Autoregistri teema.
#21

täna s.o. 23 september 2004 aasta kell 10.56 sain kõne Rakvere ARK büroost, et mu number on seal nüüd lõpuks kohal, aga ma ei ole veel seda ise näinud ja enne ei usu ka kui number näpus...

kõigest 52 päeva....

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#22

minul vastupidselt on rakvere büroo kohta ka midagi head öelda.
nimelt tänaseks oli mul pandud A kat platsi- ja linnasõidu eksam. kuna kusagilt mujalt tsiklit ei saanud, olin sunnitud minema oma planetaga, millel tehnilises passis 10 kw. Läksin kohale ja rääkisin eksamineerijale ära, et mul vaid 10 kw, kuigi tegelt peaks see rohkem olema (mida ta tegelikult muidugi pole Toungue). eksamineerija kohe vastu, et misasja. ei peagi olema. peaasi, et üle 25 kw pole. ma ei hakanud vastu ka kobisema midagi selle kohta, et üle 11 kw peaks olema. ..
ja nii ma A-kategooria tehtud saingi Wink
ma ei tea, miks unicmaniga nõnda kehvasti käituti. rakvere büroo on siis lihtsalt väga mitmepalgeline nagu litsakas naine...


ahjaa. probleeme oli ark\'iga tsikli registreerimisel, mis üsna närve sõi, aga tänase teoga on rakvere ark jällegi minu jaoks üsna positiivse reitinguga..

lõpp hea, kõik hea!

Pots ja postivahe.


Vasta
#23

sul siis vedas, krt võitle kuidas tahad ikka tõmmatakse nahk üle kõrvade, tellisin omale vana numbrimärgi aga need raisad tegid euro, p....e see EU....
oleks trell ja kruvid kaasas olnud oleks selle numbri neile sinna leti külge last ja uue lasknud teha....
Sad

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#24

Ülevaatust tõendavad kleebised kaovad

BNS
30. september 2004 9:01

Alates 1. oktoobrist ei ole sõiduki numbrimärkidel enam ülevaatuse kehtimist näitavaid kleebiseid tarvis, kuna politsei saab sõiduki ülevaatust nendetagi täpselt kontrollida.

Autoregistrikeskuse tehnoosakonna juhataja Andres Sootsi sõnul on kleebiste kadumine on üks osa üleminekust uutele Euroopa Liidu numbrimärkidele, kirjutab Eesti Päevaleht.

Reklaam

“Teisalt on suurendatud liiklusjärelevalvet nii politsei kui ka autoregistrikeskuse poolt ja juba praegu kontrollitakse auto ülevaatuse kehtivust vastavatest andmebaasidest,” selgitas Soots.

Aastaid kasutusel olnud kleepsusid hakati tarvitama eesmärgiga, et liiklusjärelevalve teostajal oleks võimalus tuvastada ülevaatuse kehtivust sõidukit kinni pidamata.

“Üsna tavaline oli see, et numbrimärgile pandi kleepekas, kuid sõiduk polnud ülevaatusel käinud. Nüüd sellist võimalust pole ja aastaid on tehtud topeltkontrolli, kus sõiduki ülevaatuse kehtivust on kontrollitud autoregistri andmebaasist,” lisas Soots.

Kui tavapolitseinik saab sõiduki ülevaatuse kehtivust tuvastada politseikorrapidaja kaudu, siis üle aasta tegutsevatel julgestuspolitsei liikluspatrullidel on kasutada sülearvuti ja e-politsei infosüsteem, kust vajaduse korral saab mõne sekundiga kindlaks teha autojuhi isiku, tema sõidukijuhtimisõiguse, kehtivad haldusõigusrikkumised ja ka sõidukit puudutavad andmed.

Kuna politseiamet on seadnud selle aasta prioriteediks e-politsei süsteemi käivitamise ja iga kuuga suudab amet süsteemiga liita üha rohkem ekipaaže, siis tulevikus saab politsei leida kogu järelevalvetööks tarviliku informatsiooni ilma sõidukit peatamata.

Politseiameti infosüsteemide arendusbüroo ülemkomissar Andrus Voolaine prognoosis, et 500 politseiautot on e-politsei süsteemiga ühendatud 2007. aastaks. Siis on politseiameti hinnangul võimalik tuvastada autojuhi isik ja autojuhtimise õigus ka siis, kui inimesel pole ühtegi dokumenti kaasas.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#25

Seega peks 07 kleebis jääma viimaske ja suht rarriteetseks.
Mul endal peaks enmus kleepse alles olema

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#26

Näh, hirmutate siin, just kleepisin oopeli pealt \"04\"-d fordile, et õhtul vaikselt ülevaatuspunkti poole põristada Smile
Vasta
#27

isa kaotas oma numbri ka ära ja käisime läbi numbrivahetuse kadalipu. tallinna ARK mäepealsel. igatahes kulus 14 päeva. alguses proovisime ka otse teede rev-2 kaudu, aga nemad ütlesid, et mudu ei saa, kui on ARK tellimus - et mudu polevat ametlik ja neil tekib jamasid. samas pakkus mees välja variandi, et kui ma toon neile oma vana numbri (kulunud, mölkis) siis nad taastavad selle sealsamas 60 krooni eest 5 minutiga ära. aga kuna eelmine ära kadus, pold rapet kusagilt võtta. peksa kasvõi austini doonori number lapikuks ja lase audi numbriks taastada!!! igatahes teede rev-2 väidab, et nemad saavad hommikul ark\'idest tellimuse mingitele numbritele (a\'la 500 nr päevas) ja sis päeva jooksul teevad ära ja saadavad arki tagasi. viivitus võib nende sõnul tekkida:
1) ark korjab suurema hulga avaldusi kokku ja saadab sinna korraga
2) nemad korjavad kokku suurema hulga numbreid ja saadavad ark\'i korraga
3) ja KUR** meil on seaduse järgi 10 päeva aega neid numbreid teha, minge aga siva arki ja tehke asi sealtkaudu.

nii et mina ei saa mitte aru, kuhu koer maetud on. kas siis on ideoloogilised vastuolud ark ja rev-2 vahel ning nad kitkuvad numbrite pärast kanu (sest taastama oldi tallinna teede rev2 töökojas kohe valmis) ... või siis on piduriks ark, sest ega need seal numbrikastis väga hoolikalt ei otsinud küll, kui uurisime, et kas on number tulnud. igatahes kell 11:00 hommikul, kui ma sinna läksin, tegid töömehed suitsu ja ladusid mingisse pirukasse 5 kasti numbreid, kui ma kell 15:00 pärast ARKis käimist uuesti numbritootmisprotsessi kiirendada üritasin, siis tegid mehed ukse peal suitsu ... ja kõigi nägudest võis välja lugeda, et neil pole lihtsalt tööd! numbrivalmistamise protsess ise võtab ju 1 minut 1 nr - stantsi vormid sisse, pärast kahes kihis värv ...

igatahes müstika. enam numbrit kaotada ei julge, sest:
1) ametlikult ajades läheb hulluks
2) võltsitud numbri eest saab 1800.- trahvi
3) ilma numbrita sõidu eest saab osaval rääkimisel 600 eek, mudu XXXX eek trahvi ...

nagu eespool mainiti on võimalus uued numbri võtta, aga see tähendab $$$ :S

parimat
u.

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#28

usku Kirjutas:isa kaotas oma numbri ka ära

igatahes müstika. enam numbrit kaotada ei julge, sest:
1) ametlikult ajades läheb hulluks
2) võltsitud numbri eest saab 1800.- trahvi
3) ilma numbrita sõidu eest saab osaval rääkimisel 600 eek, mudu XXXX eek trahvi ...

nagu eespool mainiti on võimalus uued numbri võtta, aga see tähendab $$$ :S

Juhul kui Sa oled oma reg. numbri ära kaotanud/varastatud, siis sama numbrikombinatsiooni enam tagasi ei saa. Ei ARK´st, ei REV´ist. Ikkka vuta-vuta ARKi, avaldus kuhi $$$ ja kohe tagasi auto juurde uusi numbreid külge kruvima. Kadunud/varastatud number ei kuulu asendamisele. Ja õige kah.
Üks küsimus tekkis ka, millele pole vastust leidnud. Mujal maailmas kasutatakse palju nn 3. numbrit. Jalgrattahoidja vms. peal. Meil sellist võimalust ei olevat?


Vasta
#29

al Kirjutas:Juhul kui Sa oled oma reg. numbri ära kaotanud/varastatud, siis sama numbrikombinatsiooni enam tagasi ei saa.

Ka ainult ühe numbri korral?

p,
ühe korra autot uuesti arvele võtnud, sest mõlemad numbrid varastati ära.
Vasta
#30

jep, kadus talvel koos lumega tagumine number ära. Soetasin aga rõõmsalt uue komplekti koos täislaksu riigilõivu jms kuludega.

Aga tegelikult ka, on asjal jumet. Kujuta pilti, kui Sinu kadunud numbriga käiakse tanklaid \"külmutamas\", Ise aga sõidad samade numbritega ringi, halvemal juhul veel smama marki/värvi liikuriga?


Vasta
#31

mismoodi ei saa uut numbrit kui vana ära kaob? seda ma ju 52 päeva ootasingi... ja uue peal paistab küll olema täpselt sama kombinatsioon mis vanalgi???!?

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#32

al Kirjutas:Üks küsimus tekkis ka, millele pole vastust leidnud. Mujal maailmas kasutatakse palju nn 3. numbrit. Jalgrattahoidja vms. peal. Meil sellist võimalust ei olevat?
on küll, sellest kevadest. Edasi uuri juba ARK-st.

edit:
alljärgnevas ma 100% kindel pole:
ühe numbri kaotamisel mu teada \"täislaks\" pole (st säilib vana numbrikombinatsioon), aga mingi vahe oli ikka sees (rahakotile?).

edit2:
hoiame hinge kinni, et ma täna ilma ülevaatuskleepekata politseile vahele ei jää. Täna viimane päev, mil see küljes olema peab - aga septembri alguses numbreid vahetades Tallinna ARK mulle kleebiseid ei andnud (ca 3nädalat on \"õnneks\" läinud)...
Vasta
#33

kummaline... Ma 2 korda uue komplekti pidand soetama. aastad siis muidugi 94 ja 2001. Ma siis tünga saanud?
Samas kui numbrimärgist vaid vaevu loetavad riismed alles jäid, tehti \"Numbris\" kohe uus.


Vasta
#34

Mul ka millegi üle nuriseda. Nimelt sai juulikuus tehtud avaldus euronumbrite saamiseks (dublikaadid). Olin arvestanud, et järjekord pikk. Siis räägiti, et septembri keskpaigani. Lubati helistada kui saabuvad (avaldusele sai 2 telefoninumbrit). Kuna polnud tänaseni keegi helistanud, siis hakkas asi kahtlasena tunduma ja läksin kohale (ise veel kaheldes, et lubasid ju ikkagi helistada). Kohapeal selguski, et numbrid kohal ja ei tea mis ajal juba saabunud!
Ja veel seda et uued numbrid saab kätte vaid vanad kohe vastu andes. Võiks ikka inimest usaldada! Nüüd oli vaja ARKi õuepeal kiirustades vanad maha võtta ja uued kohe asemele keerata!
Vasta
#35

Miks ARK's Online testid ei tööta. ?
Vasta
#36

Ega enam ei saa ka ARK-le küsimusi esitada, avalikustamise aeg on otsa saanud.
Vasta
#37

Täna jälle ja mitmeid kordi ka varem hõiskab ARK, et sügisest saavad eksamineeritavad sooritada B-kat. eksameid kaameraga varustatud sõidukites, seoses sellega oleks mul mõned küsimused:
1. Kui hästi tunneb ennast juhihakatis, kes on koolis õppinud ainult ühe sõidukiga juhtimist, võõras autos kusjuures peab tegema seejuures eksamisõitu (eksamipalavik, võõras auto, eksamineerja ja lõpuks veel ka kaamera);
2. Milline ülesanne on kaameral üldse, keda peab ta rohkem jälgima, kas eksamineerijat või eksamineeritavat;
3. Mis õigusega kolmandad isikud jälgivad ja kuulavad pealt kahe inimese tegutsemist ( kas uus lindiskandaal ). Mida ütleb selle kohta põhiseadus.
4. Kui otstarbekas on selliste masinate ja seadmete ostmine majanduslikus mõttes?
5. Miks seame erinevatesse olukordadesse eksamineeritavad? Ostame siis ka kaameraga A;C;D;CE;DE;R;T ning nende alakategoorjate ja mopeed sõidukid, siis oleksid eksamitingimused nagu võrdsemad.
Kuid eks tulevased sõidukijuhid oskavad nendele küsimustele paremini vastata, kui mina.
Vasta
#38

Salvestus annab õpilasele võimaluse eksamineerija tegevuse vaidlustamiseks, juhul kui tema arvates on talle ülekohut tehtud. Mis puudutab seda, et eksamil sõidetakse teistsuguse sõidukiga, siis värske juhilubade omanik istub suure tõenäosusega samuti teistsugusesse sõidukisse kui see, millega ta autokoolis sõitis. Kui mina ARK autoga eksamit sooritasin (2001. a), siis olid neil ka tänapäeva standardite kohaselt täiesti viisakad sõidukid, Seat Toledod. Vaevalt et midagi halvemat asemele ostetud on.

Mis puudutab põhiseadust, siis lisaks foorumisse kirjutamisele oskad sa ju ikka lugeda ka? Loe seda. Kui leiad ARK tegevuses vastuolu põhiseadusega, siis teata sellest asjaomasele institutsioonile Smile

See viimane postitus on järjekordne tühjast tüli üles kaarutamine, pole neil eksami sooritajatel häda midagi.
Vasta
#39

ütleks paar hääd sõna kah ARK kohta:
'67a registrist arvelevõtmisõiguseta kustutatud masin läks nigu niuhti registrisse tagasi. Eks kaks-kolm tundi kulus ning natuke (tarbetut) liikumist Mäepealse angaari ja maja vahel tuli samuti teha (masin oli eelnevalt juba ette näidatud), kuid ei hakatud isegi mootori töömahu osas juuksekarva lõhki lööma. Seda küll ilmselt põhjusel, et ega ARK eksperdid oska samuti kõigile motodele "diagnoosi panna" - aga vähemasti ei tehta sellest autoomaniku probleemi (nagu esmalt kartsin). Lõppkokkuvõttes pole ju tõesti vahet, kas moto on 1.3 või 1.5 ning kas ta arendab 32, 36 või 40kWSmile

üldiselt sain mina (taas) mõistva suhtumise osaliseks ning olen rahul. Järele mõeldes oleks ARK mind ka eelmisel sügisel mootorivahetusega pikalt saata võinud - aga ka toona lahenes asi rahumeelselt

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#40

13piisab Kirjutas:pole ju tõesti vahet, kas moto on 1.3 või 1.5 ning kas ta arendab 32, 36 või 40kWSmile
On ikka - liikluskindlustuse makse vahe. 34-40 kW korral on see suurem kui 26-33 kW korral.
http://www1.ergo-kindlustus.ee/pages/liiklus.html
Sama lugu 56-66 kW vs. 45-55 kW kohta. Kui ma VAZ 2103 otsisin siis ühel vaadatud masinatest oli passis 57 kW, teisel 52 kW. Ostsin tolle teise ära - mitte selle kW numbri, vaid ikka masina parema seisukorra pärast. Tüübikoodi puudumise tõttu oli vaja ka varem mainitud "angaarist" läbi käia, mille järel uude passi läks kirja 53 kW. Vedas niisiis, sest Žiguli raamatu järgi on 2103 võimsus 77 hj = 56,5 kW.

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne