ZAZ 968 kõrgemaks tõstmine
#1

tahaks zapsi tagumise otsa kõrgemaks tõsta, mõtlesin et panen kiikede- ja kerevahel vahetükid (nii umbes 5cm) ning lasen mootorit patjadest madalamale (poolassid võivad muidu käimast välja tulla). on ka üx küsimus mida ettevõtta amortidega? KAS SEE ON VÕIMALIK??
Vasta
#2

Minu loll aju küsib selle peale kohe, et milleks sea hea on?

Asp
Vasta
#3

Põhimõtteliselt peaks ju olema võimalik, aga sõita siis sellega suht võimatu (läheb veel kurvis ümberBig Grin) - niigi on tal kaalujaotus paigast ära - sellisel juhul peaks juhitavus täielikult ära kaduma... Niipalju kui mina neid lähemalt näinud/sõitnud olen, on juhitavus olnud allpool igasugust arvestust.
Soovitus oleks hoopis madalamale lasta - loogiliselt võttes peaks nagu veidi aitama...
Vasta
#4

viska mingi raske asai ette pakiruumi ja tagumik kohe yleval:lol
Vasta
#5

pane pikemad amordid ja teised vedrud, keera kiiged teistpidi ja.. aind poolassidega peab midagi välja mõtlema
Vasta
#6

Tegelikult(vene ajal) tehti sapakaid kõrgemaks kummist rõngaste lisamisega amordi vedru keerdude vahele! Kummist rõngad olid täpselt sama laiad, nagu vedrud! Nii ei saanud vedrud kokku minna ja asi korras, vastavalt vajadusele pandi õige arv rõngaid! Mul vanust eriti pole, aga seda ma teanSmile
Vasta
#7

Ma panin ka autole need rõngad.Vedrud olid ära vajunud.Tõstis ilusti kõrgemaks üks maksis 45kr.
Vasta
#8

mina panin enda sapparile 5-seeria bmw vedrud, auto jäi kohe jäigem.Yks varjant on muidugi panna 5-seeria bmw amort võtta sapi vedrul 1,5-2 tiiru maha ja siis sinna vahele pigistada, peaks jääma päris kõrge.
Vasta
#9

ehee..tee nii nagu mina oma wanale golfile..panin sellised kummijunnid wedrude vahele ja opa mul golf tõusis peris nurmilt!!!!!!:bounce mida
Vasta
#10

rääkige mulle,kuidas sapparit hoopis madalamaks saab?
Vasta
#11

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Delta raider
Ma panin ka autole need rõngad.Vedrud olid ära vajunud.Tõstis ilusti kõrgemaks üks maksis 45kr.

Tea, kus neid rõngaid Tartus müügil võiks olla? Või oskab keegi soovitada, millest ise valmistada? Said liiga korged kummid alla ja nüüd kipuvad esikummid kurvis auku sattudes logarisse käima.:???
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne