"IZ"ei lähe käima.
#1

Kas viga võib olla selles eelmise suve bensiin on sees ja üritan tollega käima panna?
Vasta
#2

võib vabalt sest bensiin on lahtunud ja ei teki piisav plahvatus
Vasta
#3

Kui bensiin silindris plahvatab on halvasti!
Vasta
#4

Sinu tekstist võiks nagu justkui järeldada, et sa pole seda elmisest suvest käivitanud?
Ma pakun et sellisel juhul ei pruugi probleem üldsegi ainult bensiinis olla... Kui ta seisab nii kaua, võib vabalt olla karpa mingit saasta täis valgunud, küünal "vanaks läinud", el. süsteem ära tolmunud või tont-teab-mis-veel... Käi ikka põhiasjad üle, pane uus pena sisse, nati võid "topkat" ka valada silindrisse... ja siis LÜKKA võimalusel, mitte ära peksa vänta... Lükkamisega on vähe tõenäolisem, et käima saad....
Edu!

Ma olen Amatöör [suure tähega] tsiklite alal, 90% minu postitustest on suht lapsikud...Toungue
Inimene õpib oma vigadest....
Vasta
#5

-matu- Kirjutas:.... ja siis LÜKKA võimalusel, mitte ära peksa vänta... Lükkamisega on vähe tõenäolisem, et käima saad....

Tõenäosus lükates käima saada on ikka suurem, Alguses proovi ikka vändast peale eelpool soovitatud tööde tegemist. Pealegi, mis Izh sul on?
Vasta
#6

Pika seismisega aurab karpast bensiin välja ning ujukikambrisse jääb vaid puhas õli. Omal sellist asja korduvalt juhtunud. Keera ujukipott alt ära ja vaata järgi kas ikka on puhas. Kui see korras ja säde on peab käima minema, kus ta pääsebSmile





`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#7

Mul on ka planetal selline jama, et käima ei lähe aga mul on arvatavasti viga süütes. Aga kas planetat on võimalik ka ilma akuta käima lükata. Mul on nii, et lükates ilma akuta sädet ei tee, paned aku peale siis mingi säde on aga ma arvan, et aku on läbi kuna tõmbab kohe tühjaks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne