MZMA 401 1955

jah, see viimae toon on hulka etem, proovi negatiivile pildistada, soovitavalt pilves ilmaga.

Tervitades

Jaak

krjaak1@gmail.com

C4 ja 401-420
Vasta

Võiks vedrudelt rohkem võtta jah.
Ma ikka ei väsi korrutamastWink

Samas omast käest tean, kui tüütu see võib olla kui lõikad ja vaatad, et pole veel õige ja siis pead jälle proovima ja nii mitu korda. Kokku-lahti-kokku-lahti. A noh, lõpuks tulemus ikka tasub selle tüütuse äraWink

Järgmine nädal endalgi taas see jant pihta hakkab.

Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee


Vasta

(24-07-2009, 10:05 AM)chopper Kirjutas:  Võiks vedrudelt rohkem võtta jah.
Ma ikka ei väsi korrutamastWink

Samas omast käest tean, kui tüütu see võib olla kui lõikad ja vaatad, et pole veel õige ja siis pead jälle proovima ja nii mitu korda. Kokku-lahti-kokku-lahti. A noh, lõpuks tulemus ikka tasub selle tüütuse äraWink

Järgmine nädal endalgi taas see jant pihta hakkab.


või siis lõikad korralikult ja uups ... palju sai ... Wink

nägin ka ükspäev Rapla vahel seda massinat cruisimas ... vahva relv ... vabanda , et ei jõudnud lehvitamisele kiiremini reageerida ... esimene mõte oli , et kes krt see on ja kui läbi ammustasin siis olid juba möödas ... Big Grin
Vasta

No pole hullu. Big Grin
Vasta

Uued suunad küljes:

[Pilt: 11872943a573ea_l.jpg]

Sigulli karbussi panin ka peale tagasi, vahepeal oli peal vana hea K126. Sigulli karpaga nagu läheks veidi paremini edasi, aga seeeest on tühikäigul summutist kosta väikesed vahelejätud.
Vasta

Midagi olen vahepeal jälle nokitsenud:

[Pilt: 12028263e98c49_l.jpg]

[Pilt: 12028255064cc2_l.jpg]

[Pilt: 120282695ccaaa_l.jpg]

Nagu näha on küljekarpide juurde mingisugused astmelauakesed tekkinud. kellele meeldib, kellele mitte, minu arust täitsa sobivad, kroomitud ja puha ju. Lisatud ka esiratastelt puuduvad rummukapslid. Lõpuks otsustasin ka tagavararatta õiget pidi keerata ja sinna peale istutasin 407 ilukilbi. Jälle kroomi juures veidi.
Vasta

üldmulje ju täitsa kenaSmile

Ehita, sõida, naudi
Vasta

ma olen küll tavaliselt kiitustega kitsi , eriti sellistel juhtudel , kus originaali kiputakse maitsetult "tuunima" , aga siin kohal pean ütlema ... mulle meeldib ... Cool
Vasta

Nja, tänud. Nüüd oleks ainult originaal kroomstangesid vaja, siis oleks alumine ring ühes stiilis
Vasta

Sai siis testitud masinat ka "suurlinna" tulede all ning tulemus ei olnud üldse paha. Suurem osa inimesi, kes linna vahel vähegi jälgib, mis masinad tänavatel liiklevad, minu punast mokitsat ka märkas ning "suu kõrvuni" nägusid oli päris mitmeid Cool .
Vasta

Pisike tõestus ka minu poolt, et masin ikka ilus punane, mitte roosakasSmile

[Pilt: 170720091478.jpg]
Vasta

Pilkupüüdev auto igatahes! Aga oleks minu olemine, siis ma loobuks nendest 02 tagatuledest ja paneks mingid ümmargused stangest veidi ülespoole. Ma mõistan, et nüüd oleks see suur töö, kuid siiski...
Aga jah, ilus puhas vanainimene muidu ( vabandust, auto) !

Jaksu edaspidiseks! Veteran.
Vasta

Nüüd tagant järgi mõtlen ka, et oleks ikka pidanud augud kinni panema. Aga tulevikus teen need kindlasti ümber.
Vasta

Nägin ka siis su 401 teisipäeval Nõmmel ära.Värv on tõesti kena punane mitte selline nagu piltidel ja üldse väga kena auto. 408 spido täitsa sobis sinna ainult rool oli veits nutune.Edu sulle :-)
Vasta

See rool on jah selline ajutine, eks kui midagi paremat leian siis vahetab ära.
Vasta

Njaa päris kena teine, olen ka seda mõned korrad mustamäel sõpruse pst-l liiklemas näinud.Värv on päriselus ikka palju kenam ja üleüldse vahva vaadata sellist asja liikluses.
Vasta

Mõned septembrikuus tehtud pildid:

[Pilt: 12905868c65ff1_l.jpg]

[Pilt: 12905804942ba0_l.jpg]

[Pilt: 129058128d6ec1_l.jpg]
Vasta

päris sümboolne, Moskvich, mis on siis venemaa pealinna elaniku ehk moskvalase järgi nime saanud kustunud Eesti vabaduse risti juures.

Tervitades

Jaak

krjaak1@gmail.com

C4 ja 401-420
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne