Pildimäng, osa 7.

r.i.h.o Kirjutas:sorry minu viga. edaspidi luban,et kontrollin enda mälu ennem, kui pildi postitan Rolleyes
aga parandan ennast uuue pildiga.
hoiatuseks ,et tegu väikse nipiga pildiga

Mersu. W111.
See universaalkere tekitab muidugi kahtlusi, sinna selle konksu peitnud oledki?

Edit: Binz und Miesen on universaaliks ehitanud?
Vasta

õigeks võiks lugeda vastuse 1967 Mercedes Benz 230s.
kerestaja kohta adekvaadset infot ei oska minagi täpselt lisada aga seeria tootmises sellist pole olnud.
Vasta

Ma leidsin sellise lehekülje, tundub suht sama masin olema.
Vasta

Teema taaskord vägaväga unarusse jäänud, elustaks seda veidi.
Pildil üks 1990te alguse prototüüp; tahaks marki ja mudelit.
   
Vasta

Ega sa vihjete andmisele mõelnud pole? Ma kardan et ilma selleta sa ei pääse. Toungue

Igatahes ei suuda ma leida selle auto pealt ühtegi detaili, millest võiks kinni hakata ja midagi pakkuda. Mulle tundub ainult, et tegu võiks olla euroopa autoga, aga ega ma selleski kuigi kindel pole.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
Vasta

Ühe väga suure Euroopa tootja poolt tehti 1991. aasta Genfi autonäituse tarbeks kaks pmslt sama nime kandvat protot.
Vasta

Oopelt meenutab nagu natuke, Tigra kastiga variant Wink

LISATULED.COM - Lisatuled, Led barid, töötuled
Aia- ja kodukaubad
Vasta

Mark on ehk Peugeot.
Vasta

Ei Opel, ei Peugeot.
Vasta

citroen alati selliseid imelikke loomi teinud..

BMW 321-1939
Vasta

Ei ole "prantslasega" tegu, pigem sakslasega Wink
Vasta

äkki ford

autod on elu
Vasta

Volkswagen Vario II

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta

smolin Kirjutas:Volkswagen Vario II

Jah, täpselt nii see on.
Tehti 1991. aasta Genfi näituseks kaks sama nimega prototüüpi, baasiks mõlemal Golf syncro. Aga vähemalt tollases Eesti autoajakirjanduses leidsid rohkem käsitlemist Variotele eelnenud ja järgnenud VW prototüübid IRVW Futura ja Chico.
Vasta

See sõiduk tuleks ilmselt liigitada mootorrataste hulka. Tegu pole prototüübiga, vaid (väike)seeriatootega.

[Pilt: 90.jpg]

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta

Pakuks, et tegu võiks olla Šveitsis toodetud Peraves Ecomobile'iga.
Vasta

mrali Kirjutas:Pakuks, et tegu võiks olla Šveitsis toodetud Peraves Ecomobile'iga.

Vastus õige. Ecomobile toodetakse juba aastast 1983, algul kandsid nad nime "Oemil" (saksakeelne Oekomobil lühendatult), hiljem võeti kasutusele "rahvusvahelisem" nimi. Sõiduki mootor, ülekanne, tagavedrustus ja muudki pärinevad BMW mootorratastelt K 100 või K 1100. Ecomobile valmistatakse tellimisel, praeguseks on toodetud ligi 90 sõidukit. Pakutakse ka moodsamat mudelit Monotracer, mis põhineb BMW K 1200 tehnikal.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta

Üks sportautostiili näide.

   
Vasta

Kuna keegi pole pakkuda julgenud, siis lisainfoks niipalju, et baseerub see sõiduk ühel siinsel (varasemal) rahvaautol ning tuleb riigist, kus erilist autotööstust peale paari CKD-sid kasutanud tehase pole olnud.
Vasta

Meenutas natuke Lotus Elised, kuid vihje maa on vist šveitsi, aga pole selles kindel, Aga kas ta Sierra tehnikal ei paseeru?

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne