Vaba teema? Kirjuta mida iganes soovid!!!
#1

Vaba teema? Kirjuta mida iganes soovid!!! Minu arust on sinna Foorumi algusesse nii moodi kirjutatud.....aga mulle tuleb ala tihti kirju,et sa mine rräägi oma tuunimise asju streetrace.org\'is et see pole see koht Krt inimesed te lugeda ei osak we VABA TEEMA --- V A B A T E E M A..........ja peale kauba on sinna kirjutatud umbes nii et kirjuta millest tahad,no ma kirjutan...
Ja minu küsimus on sihuke : MIS MÕNEL AUTOMOTO FOORUMI KASUTAJAL VIGA ON?
Kui oskate vastata siis laske käia!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Vasta
#2

viga otsi eneses, sulle viidati sait, kus kõigile oma kysimustele vastused leiad, mida weel tahad ??
ei ole ju mõtet korrata sealseid teemasi siin yle:lol
Vasta
#3

.....ma siis hakkan seal streetrace.org\'is ringi möllama.
Vasta
#4

vaata, vabateema küll aga nende sinu teemade kohta juba on meil teema olema... vaata mõned teemad all pool on üks topic JOKES! <-see on irooniline osa

nüüd tõsine osa:
üldiselt on su jutt lapsik! ning pakun et sinagi väga kaugele sealt arenenud pole. meie foorumis ei ole mingit vanusepiirangut, on väga normaalseid noori tegijaid kes rohkem tsiklite foorumis osa võtavad ning nende jutt on küll normaalsem ja asjalikum kui sinu... meie foorumi üks peaeesmärke ongi asjalikkus ja seda ka vabas teemas!

pealegi on vaba teema alternatiiv tehnilisele poolele kus oleks meil (foorumi pidevatel kasutajatel) võimalik ka muudel teemadel väheke arutada... aga vabandage väga ma ei leidnud su poste tehnilise poole pealt kuskilt... oma maailma teadmisi saad ka mõjal kui meie foorum edasi anda... kui ei meeldi see siis ära loe ega postita. minema ei aja me kedagi ega ka sunni siin olema... lihtsalt ennem mõtle kui midagi nii ajuvaba siia hakkad postitama!


EDIT:// andisin juba sinu tulekust sinna teada! :lol Cool automoto.ee, streetrace.org ja tqhq.ee on teinud väikese ühisprojekti kiireks spämmerite kõrvaldamisek oma foorumitest

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne