Kokkutulek 2006
#1

kas on ettepanekuid - et kus ja millal?
Vasta
#2

Järva Jaanis võiks. See enamvähem eesti keskel, kõigil hea tulla.
Kuid võiks olla ikka soojal ajal, kevadel või suvel. Ja ööbimisega kindlasti,s est kaugema kandi mehed hakkavad niikuinii kergelt napsutama ja kui ei hakka, siis kes viitsib ikka öösel koju sõita Smile

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#3

Äärmiselt kena oleks see kokkutulek ühildada 620 äratoomisega Sürgawerest.See minu mõte ,mis pole kohustuslik.Saaks weits rassitud ja pärast saunas oldud ja jooki rüübatud.
Vasta
#4

järva jaani oleks ok mõte,korra seal nagu sai tehtud minuarvates päris norm ja nagu fic mainis et enamvähem keskel ka.Ma olen mõttega nõus.
Vasta
#5

Ma lihtsalt igaks juhuks mainin, et kokkutuleku jaoks peaks mõni aktivist selle vedamise enda peale võtma, panema paika kuupäeva, organiseerima majutuse, ninaesise, kultuuriprogrammi, jne.

Arvatavasti oleks Järva Jaani hea koht ning tulijaid palju, aga keegi peab asja ära korraldama.
Vasta
#6

Üldiselt olen juba pikka aega oodanud, millal saaks foorumi kokkutulekust osa võtta.
Kui asi saab toimuma hiljem kui 1. aprill, luban kohal olla, kuivõrd on selleks ajaks mul planeeritud Dnepri hooaeg alustada. Usun, et minuga liituks ka mõned teised mootorratturid
Ja ülikõva oleks, kui saaks koosviibimise 620 toomisega ühendada. Saaks ühised jõud ühendada bussi transportimiseks ning tekiks ka selline sümboolne kolonnsõit Sürgaverest Järva- Jaani.

Pots ja postivahe.


Vasta
#7

JyrkaEE Kirjutas:Usun, et minuga liituks ka mõned teised mootorratturid
Ja ülikõva oleks, kui saaks koosviibimise 620 toomisega ühendada. Saaks ühised jõud ühendada bussi transportimiseks ning tekiks ka selline sümboolne kolonnsõit Sürgaverest Järva- Jaani.
100% nõus!Selline eskort oleks küll wäga vääriline Ikarus 620ne saabumisel JJ.Ürituse toimumise aeg seni selgusettu,ise loodan ,et asi toimub ikse aprillis ,mais.
Vasta
#8

Oleks ka kohal arvatavasti! Kui toimumisaeg veidi ette teada on, saab ilusti aega planeerida...

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#9

kellel oleks järva jaanis pinda ja võimalusi jne võiks end üles näidata kui ei siis võiks keegi teine märku anda. endal kahjuks pole võimalik.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne