iz-350 kroomi jupid
#1

Kas keegi oskaks õelda palju maksab iz-350 juppide kroomimine. Eeltöö on juba tehtud kuid kroomitud ei ole ning kas lenks,siduri-ja pidusihoob oli originaalis kroomitud. Veel vajaks infot, kust saaks kodaraid (tsingitud) või siis kes neid teeb. Kalasabaotsad on küll olemas, kuid üks on nõ. rohkem vatti näinud. Plaanis on ka see välja vahetada, kuid ei ole veel neid kusagil müügis kohanud. Tere oleks tulnud ka muu info mis puututab iz-350-nd.
Vasta
#2

Võta ühendust foorumlase Tsiklimeistriga sealt saad vastused oma küsimustele. Tore et varsti jälle üks iz lisandub eesti teede võrgustikku.
Vasta
#3

Mõned minu IZ-350-ne kroomdetailid:

Juba kroomitud detailid. Koos eeltööga läks maksma 905.00 eek
Ja järgmisena kroomimisse läinud detailid (tegelikul juba ammu ka kätte saadud, kuid ma ei ole viitsinud neist pilte veel teha). Koos eeltööga: 1513.00 eek.
Edit: Nüüd pildid ka olemas.

Töö lasin teostada Kloostrimetsa Motopoe kaudu.
Vasta
#4

[quote=allah]
Minu IZ-350-ne kroomdetailid:

Juba kroomitud detailid. Koos eeltööga läks maksma 905.00 eek
Ja järgmisena kroomimisse läinud detailid (tegelikul juba ammu ka kätte saadud, kuid ma ei ole viitsinud neist pilte veel teha).  Koos eeltööga: 1513.00 eek.


tere tere!
kuidas on võimalik teha iz-350 kroomdetailid 2418.- krooniga!
See summa detailide kroomimise eest tundub sinna ulme valdkonda minevat!
Kõik kroomdetailid iz-350 ei ole võimalik teha sellise summa eest!
Vabandan väga kuid normaalhind kahel uuel kroomitud leegitorul on 2700.- eeki.

:I M Back
Vasta
#5

Tsiklimeister Kirjutas:tere tere!
kuidas on võimalik teha iz-350 kroomdetailid 2418.- krooniga!
See summa detailide kroomimise eest tundub sinna ulme valdkonda minevat!
Kõik kroomdetailid iz-350 ei ole võimalik teha sellise summa eest!
Vabandan väga kuid normaalhind kahel uuel kroomitud leegitorul on 2700.- eeki.

Vaata pilte (lingid minu eelmises postituses). Nende detailide eest on see hind mis piltidel olemas on. Leegitorusid mul veel polegi. Need on plaanis kunagi uued tellida (siis kui rikkamaks saan). Ja kõiki detaile ma ei peagi üle kroomima kuna kroom hästi säilinud.
Vasta
#6

allah Kirjutas:Minu IZ-350-ne kroomdetailid:
/---/

Mina näen piltidel küll DKW detaile... Polditasandil leidub, ma vaatan, ikka palju erinevusi. Hästi, kroomialune pindala on sama.
Vasta
#7

Ärme tekitame segadust,sest inimene küsis kogu iz-350 kroomidetailide kohta ja on sündsusetu panna foorumisse üldistavaid hindu.
Kloostrimetsa pood võtab 130.- eeki ruutdetsimeeter.

NB! Kogu iz-350 kroomitud detailid maksavad kuni 8500.- eeki,hind sõltub detailide olukorrast!
olge tublid!

:I M Back
Vasta
#8

Hommik Kirjutas:Mina näen piltidel küll DKW detaile...

Enamike detailide peal on küll DKW märgid, kuid tegemist peaks siiski olema varase ИЖ-350 -nega. Valmistamisaasta: 1947; raaminumber (pirka peal): Д00334; mootorinumber (pirka ja mootori enda peal): Ж00287 . Raami peale löödud number (bensiinipaagi all) 126577-0 (pilt)

Veel pilte minu ИЖ-350 -nest: http://web.zone.ee/iz-350/


Kas Eestis on veel säilinud mõni varane ИЖ-350 -end?
Vasta
#9

üldiselt peksaks ka jututeemas et kroomimise järel jääb pind karvane- matikas samas puhas ja roostevaba kuid nikeldamise tagajärjel jääb pind sile ja läikima...
sellest ka jutt et räägime asjadest õigete nimedega...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne