Liivapritsi teenus?
#81

(04-02-2016, 19:28 PM)Marko Kirjutas:  Reklaamin jälle A T Värvi, seal saab kohe pulbervärviga katta ka, asuvad Viimsi

EDIT: Värval astus just uksest sisse, väidab siin ,et Mosu veljed saab u 50-60 eurikuga pritsitud ja värvitud.
Kõnetraat 5018288 Toomas.

Värvimisega saan ise hakkama. Värvikamber olemas koolis Smile Aga jah,tuleb umbes 50-60 euriga arvestada liivapritsi puhul
Vasta
#82

50-60€ plekkide puhastamise eest on paras röövimine. Mosse veljed, siis eeldan, et 13 tollised. Ma puhastan 13 tollised valukad 30 euriga ja klaaskuuliga, mis pinda peaaegu ei kahjustagi, teeb vaid matiks. Sinu kahjuks ma plekke ei puhasta, kuna ma olen oma tehnika ehitanud valukate puhastamiseks.
Vasta
#83

Kas keegi lugeda ka viitsib? Selgelt kirjas et selle raha eest saab 13sed pritsitud JA VÄRVITUD.
Head tänitamist teile!

PS minul ei ole selle asjaga rohkem pistmist kui tunnen värvijat

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#84

Kellel tekkib soovi velgi puhastada siis number on olemas !
Peale puhastus teenuse pakkume ka vedel ja pulbervärvimist!
Ootan pakkumisi! :53 808 900
Vasta
#85

Tervitus Kõigile!
Meie firma kasutab ainulaatset ainet millega saab puhastada keemiliselt metall pindasid värvist!
Peale keemilist puhastust on detaili pind täpselt selline nagu tehases enne värvimist!!!
Kõik info www.ralest.ee  Smile
Vasta
#86

(03-08-2016, 11:29 AM)urx17 Kirjutas:  Kõik info www.ralest.ee  Smile

Lugesin sealt RalEsti lehelt "Keemiline värvi eemaldamine" lisainfost avanenud video pealkrja, et $4 per stripped alloy wheel.
Ming aeg ka meerikas viibinuna ma nende keelt ka mõistan ning seega küsin:

Kas see tähendab et 15€-ga teete neli valuvelge värvivabaks või hakkab ikkagi mingi lambasoigumine teemal, et nii odavalt meil Viiratsis ei saa ja mine usasse ja üldse, vihma praegu sajab jne...?
Ma isegi ei viitsi teie kodulehele mingit hinnapäringut teha.

Sry, hüüumärgid unustasin. !!!!!!!!!!
Vasta
#87

(03-08-2016, 12:25 PM)stihl Kirjutas:  
(03-08-2016, 11:29 AM)urx17 Kirjutas:  Kõik info www.ralest.ee  Smile 
Miks nii sappine! Ega hind pole kivist! Kui soovi on siis võtta ühendust! Ja aitab sellest lambasoigumisest!

Lugesin sealt RalEsti lehelt "Keemiline värvi eemaldamine" lisainfost avanenud video pealkrja, et $4 per stripped alloy wheel.
Ming aeg ka meerikas viibinuna ma nende keelt ka mõistan ning seega küsin:

Kas see tähendab et 15€-ga teete neli valuvelge värvivabaks või hakkab ikkagi mingi lambasoigumine teemal, et nii odavalt meil Viiratsis ei saa ja mine usasse ja üldse, vihma praegu sajab jne...?
Ma isegi ei viitsi teie kodulehele mingit hinnapäringut teha.

Sry, hüüumärgid unustasin. !!!!!!!!!!
Vasta
#88

Tartukandis liivaprits ja pulbervärvimist? Oleks mõned plekkveljed ja valuveljed vaja ilusaks saada
Vasta
#89

(03-08-2016, 11:29 AM)urx17 Kirjutas:  Tervitus Kõigile!
Meie firma kasutab ainulaatset ainet millega saab puhastada keemiliselt metall pindasid värvist!
Peale keemilist puhastust on detaili pind täpselt selline nagu tehases enne värvimist!!!
Kõik info www.ralest.ee  Smile

Polnud seal mingit infot ja jalutan sinna kus infoüleval!
Vasta
#90

(17-08-2016, 10:56 AM)muska71 Kirjutas:  
(03-08-2016, 11:29 AM)urx17 Kirjutas:  Tervitus Kõigile!
Meie firma kasutab ainulaatset ainet millega saab puhastada keemiliselt metall pindasid värvist!
Peale keemilist puhastust on detaili pind täpselt selline nagu tehases enne värvimist!!!
Kõik info www.ralest.ee  Smile

Polnud seal mingit infot ja jalutan sinna kus infoüleval!

Kontaktide all on kõik olemas!
Aga Võid otse mulle helistada!
53 808 900  Smile
Vasta
#91

(17-08-2016, 09:50 AM)tamar99 Kirjutas:  Tartukandis liivaprits ja pulbervärvimist? Oleks mõned plekkveljed ja valuveljed vaja ilusaks saada

Tartus on Powderstudio Aardla 25b Mazda keskuse taga!


+72 46 33 info@powderstudio.e
Vasta
#92

(17-08-2016, 16:15 PM)urx17 Kirjutas:  
(17-08-2016, 10:56 AM)muska71 Kirjutas:  
(03-08-2016, 11:29 AM)urx17 Kirjutas:  Tervitus Kõigile!
Meie firma kasutab ainulaatset ainet millega saab puhastada keemiliselt metall pindasid värvist!
Peale keemilist puhastust on detaili pind täpselt selline nagu tehases enne värvimist!!!
Kõik info www.ralest.ee  Smile

Polnud seal mingit infot ja jalutan sinna kus infoüleval!

Kontaktide all on kõik olemas!
Aga Võid otse mulle helistada!
53 808 900  Smile

ELEMENTAARNE hinnakiri puudu ja suhtlusvaeguse all ei vaevle!!!!!!Ja sõrmed kah ei sügele!!!
Vasta
#93

Meie väikeses Eesti- Konnatiigis on liialt palju "tegijaid" keda rahvas juba ei usalda, sest hiljem saad vastuseks, et lollidelt tulebki raha ära võtta.  Konkreetse ettevõtluse kohta seda ei taha öelda, kuid avatus oma teenuste ja potentsiaalsete klientide suhtes peab olema. Kui soovitakse oma tulusi varjata teatud ametite eest, siis on vastav termin "kulude optimeerimine" ja seadusi tuleb targalt lugeda, mitte lahmida. Oma ettevõtlust käivitasin rahulikult 2 aastat, enne kui saavutasin rahulolu.   tasuks võtta õppust näiteks "Aerograafia autodel"  teenusepakkujast.  Tehtud tööd , mida saab vaadelda on mitte üks ja sealt edasi toimetavad juba emotsioonid... kellele mida ja kuidas.  Lihtsalt öeldes, et kui soetasin omale liivapritsi ja arvad et kohe jookstakse tormi, rahatähed käes, siis praegusel ajal see ei toimi.   Seda võis kogeda koperatiivide ajastul, kui kõik vabaks lasti

Loodan et keegi oskab parendada teie virtuaalset esitlust turunduse alal... või läheb seda õppima   Big Grin

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#94

Täiesti teemast välja, aga varsti peab hakkama kuskilt normaalselt toimiva ja välja nägemisega kodulehe tegijat otsima. Nagu see ralesti leht näitab, siis tasuta ikka vist head ja ilusat asja ei anta, see arvatavasti mingi netipõhise asjaga ise põlveotsas kokku kleebitud. Huvitav, kust või kelle käest saaks viisaka lehe tellida, mõistliku hinnaga loomulikult?
Vasta
#95

Arvan, et lihtsam tee oleks leida mõne kodulehe sobiv lahendus ja kontakteeruda selle omanikuga.  Usun, et tal on side oma kodulehe tegija-haldajaga . koduleht on reklaam ja mitte ainult selle toote ja firmaga seotud. See on ka reklaamifirma reklaam , sest tehakse toode ju kauakestev ja südamega, et puudutada ka tulevasi kliente.

Parimat  h2rra.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#96

(17-08-2016, 19:27 PM)alfredo Kirjutas:  Täiesti teemast välja, aga varsti peab hakkama kuskilt normaalselt toimiva ja välja nägemisega kodulehe tegijat otsima. Nagu see ralesti leht näitab, siis tasuta ikka vist head ja ilusat asja ei anta, see arvatavasti mingi netipõhise asjaga ise põlveotsas kokku kleebitud. Huvitav, kust või kelle käest saaks viisaka lehe tellida, mõistliku hinnaga loomulikult?

Mis on viks ja viisakas sõltub lehe vajaja arusaamadest. Kui arusaamad jube-maru isiklikku laadi, siis siit saab abi: http://www.hot.ee/micks/kuidas.htm
Kulutad mõne päeva arvuti taga pusides ja ongi tehtud. Ja ei pea kuskile-keskile mitte sentigi maksma ehk isetehtud - kaunikene. 
Rääkisin oma kogemustest just.
Vasta
#97

Hot.ee läheb kahe nädala pärast ajaloo prügikasti.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#98

Siis ongi viimane aeg sealt läbi põigata ja interneeduse teadus enesele selgemaks teha Big Grin.
...nigu neid õpetusi mujal veel vähe oleks eksole...
Vasta
#99

(17-08-2016, 19:50 PM)Marko Kirjutas:  Hot.ee läheb kahe nädala pärast ajaloo prügikasti.

Hot ise küll aga aadressid jäävad ja need suunatakse selle uue asjanduse peale. Mis mulle üldse ei sobi ja leidsin omale uue teenusepakkuja. Seoses sellega: kelle poole pean pöörduma kui ma AM konto tegemisel olen andnud siia minuga suhtlemiseks või ma ise ka ei tea milleks ja kas üldse küsiti seda HOTti. Profiilis vist ei ole mul andmeid.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

suhtle otse auto-moto ga

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne