pilt nime alla
#1

mõnedel kasutajatel on nime all pilt, kuidas saaks sellist asja endalegi?
Vasta
#2

http://forum.automoto.ee/viewthread.php?tid=167
Vasta
#3

hmm - mu avatar leidnud koha \"automoto\" serveris - kas uue panemisega teen kellelegi (täpsemalt \"svensonile\", nagu aru olen saanud) lisatööd?
mõistan - selline lahendus on tehniliselt parem (teine server näiteks aeg-ajalt maas, pealegi \"lähedalt\" parem kuvada (või on tihedamate \"jutupaunike\" pilt niikuinii mälus?)).
aga jah küss ikka - kas avatar kopitakse automaatselt, või on kellegi \"osavad näpud\" selle taga. Teisisõnu: kas on mõtet panna teist pilti, kui see pea sama?
ebaoluline: avatari järgi vaatasin, et kas ma olen määratletud \"kasutaja nr 509\"-na? Samas oli mu mäletamist järgi selle aasta jaanuaris kasutajaid vähem...
EDIT: vaatasin, et osadel on avatar Autumotos, osadel mitte. Kas lõppeks \"kolitakse\" kõik avatarid siia? No ja see kasutajanumbri-idee pole õige.
...ja valesse \"topicusse\" sattus mu post - \"jansa\" eelpoolmainitu oleks parem!

teet,
huvitub \"köögipoolest\"

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#4

jah seda avatari skripti sai väheke ümber muudetud... max suurus on 150*150px ning avatarid kopeeritakse automaatselt siia serverisse...

osadel on mõjal seepärast et nad ei ole pärast uuendust oma avatari muutnud...
Vasta
#5

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Mihkel
mõnedel kasutajatel on nime all pilt, kuidas saaks sellist asja endalegi?
Enne foorumi kasutamist loe KKK läbi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne