Auto-moto teemalised foorumid Eestis (31.12.2012 seisuga)
#1
Teadaolevad Eestikeelsed auto-moto teemalised foorumid

Siin on tulemus 31.12.2012 seisuga

Üldfoorumid
4x4.ee - http://www.4x4.ee/forum/
Auto-Moto Foorum - http://forum.automoto.ee
Auto24.ee foorumid - http://www.auto24.ee/foorum
Autoneti foorum - http://www.autonet.ee/foorum
Eesti Rallifoorum - http://www.rallifoorum.ee/foorum/
"Estonian Drift Association" - http://www.driftime.ee/foorum/
Profid AJ foorum - http://www.profid.ee/phpBB2/
Matkaautode foorum - http://www.matkaauto.com/foorum
Rally.ee fooruminurk - http://rally.ee/?a=a029
Streetrace.org - http://www.streetrace.org/foorum/
Street.ee foorum - http://street.ee
TqHq.ee - http://www.tqhq.ee/forum/
TurboClub - http://foorum.turboclub.ee/
opentrack.ee rajapäeva foorum - http://opentrack.tqhq.ee/forum/index.php
Virtuaalse Vanatehnikaklubi - http://www.vanatehnika.ee/foorum/


Biker.ee foorum - http://www.biker.ee/phpbb/
Mopeeduri foorum - http://forum.moped.ee/
Motokuur.ee foorum - http://foorum.motokuur.ee/index.php
Estonian Chopper foorum - http://www.estonianchopper.com/
Eesti Rolleriklubi - http://www.rolleriklubi.net/
Tsiklitalli foorum - http://foorum.tsiklitall.ee/

Margipõhised foorumid
Alfa Rome Klubi foorum - http://foorum.alfaromeoklubi.ee/
Eesti Audi Klubi - http://foorum.audiclub.ee/
Eesti BMW Klubi - http://foorum.bmw-club.ee/
BMW E30 Eesti ühenduse foorum - http://foorum.e30.ee/
Eesti Klassikaliste BMW'de Klubi foorum - http://www.e21.ee/forum/
Cadillac Club Estonia foorum - http://forum.cadillacclub.ee/
Club BMW E38 Foorum - http://www.e38.ee/foorum2/
Chrysler Club Estonia - http://www.chryslerclub.ee/foorum/index.php
Club Citroen foorum - http://www.club-citroen.org/foorum/
Astra GSi Foorum - http://www.astra-gsi.org/forum/
Eesti Land Rover Klubi Foorum - http://www.landroverclub.ee/foorum/
Fast Fords Estonia Foorum - http://foorum.fastfords.org.ee/
Ford Sierra klubi foorum - http://www.sierraclub.ee/foorum/
Ford Taunuste Klubi - http://www.fordtaunus.net/forum/
Honda Club Estonia - http://forum.honda-club.ee/
Mazdaklubi foorum - http://www.mazdaklubi.com/foorum/
Miniklubi foorum - http://www.miniklubi.com/foorum/
Mercedese klubi Eestis - http://foorum.clubmb.ee/
Eesti Nissani klubi foorum - http://www.nissanclub.eu/foorum/
Mitsubishi EVO foorum - http://www.evonet.ee/forum
Opeliklubi foorum - http://opel.bantid.org/foorum/index.php
Opel Calibra Club Estonia foorum - http://www.calibraclub.ee/foorum/
Opel Omega Club Forum - http://www.omegaclub.org/forum/index.php
Opel Vectra Club Foorum - http://www.vectraclub.net/forum/index.php
Peugeotklubi Foorum - http://www.peugeotclub.ee
Saabiklubi Foorum - saabiklubi.ee/foorum/ (enne oli http://www.saabnet.ee/foorum/)
Seat Club Estonia Foorum - http://www.seatclub.ee/foorum/
MasrtClub.ee - http://www.smartclub.ee/foorum/index.php
Subaru Club - http://www.subaruclub.net/foorum/
Eesti Škoda Klubi - http://foorum.skodaclub.ee/
Toyota Celica foorum - http://forum.celica.ee/
Toyota Club Estonia foorum - http://www.toyotaclub.ee/foorum/
Toyota BJ 40 Klubi Foorum - http://www.bj40.ee/foorum/
Volvo Klubi foorum - http://foorum.volvoclub.ee/
VW Klubi foorum - http://foorum.vwklubi.ee/
VW Põrnika Klubi foorum (ka T2 ja T3 ehk bussid) - http://www.beetle.ee/foorum/ (alates 30.06.2014 "vähemasti mõneks ajaks maas")
Volga Klubi foorum - http://www.volga.ee/modules.php?name=Forums
Lada Klubi foorum - http://www.ladaklubi.ee/foorum/
Mosse liiga foorum - http://foorum.mosseliiga.ee/index.php
Mosseklubi foorum - http://www.mosseklubi.ee/foorum/
Sapikaklubi foorum - http://www.sapikaklubi.eu/
Muhuklubi - http://www.muhuklubi.ee/www/modules.php?...file=index

möödanik ehk neid ei ole enam:
Carrating Foorum - http://www.carrating.org/foorum.php
E34 foorum - http://www.e34club.ee/foorum/
Eesti GSi Klubi Foorum. Algselt Kadett GSi - http://www.gsi.ee/foorum/
Estonian VolksWagen Golf Club - http://foorum.egc.ee/index.php
Ford Scorpio foorum - http://www.fordscorpio.ee/forum/
Jaguarisõprade foorum - http://jagnet.ee/
MTÜ Tehnikaspordiklubi "Imedepõld"

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kristjan (+372)5010599
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!


Vasta
#2
Ei leidnud nimistust sellist kohta nagu http://www.opel.bantid.org
Tegemist siis opelitele mõeldud foorumiga.
Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#3
rally.ee sisaldab ka foorumit.Enamuses küll autosporditeemaline.
http://rally.ee/?a=a029
Vasta
#4
Paljud suured tegijad välja jäänud.

http://www.rolleriklubi.net/
Vasta
#5
kindlasti tasuks mainimist

http://www.e34club.ee/foorum/ e34 foorum
http://www.opel.bantid.org opeli üld foorum
NB! hetkel seal miski viirus tegutseb, seega ilma viirusetõrjeta ärge puutuge
Vasta
#6
Ford Sierra klubi foorum:
http://www.sierraclub.ee/foorum/
Vasta
#7
Eesti Mitsubishi klubi
http://foorum.clubmitsubishi.ee/
Vasta
#8
Veel üks välja jäänud margipõhine autoklubi:
http://www.nissanclub.eu/foorum/index
Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
http://www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#9
lisaks siis veel

Mitsubishi EVO foorum http://www.evonet.ee/forum

üks pisike foorum - Fiati foorum http://priidu.pri.ee/fiat/
Vasta
#10
Alfa romeo foorum:

Vana: http://www.alfaromeoforum.info/
Uus: http://foorum.alfaromeoklubi.ee/

Trift:

http://www.driftime.ee/foorum/

Keegi võiks need algsesse nimekirja lisadaWink
Vasta
#11
http://www.smartclub.ee/foorum/index.php
Või äkki ei peetagi autoks?Big Grin
Vasta
#12
GSi Klubi (algselt Kadett GSi-d) foorum kui selline ei ole enam reaalselt kasutusel. Astra GSi foorumis aga ikka jutustatakse: http://www.astra-gsi.org/forum/

teema esimene post on selles osas ajakohastatud.
insenerlik lähenemine: kui suurusjärk on õige, on kõik korras
Vasta
#13
Üldiselt on juba sada aastat olnud olemas ka cadillacclub.ee Smile
Foorum ja köik vajalik toimib.
Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#14
Kas keegi teab, mis on saanud Fordi foorumist?
http://foorum.fastfords.org.ee/index.php...a571d3fda3
Nädal tagasi veel eksisteeris. Panin sealt endale mõned müügikuulutused järjehoidjasse ja nüüd võta näpust... (netist) Sad
Vasta
#15
klikisin ülalolevad läbi. Paari muutsin ja tekitasin "mälestustahvli", kus on praegu vaid gsi.ee

ei tööta need lingid - kas on möödanik või on samad inimesed mujale kolinud?
Carrating Foorum - http://www.carrating.org/foorum.php
Tsiklitalli foorum - http://foorum.tsiklitall.org/
Fast Fords Estonia Foorum - http://foorum.fastfords.org.ee/
Ford Scorpio foorum - http://www.fordscorpio.ee/forum/
Estonian VolksWagen Golf Club - http://foorum.egc.ee/index.php
insenerlik lähenemine: kui suurusjärk on õige, on kõik korras
Vasta
#16
(18-03-2014, 02:09 AM)13piisab Kirjutas: ei tööta need lingid - kas on möödanik või on samad inimesed mujale kolinud?

Estonian VolksWagen Golf Club - http://foorum.egc.ee/index.php
Golfi foorum lõpetas vähese huvi tõttu oma tegevuse.
Vasta
#17
Wana-Kolga Tsiklitalli foorum asub aadressil: http://foorum.tsiklitall.ee/
Vasta
#18
(18-03-2014, 02:09 AM)13piisab Kirjutas: Fast Fords Estonia Foorum - http://foorum.fastfords.org.ee/
Ford Scorpio foorum - http://www.fordscorpio.ee/forum/

Scorpa oma pole enam ammu - see muutis enda suunitlust ja kolis üle teisele lehele. FFE's oli sellest ka kunagi juttu.

FFE on maas hetkel aga ta tuleb kindlasti tagasi. Lihtsalt foorumitasu unub alatasa neil maksmata Big Grin
Vasta
#19
beetle.ee puhul on hetkel puudu otsus, kus ta hostitud peaks olema ning kes (ja kuidas) kulud katma. On ilmselt mõnd aega maas, aga ehk tuleb ikka tagasi.
insenerlik lähenemine: kui suurusjärk on õige, on kõik korras
Vasta
#20
(18-03-2003, 01:58 AM)Landy Kirjutas: Teadaolevad Eestikeelsed auto-moto teemalised foorumid

Siin on tulemus 31.12.2012 seisuga


Margipõhised foorumid
Jaguarisõprade foorum - http://jagnet.ee/

See leht on juba pikkemat aega maas.
Kahjuks ei tea mis tast sai.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne