Gaz 63 rattavints?
#1

rääkis mulle tuttav et ta on näinud gaz 63-del spetsaalseid kronstenid mis kinnitatakse velgede külge ja mis on niiöelda vintsi trumli eestSmile. et ainult nöör peale ja tiribki välja. tean et niisugust süsteemi kasutati vanemate sõjaväe jeepide peal, kuid kas on olemas ka Gazil siis selline lisavarustus? mina oma raamatutest ei leia küll ühtegi vihjet selle kohta. kui kellelegi on kogemusi rääkida või ehk mõni pildike lisadagi siis oleks tänulikSmile
Vasta
#2

Olen mingis raamatus näinud pilti ja ka selgitust gaz63 välja vedamise kohta - Tagumiste veljde küljes olid trosside jaoks trumlid ja eesmise stange otste küljes olid trossi jaoks juhikud. Kahjuks ei mäleta mis raamat see oli tuleb meelde, et seal oli ka selle tagaratta trumli joonis.
Vasta
#3

Leidsin raamatu ülesse :Gaz63 käis see vints esimeste või tagumiste rataste külge, Gaz51 ja Zil 164 tagumiste pooltelje kinnituspoltide alla käis flansiga toru mille külge omakorda sai kiiresti sõrmega ühendada trumli. 63 trumli läbimõõt oli 40cm. 51 -30cm ja 164 -36cm. Trossi juhik käis stange otsa külge 51 ja 164 . Näidatud on ka trossi kinnitaamiseks mõeldud V-tähe kujulist 1m. pikkusest metalllatist koosnevat seadet, läbi mille saab maasse lüüa 10 metallvaia. (lk 408,409 1964a spravotsnik avtomobilista)
Vasta
#4

see seade kõlab päris huvitavalt, kas ma saan siis õieti aru et 63 pannes need esimeste rataste külge saab tõmmata ka niiöelda nurga all ja ilma juhtrullikuteta?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne