Autoteemalised arvuti-,video- ja TV mängud
#1

Paistab et pole sellist teemat siin veel.
Mul on TV mängukonsoolid Playstation 1 ja 2 mõlemad olemas.
Playstation 1 konsooli soetasin 2001aasta Detsembris ja mängisin selle sõna otseses mõttes ribadeks. Ütles lõplikult üles 2005aasta Detsembris... 4 aastat,igas nädalas vähemalt korra töös olnud!
mängudeks siis Playstation 1 omadest Colin McRae rally,Colin McRae rally 2.0,Moto Racer 2 ja kõige mängitud Grand Turismo 2. Selle viimase mängu soetasin 2002aasta suvel.

Playstation 2 soetasin peale viimast aastavahetust,olles ennem mängu Grand Turismo 3 ära ostnud. Üks parimaid võidusõidumänge,hea graafika ja realistlikud sõiduomadused,ainult nõuab mälukaardi olemasolu. Soovitan!
Grand Turismo 4 olen ka proovinud,midagi laitvat pole üelda!

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#2

Olen mänginud mitu aastat GTA seeriaid PC mänge. Viimaseks on siis olnud "originaal" GTA San Andreas (Coffee patch'iga). Olen igati rahul ja kõige parem kuna saab autosid modifitseerida (spets programm selleks) ja ka vahetada teiste tegijate omadega. GTA Vice City omab mode autosid mis on isegi Vene omad nagu Mosse ja Volga ja Raf jt.Kogu inffi on võimalik leida Googlega ja ka neid veneautode screenshot'e.

Just a man!
Vasta
#3

EdR Kirjutas:Ütles lõplikult üles 2005aasta Detsembris... 4 aastat,igas nädalas vähemalt korra töös olnud!

Sorry OT!
Mida ütled akustilise kitarri kohta mida on kolm aastat pea iga päev u. 8 (kaheksa) tundi suht rajult paugutatud?!? Puu on ikka kõvem materjal kui plastmassWink

loll on loll olla.
Vasta
#4

Driveri versioonid olid ikka kunagi kõvad!
Sai seal lollusi tehtud ja salaautosi otsitud.
Vasta
#5

Mafia, pc-le. Eriti hea elamus, kui kasutada rooli ja pedaale(sidurdada sai nupust, oluline kui oli vaja pollarite eest ära saada). Autoga trammi rööbastesse sõites kiskus rooli ja kui mingi tropp bensiinipaaki kuuliaugu suutis lasta, siis jäi auto ka tee peale(benaseierit oli vaja jälgida iga autoga).

GTA-d(pc), kõik läbimängitud(sh. ka London). Kõigil osadel puudub korralik rooli tugi. Seega SA-s fännan lennukeid ja koptereid.
[attachment=22676][attachment=22677][attachment=22678]

Juiced, absoluutne näide tänapäeva IT-businessist. 101% product placementi ja isegi mängu tegev firma müüdi enne maha, kui mäng turule tuli!
võimalik läbimängida ainult rooliga kuna 1100 hp chargereid ja vipereid ei ole võimalik nuppudega juhtida. Mängul on ülihea graafika, autosi saab tuunida peensusteni. Realistlikus on tugevalt küsimärgi all: kui mängija oma skylinega(4wd) kõmmutab arvutitegelasele(mingi suvaline plönn 2wd) tagant otsa, siis auto mis teelt minema lendab on 1400 kg kaaluv skyline...?
Sellegi poolest panen aegajalt selle mängu tööle, hea enda kiiruse vajadused virtuaalselt kätte saada ja aitab igapäevaelus tavaliikluses ennast veidike vaos hoidaWink Veel on mängus selline lahe featuur nagu düno, millel autot proovides näeb täpselt ära, kuidas ja millal hobujõud ja vääne tekivad Smile
[attachment=22673][attachment=22674][attachment=22675]

Porsche Unleashed, vana klassik, aegajalt hea ilusaid autosi vaadata.

Undergroundid ei meeldinudSad, draivereid sai klõbistatud küll Smile ja kunagi oli veel selline mäng nagu Microsofti Midtown Madness.

CMR2 ruulib ka. Parim rooliga jällegi! 3 jne jama.

aga kui mu auto liigub valguskiirusel, kas on siis esituledest veel kasu?


Otsin pagasniku luuki 1/43 M407-le
Vasta
#6

Mulle meeldis Carmageddon2, kui sealt eriti reaalsust ei oota, siis ikka väga tore mäng....siiamaani vahetevahel kütaks seda...
Vasta
#7

Ega keegi sellest midagi ei tea? http://www.stepashka.com/forum/index.php...opic=61069

Tundub vene tehnikat täis olev mäng, aga graafika annab soovida.

Sorry, et nii vana teema üles äratan!
Vasta
#8

Kasutan PS2-te ja vaieldamatu lemmik on WRC evolution 2 ja 3 osa.

IZ-412 74a. 2*IZ-412 IE 88a. IZ 2715 87 a.
Vasta
#9

http://www.nd.ru/catalog/products/needforrussia/ Wink
Vasta
#10

http://www.stepashka.com/forum/index.php...opic=29064 Selline asi ka...
Vasta
#11

Seda UAZ 4x4 ma olen isegi mänginud. Üsna vinge offroadi raiumine on. Isegi nelivedu (või kurat ei mäleta, äkki hoopis aeglustit) annab sisse ja välja lülitada Smile

Maamees linnast.
Vasta
#12

UAZ 4x4 täitsa olemas hetkel arvutis. Täitsa hea mäng on, kui välja arvata fakt, et masinatel puudub virtuaalne vedrustus... Muda lendab ja kõikSmile Difrilukku saab sisse-välja lülitada, ka nelikvedu on muudetav.
Vasta
#13

http://www.stepashka.com/forum/index.php...opic=98480

Tehke endast virtuaalne bussijuht...
Vasta
#14

kellegil PS1 mänge pole yle?

Pole midagi targemat teha
Vasta
#15

Killer666 Kirjutas:kellegil PS1 mänge pole yle?
Neid saab ka suhteliselt lihtsalt ise teha, kui PS1 on varustud piraatlugejaga.
Lihtsalt vaja torrentiga mingi mäng tõmmata ja see tuleb näiteks .iso failina. Siis avad selle Nero või mõne muu põletusprogrammiga ja lased plaadile, olen proovinud ja töötavad kuid ülekirjutatavat plaati ei soovita PS1'te panna, mul ei hakanud mäng tööle.
Hetkel peaks alles olema Colin 2 ja Gran Turismo või midagi sellist.
Vasta
#16

canyondrift Kirjutas:
Killer666 Kirjutas:kellegil PS1 mänge pole yle?
Neid saab ka suhteliselt lihtsalt ise teha, kui PS1 on varustud piraatlugejaga.
Lihtsalt vaja torrentiga mingi mäng tõmmata ja see tuleb näiteks .iso failina. Siis avad selle Nero või mõne muu põletusprogrammiga ja lased plaadile, olen proovinud ja töötavad kuid ülekirjutatavat plaati ei soovita PS1'te panna, mul ei hakanud mäng tööle.
Hetkel peaks alles olema Colin 2 ja Gran Turismo või midagi sellist.

kahjuks mul on see veel originaalkorrasSad

mäletan , et kunagi oli tuttaval mingi selline plaat , mis tuli ennem sisse sööta ja peale seda sai panna piraatmängu ..
kellegil sellise plaadi *.iso faili pole?

Pole midagi targemat teha
Vasta
#17

canyondrift Kirjutas:http://www.stepashka.com/forum/index.php...opic=98480

Tehke endast virtuaalne bussijuht...

Selle mängu täisversioon võtab ka madalate tingimustega arvuti täiesti rajalt maha. Demogi jõnksutab..
Vasta
#18

Killer666 Kirjutas:
canyondrift Kirjutas:
Killer666 Kirjutas:kellegil PS1 mänge pole yle?
Neid saab ka suhteliselt lihtsalt ise teha, kui PS1 on varustud piraatlugejaga.
Lihtsalt vaja torrentiga mingi mäng tõmmata ja see tuleb näiteks .iso failina. Siis avad selle Nero või mõne muu põletusprogrammiga ja lased plaadile, olen proovinud ja töötavad kuid ülekirjutatavat plaati ei soovita PS1'te panna, mul ei hakanud mäng tööle.
Hetkel peaks alles olema Colin 2 ja Gran Turismo või midagi sellist.

kahjuks mul on see veel originaalkorrasSad

mäletan , et kunagi oli tuttaval mingi selline plaat , mis tuli ennem sisse sööta ja peale seda sai panna piraatmängu ..
kellegil sellise plaadi *.iso faili pole?
http://www.gamefaqs.com/console/psx/file/916392/4708 Ehk on abiks
Vasta
#19

Vahelduseks mängin - Need for Speed CARBON

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne