Teema on suletud

Gaasiseadmed
#1

Lugupeetud Automoto.ee foorumi lugejad!

Küsimus Teile austatud foorumi liikmed. Teades, et kütuse hinnad ei jää selliseks nagu nad täna on, kas olete ehk mõelnud autogaasiseadme paigaldamisele? Mis on olnud takistavaks teguriks seadme soetamisel? Ja kumb on olulisem kvaliteet või hind?
#2

Kütusesääst on wussidele, mehed sõidavad bensiiniga ja ei nuta Smile Kui sa just sellist gaasiseadet ei mõelnud.
#3

Noh eks kõvatada võib ju mujalgi aga ´küsis inimene kes NOS-iga igapäevast sõitu ei tee.Või kui kellelgi jagub jaksu nitroga poodi tagasi tööle sõita siis..... tuld. Gaasiseadmed jagunevad mitmeks rühmaks. Mina lasin oma Golf2 le 1,3 mootor karpa variant,viis käiku, kõige algelisema seadme.Kuus sõidan läbi ca3000 km.Mõni kuu natuke rohkem mõni kuu natuke vähem.Kokkuhoid oli see mis pani mõtlema sellise asja kasuks.Kuna asi olnud peal juba 4 kuud siis mõningad andmed. Kütuse kulu oli mul 6,5 l /100 km peale enne seadme paigaldust.Peale paigaldust muutusid andmed sedasi bensiini ikka 6.5l/100 km peale ,gaasi kulu aga 7,5l/100km- le.Minu rahaline kokkuhoid kuus ca 1200eek.Seade tasub enda ära 6 kuuga.
Soojaks tuleb sõita bensiiniga ,siis lülitiga bensiinipump seisma siis kui karburaator bensust tühi siis veelkord nuppu ja gaasipeale.Kui mootor on soe siis saab gaasipealt otse sõitma minna ja kogu lugu.
Pritsungit omavatele masinatele on seade kordades kallim. Ja gaasiseade
tuleb ka ARKis registreerida nagu lisaseade see maksis 200 eek. Karpa mootoritel pole vahet mis kvaliteet on seal on asi hästi lihtne aga olen kuulnud,et miskised odavad gaasiseadmed paigaldanud pritse masinad on käinud ikka garantiis ja garantiis. Siiski kui su autol on garantii aeg siis pead uurima kas valmistajategas aksepteerib gaasiseadme paigaldust. Toyotal lõppeb mootori garantii kui paigaldatakse gaasiseage.
Veel arutused tehke ise kui benu hind on 13.25 ja gaas 7.90
Jõudu.
#4

Agaa, ma olen 99% kindel, et teema algatanud kodanik ei taha endale gaasiseadet paigaldada vaid müüb neid ise.
#5

Jesper Kirjutas:Agaa, ma olen 99% kindel, et teema algatanud kodanik ei taha endale gaasiseadet paigaldada vaid müüb neid ise.
..................................................................................................
Sellisel juhul võtan kätte liivapaberi nr 32 ja lihvin kõvatamiselt kõik terravad nurgad maha. Müügi teema võiks mujal olla. Või andmeid saab ju kogemustest mida paigaldad.
#6

teema algataja ongi mingi müügimees , kes igasse võimalikku foorumisse oma kaupa üritab pakkuda.
#7

http://foorum.fastfords.org.ee/viewtopic.php?t=3331 olgu siis tõestuseks
#8

granada Kirjutas:teema algataja ongi mingi müügimees , kes igasse võimalikku foorumisse oma kaupa üritab pakkuda.

Siin BMW Klubi foorumis teema ilusti kenasti lukku pandud.


``E23 728 1978a.``
www.e21.ee "Klassikalised BMW'd"
Fiat-i foorum Fiati Sõbrad
Priit Peljo 51 79 063
#9

Tänan, Granada ja Priit Peljo. Mul kripeldas ka see libe jutt kuskil mälusopis, et nagu oleks seda juba näinud, aga ei suutnud esimese hooga leida, kus.

Kuna teema pakub ilmselt inimestele huvi, siis asjalik arutelu võib jätkuda siin: http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=14985 .

Kodanik Gaznet võib reklaamisoovi korral mulle privaatsõnumi kirjutada. See teema läheb lukku.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne