Oma auto tuunimine.
#41

golf???
minu arust on nagu päris palju tuunitud mingeid vanu krõõpe.[samara, lada, ford scorpio].Eestis nagu küll eritiselt tuunitud autot ple näind, kui siis paar korda. Siin kõik kohad samarasi täis.:haige:haige
Vasta
#42

Ma ei mõelnud selle all mitte seda,mida kõige rohkem on tuunitud vaid seda mida kõiga rohkem SAAB tuunida.
Vasta
#43

TTÜ juurde sigines see sügis päris koledaid vahtralehega massinaid.
-viimase põlve Ascona, millele küprokikruvidega plastitükid kapoti külge \"kulmudeks\" pandud (ok, see masin juba eelmisest aastast seal)
-M2140, millele teibist \"kulmud\" tehtud
-eriti jälk oli mingi vaz2103, millel samuti mõlemad esituled teibiga üle mäkerdatud
-(muidu päris korralik) M2140, mille esistange kodukootud plastmassjunn, mis esiotsa madalaks tegi. Aga selle kallal oli vähemalt vaeva nähtud - kuigi imelik, kui muidu kõrgel masinal esistange kole madalal. Lihtsam-viisakam oleks ju vedrudest kogu masinat allapoole lasta.

mnjah, meie riigis on arusaamad tuuningust ikka väga vildakad. Põhimõtteks on: mida rohkem plastmassi, seda uhkem. Ning sellist suhtumist innustab kahjuks ka Autoleht - kus tuuningvõistluste auhinnakohad edevatele riisikatele kuuluvad. Tuunitud auto võiks IMO olla ikka midagi sellist, mis alla 10sek 0-100km/h liigubRolleyes
\"uhti\" kadett on minu silmis 10korda enam hinnas, kui viimatine Autolehe tuuninguvõistluse võitnud pesukott406 (seisab samuti ttü parklas tihti)
Vasta
#44

Kui plastik ei meeldi, siis tean M 2140-t millel vineerist stanged ja iluvore
Vasta
#45

See Ascona on ikka totaalne maailmarekord.
Vasta
#46

eks iga venemaal käinu teab, et sealkandis on oma maitse ja tavad. ning mida ääre poole, seda imelikumaks need muutuvad. algul mõtlesin, et mehed teevad nalja, aga nii see tõepoolest pole. kui meie siin kirume mõnda foorumit või foorumi teemat, kus sellesamasest teemast on noorukid \"viimast võtnud\", siis nii mõnigi venekeelne foorum teeb meile pika puuga ära.

ps pole küll minu tehtud pildid, sest üpris alguses sai selliste piltide tegemistest loobutud, aga tegu on siiski karjuva reaalsusega.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       
Vasta
#47

veel mõned...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#48

Teet, see tuletab mulle veel ka meelde sinu iroonilist \"sumpatuuningut\", mille pildid mul kuskil arvutis olemas on...

ega sa ometi seda toru pole ära võtnud?
kui nüüd selle ascona kõrvale ennast pargid, kas siis on õhtuks sul aknad sees? saaks ehk ilusa pildiseeria...

irw...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne