et viga on vist kuskil mujal.
Vasta
#96

Mul ka nüüd töötab, ennem ei saanud Operaga siseneda.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#97

Ka mul Operaga ei ava foorumit. Kunagi varem proovisin ja proovisin ka praegu. Firefoxiga ja IE-ga saab korralikult.
Vasta
#98

Opera 9.21 Linuxi all avab küll.
Vasta
#99

Mul selline jama, et Automoto Foorumi poolt saadetakse mulle tühje e-maile. Neid juba päris hulgim saadetud... Tuleb meelde, et kellegil ennem ka tühjade e-mailidega jama olnud...
Vasta

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=18305 Siin on mingi analoogne probleem.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne