[poolitatud] jaguar 3 seeria: kassiomanike kogunemine
#41

janek555 Kirjutas:def mis masin sul siis on? ei näe küll põhjust miks teised jaguarid oodatud ei ole! või mis teised arvavad?

ei ole kahjuks klassikaline Jaguar, vaid tavaline Sovereign XJ40 keres, ainuke vahe, et mul suht haruldane XJ40 selles, mõttes, et ülemineku mudel, mida toodeti vaid 1 aasta (XJ40 kere ja X300 sisu), aga fännan vanadest Jagidest, kuid kahuks pole nii rikkas, et omada ideaalse S1-SIII
Vasta
#42

usun et teised ei ole vastu,kui sa meiega liitud.kõige olulisem on et peaksid ise oma autost lugu ja suhtuksid temasse kui isiksusse,mitte kui trantspordi vahendisse. nii et kui oled tulija,anna tead.
Vasta
#43

Kusjuures, minu teada pole mitte keegi, mitte mingisuguseid piiranguid seadnud. Lihtsalt hea maitse huvdes võiks kokku tulla jaguari autodega. Seega minupoolest kasvõi otse salongist.
Kui veel keegi soovib liituda, peab silms pidama, et plaanis on teatrikülastus ning huvi korral aegsasti janek555 'ga ühendust võtma.
Vasta
#44

robil täiesti õigus,pealegi sai ju asi alguse hoopis sellest ,et stihl pole veel mind külastanud ja oma capri karpale vaja minevat juppi otsima tulnud!nüüdseks on kujunenud nelja mehe kokkusaamis soovist hoopis jaguari kokkutulek - elu on imelik!
Vasta
#45

kuna pole varem selliseid kogunemisi korraldanud,siis paluks leebemat kriitikat ürituse suhtes.kava oleks siis selline:

01.07 kella 17.00 koguneme võhmasse ürituse keskusesse,milleks on "on baar"loomulikult võib tulla ka varem,17.00 oleks hilisem aeg.    
kes tahab saab keha kinnitada ja asjad maha tõsta.
17.45 alustame sõitu teatrisse.lapsed saab jätta maha,seal tegeletakse nendega.
tagasi jõudes saab süüa õhtust,tantsida ja ajada niisama jaguari juttu.NB! magamiseks tuleks kaasa võtta magamiskotid,kes soovib võib telkida.kellel pole see võimalik,selle katsume majutada voodisse.

02.07 hommik algab siis kui ise soovite.teid teenindatakse alates 9.00-ist.söömine rootsilaua stiilis.
12.30 algab kohalikele mõeldud autode näitamine(võib juhtuda et vaatajaid ei tulegi-omane võhmale.)samas on sinna oodatud ka kõik selle foorumi lugejad.
13.30 alustame sõitu tähetorni.
orienteeruvalt 16.00 naaseme tagasi võhmasse.siis toimub viimane söömine.selleks on planeeritud kaks jänest.huvilised saavad sõita vaatama,kuidas lihunik toimetab.nõrganärvilised ja lapsed jäävad baari

peale jäneste söömist ongi üritus lõppenud.


lisa info. teatri pilet 150-
tähetorn 25-
pühapäeva hommikusöök+õhtusõõk+ jänesed(rootsilauad) 75-


kõik muu on on baari hindadega - 25% ürituse liikmetele.

kui kellelgi on huvitavaid dvd või vhs filme jaguaridest,või muust huvitavast tehnikast võiks need kaasa võtta.saame suurel ekraanil vaadata.

ootan kommentaare,kõike saab veel muuta või juurde teha.
Vasta
#46

Väga hea kava on, kohale katsun veidi varem jõuda.
Vasta
#47

Mul oleks kaasa võtta Mark Evansi DVD "A Car Is Reborn" (vaata ka http://www.i2itelevision.com/car-reborn.php ) , mida, usun, paljud me hulgast veel näinud ei ole ja seetõttu laialdasemat huvi võiks pakkuda. Tegemist on küll E Type restaureerimisega, aga tehnika on pea täpselt sama ja keretööd on niikuinii klassika.

Kuna see on ainult inglise keelne, siis ühtlasi väikese Jägermeistri kaasabil olen nõus seda sünkroonis eesti keelde tõlkima....SmileSmileSmile

Katsu sis mugavad toolid ja DVD mängija selleks ette valmistada....
Vasta
#48

annan endast parima!
Vasta
#49

tähelepanu! osalejate arv teada,tehtud lõplikud muudatused.

muutsin pühapäevased ühised sõõgikorrad rootsilaua põhiseks,nii tuli odavam,kui igaüks telliks ise.veel langes ära pühapäevane lihuniku töö uudistamine,lähtudes toidu kvaliteedist.samas kes tahab sellest osa saada peab laupäeval tunnike varem tulema.
jään ootama ja lootma,et ilmataat meid õnnistaks.kohtumiseni laupäeval.
Vasta
#50

üritus toimunud,aitäh kõigile osavõtjatele, tegite meile meeldiva nädalavahetuse ja aitasite mul leida uue hobi....-üritusi on tore korraldada.aitäh teile kõigile!!!!

mõned pildid ka.                
Vasta
#51

Oli esinduslik väljasõit.
Tänud korraldajale, teater oli tõesti meeldiv. tähetorn huvitav ning seltskond nauditav.

P.S. Laadimine taastus iseseisvalt Tartu maanteel.
Vasta
#52

kahju, et ei saanud tulla, sain enda Jaguari käima alles kell 21.30 Sad
Vasta
#53

Just pidades silmas fakti, et nii mõnigi üritusest huvitatu ei saanud tulla või hilines üritusele marginaalselt, kas tehvilistel või ajalistel põhjustel. Pakkus Janek välja augustikuus veelkord kokku saada. Siis juba öösel tähetorni külastada et midagi teleskoobist ka näha oleks.
Vasta
#54

kuna sai lubatud korraldada sellel aastal ka teine kogunemine,alustakski siinkohal eeltööga.suvi on kõigil täielikult hõivatud ja seega jääb kindlasti ära esialgu mõeldud augusti kuu.arvan et ka september pole sobiv.nii et teeks ettepaneku koguneda OKTOOBRIS?kindlasti on võimalik ka selleks, ilmastikuliselt vastikuks, kuuks midagi toredat välja mõelda.

küsimus siis,kas oktoober sobib?
Vasta
#55

minu poolest sobib küll
Vasta
#56

Oktoober sobib mullegi....Wink
Tellisin just uue X tüübi ära, selleks ajaks vast jõuab kohale ka.
Vasta
#57

miks mitte oktoobris, suvi on tõesti otsast lõpuni bronnitud.
mul on vist mingi oktoobri lõpuni kindlustus ka tehtud. siis läheb kass talveunne ära.
Vasta
#58

ja ma plaanisin enda kassi garaazi panna talveks just 1.10 :S Ok, teen kindlustuse, ja veeretan kassi ka kohale Smile
Vasta
#59

seda, et... oktoober varsti käes, soendaks asja üles?
Vasta
#60

hakkaks siis kuupäeva plaanima.kas 21-22 oktoober sobib.(saaks külastada AMF kokkutulekut JJ-is)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne