Teema on suletud

Mida arvata eesti illegaalsest Street race\'ist.
#1

Minu arust on see eesti illegaalne street race natuke alla käinud......no vaadake seda mis toimub öösel street race\'il....mingid suvalised autod, sigullid ja fordid mida pole ikke ültse kohe tuunitud (aga mõned siiski on selle poole pealt vaeva näinud.),minu arust on eesti street race\'il kõvasti arengu ruumi. Sad.
#2

tõsisemad ju arenevad ka selle käigus :smug
niisama vennikesi on igal pool maailmas...
ja nii mõnigi sierra(vana logu) ei hakkagi oma võimeid näitama (tean ka yht valusat sierrat, mis väljast pere auto mulje jätab)
#3

aga kes need tõsisemad on......ja neid niisama vennikesi on tõesti igal pool.....ja pereauto mulje..irwady ,aga mis kapoti all siis on 6 mootor ja 600 kw jne. we.Smile
#4

et seda teada, käi Streedil ringi ja kysi mis kellegil kapoti all on, liigub ka tõsiseid tegijaid seal Cool
#5

point ongi selles et LIIGUB tegijaid...aga neid liigub vähe.Väga vähe.
#6

WWW.STREETRACE.ORG

kle v.a kasutaja mechanic! see ei ole streetrace foorum! see on hoopis automoto.ee foorum!

http://www.automoto.ee/stuff/eyp_kanaliha.mp3
#7

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mechanic
Minu arust on see eesti illegaalne street race natuke alla käinud......no vaadake seda mis toimub öösel street race\'il....mingid suvalised autod, sigullid ja fordid mida pole ikke ültse kohe tuunitud (aga mõned siiski on selle poole pealt vaeva näinud.),minu arust on eesti street race\'il kõvasti arengu ruumi. Sad.

kes ei tee see ei arene !!!Cool:bounce
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne