Zündapp K500 1934.a restaureerimine.
#21

Miks loobusid oma projektist?
Mis on see järgmine ja huvitavam projekt?


www.retromc.ee

:I M Back
Vasta
#22

Tsiklimeister Kirjutas:Miks loobusid oma projektist?
Mis on see järgmine ja huvitavam projekt?


www.retromc.ee

Pühendun rohkem M72 militaar varjandile ehk siis BMW R71 koopiale. Ja veelkord toonita, kui kellegil on m72 raam, siis palun saatke mulle ps.

Ja hetkel veel tõsiselt asja ei võta, aga jutud käivad ühe Harley Davidson arvatavasti siis WLA  militaarvariandi kohta, mille kohta saan rohkem informatsiooni talvel.

NB: Ja usu mind see loobumine ei tulnud kergelt, ei old und, ei old isu ja käsi värises jubedalt kui vajutasin POSTITA TEEMA nupule :S

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#23

[/quote]
NB: Ja usu mind see loobumine ei tulnud kergelt, ei old und, ei old isu ja käsi värises jubedalt kui vajutasin POSTITA TEEMA nupule :S
[/quote]

Eks mul endalgi on tulnud nii mõnestki projektist olude sunnil loobuda, aga võin kinnitada julgelt, et see K500 jääb Eestisse seni kuni mina siin elan ja üritan ta kindlasti oma eluajal valmis ka saada. Smile
Järgmiseks üritan mootori komplekteerida, käigukast juba ammusest ajast riiulis ootamas aga mootori kohapealt on suured puudujäägid. Vihjed kust leida, teretulnud.

militaarmootorrattur
Vasta
#24

"Pühendun rohkem M72 militaar varjandile ehk siis BMW R71 koopiale. Ja veelkord toonita, kui kellegil on m72 raam, ..... " OT, kuid küsin kas BMW R71 oli teleskoop esiamordiga! Pakuti sellist esikahvlit koos porilauaga ja väidetavalt oli tegu BMW hargiga.
Vasta
#25

BMW võttis esimesena kasutusele mootorratta teleskoopesihargi hüdraulilise amordiga , 1935 mudelitel R12/17. Enne seda oli BMW tsiklitel veerand-elliptiline lehtvedru esihargil. R71 olialuseks M72 valmistamisel. Mingi legendi järgi oli ostetud 10 R71 Rootsi kaudu 1940. Teistel andmetel said venelased R71 dokumentetsiooni sakslastelt kui nad semmisid omavahel ja sakslased katsetasid vene plügonidel oma tehnikat jne. Ühesõnaga, R71 on kindlasti teleskoophargiga, sama hark ilmselt ka R51/66 ja mis nad seal olid....5 ja 6-sajased.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne